İlişkiler

Düğün Salonu Fiyatları 2023 – Yemekli Ve Yemeksiz Ortalama Düğün Mekanları…

Düğün tarihi ve mekan ile beraber masa dekorasyonunun yanı sıra, yemekli veya yemeksiz olması şeklinde düğün…

Düğün Halay Şarkıları Listesi 2023 – Düğünde Çalınabilecek Halay Müzikleri…

Romantik ve aşk dolu şarkılar düğünlerin vazgeçilmezleridir. Ancak düğünün bir diğer vazgeçilmezi de halaylardır.…

Damat Bohçası Listesi 2023 – Erkek Nişan Bohçası İçerisinde Neler Bulunur?

Erkek bohçası olarak da bilinen damat bohçası, kız tarafının hazırladığı ve damadın gün içerisinde kullanacağı…

Sevgiliye Sorulacak Sorular 2023: Kadın ve Erkeğe Sorulacak Zor, Romantik ve Komik…

Mutlu bir evlilik veya ilişki için iletişim çok önemlidir. Sağlıklı bir ilişki için akılda şüphe kalan…

yakın zamanda Gönderilenler

Cilt Bakımı

Burçlar

Aslan Burcu Kadını

class='cf'>Aslan burcu; insanları etkisi altına alırken hiç zorlanmayan bir burçtur. Aslan burcu kadınlarının…

Başak Burcu Kadını

class='cf'>Zodyak’ın on iki burcundan altıncısı olan başak burcuna mensup kadınlar; güçlü, hırslı, başarılı ve…

Balık Burcu Kadını

class='cf'>Balık Burcu Kadını Temel Özellikleri Nelerdir?Balık burcu kadını genel anlamda duygusal, sezgileri…

İkizler Burcu Kadını

class='cf'> İkizler burcunda olan kadınlar, anlaşılması güç insanlardır. Onların sırlarını çözmek için kafa…

Boğa Burcu Kadını

class='cf'> Boğa burcu kadını, annesine karşı aşırı düşkündür. Hayatını anne ekseni çevresinde çizmeyi…

Oğlak Burcu Kadını

class='cf'>Oğlak burcu kadınları; gelecek kaygısı yaşayan burçlar içerisinde yer alır. Bu özelliklerinden ötürü,…

40 yaş küçük sevgilisiyle evleniyor mu? Ünlü şarkıcının paylaşımı dikkat çekti

4

ABD’li şarkıcı ve oyuncu Cher, Twitter’da kendisi ile erkek arkadaşı Alexander ‘AE’ Edwards’ın arasındaki 40 yıllık yaş farkıyla ilgili eleştirilere geçtiğimiz haftalarda cevap vermişti. 76 yaşındaki şarkıcı, 36 yaşındaki sevgilisinin fotoğrafını “Alexander” notu ve kalp emojisiyle Twitter hesabından paylaşarak, yeni aşkını savunmuştu.

class=’medyanet-inline-adv’>

“KİMSENİN NE DÜŞÜNDÜĞÜ UMURUMDA DEĞİL”

Hollywood yıldızı, ‘Edwards’ın niyetlerinden şüphelendiğini’ söyleyen ve aralarındaki yaş farkından dolayı ‘endişelendiklerini’ yazan birkaç takipçisine de yanıt vererek; şu ifadeleri kullanmıştı:

Hepimizin bildiği gibi ben dün doğmadım ve kesin olarak bildiğim şey, hiçbir şeyin garantisi olmadığı. Ne zaman bir seçim yapsan, risk almış olursun. Ben her zaman risk aldım, olduğum kişi bu. Aşk matematikten anlamaz. Kimsenin ne düşündüğü umurumda değil! Nefret edenler buna devam edecek, mutlu olmamızın ve kimseyi rahatsız etmememizin bir önemi yok.

Aktris ayrıca ailesindeki herkesin Edwards ile tanıştığını ve sevgilisinin ona bir kraliçe gibi davrandığını da açıklamıştı.

EL ELE GÖRÜNTÜLENDİLER

Yıldız, Paris Moda Haftası’nda rapçiyle tanıştığında romantizmlerinin başladığını söylemişti, ancak ikili Los Angeles’ta akşam yemeği için dışarı çıkana kadar sevgili oldukları söylentileri yayılmamıştı. Dışarıda el ele tutuşurken görüntülenen ikiliden bir çocuk babası olan Edwards, arabayken Cher’in ellerini öpmüştü.

“O BENİM PEŞİMDEN GELDİ”

class=’medyanet-inline-adv’>

Cher, Alexander ‘AE’ Edwards ile ‘gençler gibi öpüştüklerini’ ve ‘birbirlerini sevdiklerini’ açıklayarak, aralarındaki 40 yıllık yaş farkını da savunmuştu. Ünlü şarkıcı, takipçilerinden birinin sevgilisinin en çok hangi özelliğine hayran olduğunu sorması üzerine; “Nazik, akıllı, eğlenceli… Ve gençler gibi öpüşüyoruz” diye yazmıştı. Grammy ödüllü sanatçı bir başka tweet’inde ise şu ifadeleri kullanmıştı:

Onu seviyorum çünkü korkmuyor. Beraber konuşuyoruz ve gülüyoruz. Mükemmel bir uyumumuz var. Daha genç olmayı ister miydim? Evet, ama değilim; ne yapayım! Alexander 36 yaşında ve peşimden geldi, ta ki ben onunla ortada buluşana kadar. İlişkimizde o tutarlı olan, ben ürkek olanım. Birbirimizi seviyoruz.

İHANET SEBEBİYLE AYRILDILAR

Page Six’te yer alan habere göre; Alexander Edwards, 39 yaşındaki Amber Rose ile 2018’de aşk yaşamaya başlamıştı. Slash Electric Alexander adında bir oğulları olan ikili; rapçinin, Rose’u aldattığını kabul etmesiyle üç yıllık ilişkilerini noktalamıştı.

Cher ise 1964’ten 1975’e kadar Sonny Bono ile, ardından 1975’ten 1979’a kadar Gregg Allman ile evliydi. Ünlü ismin Bono ile evliliğinden Chaz (53) ve Allman ile evliliğinden Elijah (46) isimli iki çocuğu bulunuyor.

YÜZÜK PAYLAŞIMI GÜNDEM OLDU!

Tüm bunların ardından Cher’den şaşırtan bir hamle geldi. Ünlü isim, aktif olarak kullandığı Twitter hesabından genç sevgilisinin tuttuğu, kutusunun içinde duran bir nişan yüzüğünün fotoğrafını paylaştı. Şarkıcı, bu paylaşımına; “Anlatacak kelime yok… Alexander, AE” mesajını yazdı.

Cher’in takipçileri, bunun üzerine hemen yüzüğün anlamı ve gelecekte evlenip evlenmeyecekleri hakkında sorular sormaya başladı. Cher, cevap olarak aynı fotoğrafı tekrar paylaşarak şöyle yazdı:

class=’medyanet-inline-adv’>

Bunu paylaştım çünkü tırnakları çok havalı.

“SON ŞANSI OLABİLİR”

Gizemli yüzük paylaşımı, ismi paylaşılmayan kaynakların kısa süre önce RadarOnline’a süperstarın ile Edwards’ın evlenmek istediklerini doğrulamasından sonra geldi.

Ünlü ismie yakın bir kaynak; “Cher sırılsıklam aşık. Artık ‘doğru kişiyi’ bulmak için fazla zamanı kalmadığını biliyor ve iki başarısız evlilik ve sayısız felaket erkek arkadaştan sonra, bu onun son şansı olabilir ve bunun elinden kayıp gitmesine izin vermeyecek. Elbette arkadaşları endişeli. Ne zaman iki insan arasında 40 yaş ve 400 milyon dolar fark olsa, endişelenirsiniz!” açıklamasını yapmıştı.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.