138’inci corona testi pozitif çıktı

Türkiye’de en çok corona testi yaptıran kişi olduğu tahmin edilen 62 yaşındaki Kaşif Sevinç’in 138’inci corona virüsü testi pozitif çıktı. Sevinç, “O kadar test yaptırdım. Sonunda ben de bu virüse yakalandım” dedi. Yayınlanma: 13:35 – 17 Ağustos 2022 Güncellenme: 13:39 – 17 Ağustos 2022 Corona salgının üst düzey korku ve kaygıya yol açtığı kişilerden biri…

138’inci-corona-testi-pozitif-cikti

Türkiye’de en çok corona testi yaptıran kişi olduğu tahmin edilen 62 yaşındaki Kaşif Sevinç’in 138’inci corona virüsü testi pozitif çıktı. Sevinç, “O kadar test yaptırdım. Sonunda ben de bu virüse yakalandım” dedi.

Yayınlanma: 13:35 – 17 Ağustos 2022 Güncellenme:

Corona salgının üst düzey korku ve kaygıya yol açtığı kişilerden biri olan esnaf Kaşif Sevinç, 138 test sayısıyla Türkiye’de en fazla COVID-19 testi yaptıran vatandaş olduğu tahmin ediliyor.

Pandemi başladığı yıldan günümüze kadar “Acaba corona mıyım?” endişesinden dolayı Sevinç, 138 kere corona testi yaptırdı. En son yaptırdığı test sonucu pozitif çıkan Sevinç’in korktuğu başına geldi. Şu ana kadar coronaya karşı tam 8 doz aşı olan Kaşif Sevinç hastalığı hafif atlatıyor.

“EŞİMDEN BANA BULAŞTI”

Virüse yakalanmasının üzerinden 4 gün geçtiğini belirten Kaşif Sevinç, “O kadar test yaptırdım. Sonunda ben de bu virüse yakalandım. Çok şükür hafif atlatıyorum. Maskemi asla çıkarmıyordum. Çocuklarıma, torunlarıma dahi yanaşmıyordum. Eşim coronaya yakalandı, ondan bana bulaştı. Ben yine dikkatliydim. Şu an durumun iyi, 4 gün oldu. Çok korkuyordum. Aynı gün içinde Merzifon’da, Çorum’da ve Samsun’da test verdim. 1 gün içerisinde 3 kere test vermiş oldum” diye konuştu. (İHA)

Similar Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir