Magazin

Adele: Günde 5 kez terapi gördüm

Canlı performans yapmaktan korktuğu için Las Vegas gösterileri esnasında terapi almaya başladığını söyleyen Adele, eski eşinden boşanırken günde beş kez terapi gördüğünü itiraf etti.

Adele, 2019’da oğlunun babası Simon Konecki’den boşanma aşamasında günde beş kez terapi gördüğünü açıkladı. Şu sıralar Las Vegas’taki konser serisine devam eden dünyaca ünlü İngiliz şarkıcı, bu itirafı konser esnasında yaptı.

Konserden bir kesiti Twitter’da yayınlayan Adele, “Tekrar terapi almaya başladım çünkü birkaç yıl terapi görmemiştim. Başlamam gerekiyordu” dedi.

Haber devam ediyor

Haberin devamı

Haber devam ediyor

Haberin devamı

34 yaşındaki şarkıcı. “Önceden, açıkçası, boşanırken, günde beş terapi seansı alıyordum” itirafında bulundu ve terapiye geri dönmeye karar verdiğini açıkladı.

Şarkıcı ayrıca büyük etkinliklerde performans sergilemenin “onu korkuttuğunu” ve terapistiyle sürekli bunun hakkında konuştuğunu açıkladı.

Haber devam ediyor

Haberin devamı

Haber devam ediyor

Haberin devamı

Devamı Aşağıda Devamı

“BÜYÜK TURNE SANATÇISI DEĞİLİM”

“Müzik yapmayı seviyorum ama canlı performansta beni korkutan bir şeyler var ve dehşete kapılıyorum” diyen Adele, “İşte bu yüzden büyük bir turne sanatçısı değilim. En son bunu yapabildiğimi kanıtlamak için yaptım. Ama bu büyüklükte bir odada bulunma deneyimi, bana hayatımın geri kalanında canlı performans sanatçısı olabileceğimi düşündürüyor” ifadesini kullandı.

0 0 oylar
Article Rating

İlgili Makaleler

0 0 oylar
Article Rating
Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi çok isterim, lütfen yorum yapın.x