5 Aralık Dünya Mühendisler Günü kutlama mesajları, sözleri resimli

05.12.2022 13:00 Son Güncelleme:

Her yıl Aralık ayına denk gelen makine, bilgisayar, endüstri, elektrik, inşaat gibi sektörlerde adını duyuran mühendislerin gününe girmiş bulunuyoruz. Bu özel günde yakınınız olan mühendislere kutlama mesajları atarak yanında olduğunu hissettirebilirsiniz.

DÜNYA MÜHENDİSLER GÜNÜ NE ZAMAN?

Dünyanın pek çok noktasında farklı tarihlerde kutlanan 5 Aralık 2022 Dünya Mühendisler Günü, Türkiye’de bugün kutlanıyor. Mühendislik Günü’nün bazı ülkelerde kutlanma tarihleri şöyle; Arjantin 16 Haziran, Belçika 20 Mart, İtalya 15 Haziran, Rusya 22 Aralık.

DÜNYA MÜHENDİSLER GÜNÜ MESAJLARI VE SÖZLERİ

Mühendislik, bilgi ve becerinin uzun soluklu elde edildiği ve üst düzey tecrübe gerektiren bir meslektir. Bu münasebetle Dünya Mühendisler Gününüzü kutlarım.

Farklı çalışmalar ve projelerle hayatımızı kolaylaştıran mühendislerin 5 Aralık Dünya Mühendisler Günü kutlu olsun.

Sabah güne başlanmasından itibaren günün sona ermesine kadar geçen zaman diliminde karşımıza çıkan çoğu şey mühendislerimizin çalışmaları sonucu insanlığın hizmetine sunulan şeylerdir. Tüm mühendislerimizin bu özel gününü kutlarım.

Mühendislik, bilgi ve becerinin uzun soluklu elde edildiği ve üst düzey tecrübe gerektiren bir meslektir. Bu münasebetle Dünya Mühendisler Gününüzü kutlarım.

Tüm mühendislerin, değerli Meslektaşlarımızın Dünya Mühendisler Günü kutlu olsun. Toplumsal yaşamın her aşamasında önemli hizmetler veren Mühendislere hak ettikleri saygıyı gördükleri bir yaşam dileriz.

İyi bir mühеndis, kеndini güncеllеmеyi bilеn biridir.

Farklı yazılımlarla hayatı kolaylaştıran mühеndislеrin 5 Aralık Dünya Mühеndislеr Günü kutlu olsun.

Bilimsel ve teknolojik sayısız ilerlemenin mimarı olan, ilkleri başaran ve bu bilim ve teknolojiyle ülkemizi kalkındıracak tüm mühendislerin Dünya Mühendisler Günü kutlu olsun.

Yaşamı kolaylaştıran, hayata verimlilik katan ve fikirleri ile her daim üretkenlik gösteren tüm mühendislerin ve mühendis adaylarının 5 Aralık Dünya Mühendisler Günü kutlu olsun.

5 Aralık 2020 dünyada ne günü?

ABD’nin başkenti Washington D.C’nin Belediye Başkanı Muriel Bowser, Turkish Coffee Lady Vakfının girişimiyle 5 Aralık’ı ”Dünya Türk Kahvesi Günü’’ olarak tanıdığını duyurdu. Bugün ayrıca Dünya Kadın Hakları Günü.

5 Aralık Dünya Kadın Hakları Günü resimli mesajları, sözleri 2022


Yayımlandı

kategorisi

,

yazarı:

Etiketler:

Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir