Trend ve Moda

2023 Topuz Saç Modelleri – Günlük, Yapımı Kolay, 2023’ün En Trend Topuz Modelleri

Topuz deyip geçmemek lazım, kimi topuzlar saatlerce uğraşılıp yapılan saç modellerine oranla daha güzel durmaktadır. Göz alıcı topuz modellerini kullanacak olanlar, ufak ayrıntılara dikkat etmelidir. Peki, 2023 topuz saç modelleri hangileridir? Günlük, yapımı kolay, 2023'ün en trend topuz modelleri hangileridir? Merak edilenler modelleri sizler için derledik.

• 28 Aralık 2022 – 11:45 • Son Güncelleme:

Topuz deyip geçmemek lazım, kimi topuzlar saatlerce uğraşılıp yapılan saç modellerine oranla daha güzel durmaktadır. Göz alıcı topuz modellerini kullanacak olanlar, ufak ayrıntılara dikkat etmelidir. Peki, 2023 topuz saç modelleri hangileridir? Günlük, yapımı kolay, 2023’ün en trend topuz modelleri hangileridir? Merak edilenler modelleri sizler için derledik.

• 28 Aralık 2022 – 11:45 • Son Güncelleme:

 

1

Topuzun havalı görünmesinin en büyük nedeni, bohem olmasıdır. Yapılı ve havalı topuz modelleri, Güzellikların kendisine güven duymasını sağlamaktadır. Her ortama ayak uydurması açısından Güzelliklar topuz saç modellerini tercih etmektedir.

 

2

Boyunun daha uzun görülmesini isteyenler için yüksek topuz önerilmektedir. Göz makyajının yoğun olduğu bir zamanda, yüksek topuz stili tamamlamaktadır.

3

Saçın sadece üst kısmının toplandığı yarım topuz, çok havalı görünmektedir. Hem asil hem de zarif bir görünüme kavuşmak isteyenlerin seçimi Fransız topuzundan yana olmaktadır.

 

4

Dışarıdan bakıldığında çok zor gibi duran ama yapımı son derece basit olan örgülü topuz, oldukça göz alıcıdır. Topuz modelleri ile dikkatler yüze çekildiğinden, mutlaka makyaj yapılmalıdır.

5

Her Güzellik yüz tipine uyum sağlayacak topuz modeli bulabilmektedir. Dağınık topuz modelleri, ihtişamlı davetler için son derece uygundur. Çenesi küçük olan Güzelliklar, tepeden sıkıca bastırılmış ve ensede toplanmış olan topuz modelini tercih etmelidir.

 

6

7

 

8

9

FRANSIZ ÖRGÜLÜ ALÇAK TOPUZ

 

10

11

 

12

13

 

14

15

 

16

17

 

18

0 0 oylar
Article Rating

İlgili Makaleler

0 0 oylar
Article Rating
Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi çok isterim, lütfen yorum yapın.x