2021 MasterChef Safanur kimdir, elendi mi? MasterChef Safanur Bol nereli, kaç yaşında, instagram!

21.08.2022 23:37 Son Güncelleme: 21.08.2022 23:43 MasterChef Safanur Bol, MasterChef Türkiye 2021 ana kadroya dahil olmak için rakiplerinden farklı tatlar yapmaya çalışıyor. Tavırlarıyla ve saç rengiyle sosyal medyada gündem olan MasterChef Safanur sempatik tavırlarıyla da fark ediliyor. Yarışmada mor saçlarıyla dikkat çeken Safanur Bol yaptığı yemekte cevizleri yaktı. Peki ama MasterChef Safanur kimdir?  MasterChef Safanur kimdir?…

2021-masterchef-safanur-kimdir,-elendi-mi?-masterchef-safanur-bol-nereli,-kac-yasinda,-instagram!

21.08.2022 23:37 Son Güncelleme:

MasterChef Safanur Bol, MasterChef Türkiye 2021 ana kadroya dahil olmak için rakiplerinden farklı tatlar yapmaya çalışıyor. Tavırlarıyla ve saç rengiyle sosyal medyada gündem olan MasterChef Safanur sempatik tavırlarıyla da fark ediliyor. Yarışmada mor saçlarıyla dikkat çeken Safanur Bol yaptığı yemekte cevizleri yaktı. Peki ama MasterChef Safanur kimdir? 

MasterChef Safanur kimdir?

MasterChef Safanur Bol, 23 yaşındadır. 19 Ağustos 1998 doğumlu olan MasterChef Safanur Gemlik Celal Bayar Anadolu Lisesi’nde eğitim gördü. İzmir Ekonomi Üniversitesi’de Mutfak Sanatları ve Yönetimi okudu. Geçen sene mezun oldu. Ege Üniversitesi’nde Agroekoloji ve Sürdürülebilir Tarım üzerine yüksek lisans yapıyor. İzmir’den yarışmaya katılan Safanur Bol’un yurt dışı deneyimi de bulunuyor.

Similar Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir