Adele’den Rich Paul açıklaması: Hiç böyle aşık olmamıştım!

adele’den-rich-paul-aciklamasi:-hic-boyle-asik-olmamistim!

Dünyaca ünlü şarkıcı Adele, samimi açıklamalarda bulundu. Amerikan Elle dergisine röportaj veren Adele, kariyeri ve ilişkisi hakkında konuştu. Hayranlarının uzun zamandır beklediği Las Vegas konser turnesini iptal eden şarkıcı, “Hiç ruhu yoktu. Sahne düzeni doğru değildi. Benden ve orkestramdan çok bağımsızdı, samimiyet eksikti” dedi.

“KARİYERİMİN EN KÖTÜ ANIYDI”

Vegas’taki konserini iptal etmesi üzerine hayranlarını hayal kırıklığına uğrattığını kabul eden Adele, bu kararından dolayı “utanç duyduğunu” ve “kariyerinin en kötü anı” olduğunu belirtti.

“KENDİMLE GURUR DUYUYORUM”

Las Vegas’taki turnesini iptal etmenin çok zor bir karar olduğunu belirten ünlü yıldız, “Sanırım bu süreç özgüvenimin artmasına yardımcı oldu çünkü çok cesurca bir hareketti. Çoğu insanın benim verdiğim kararı verebileceğini sanmıyorum. Sanatsal değerlerimin arkasında durduğum için kendimle gurur duyuyorum” ifadelerini kullandı.

“SIK SIK ANKSİYETE ATAKLARI GEÇİRİYORDUM”

Uzun zamandır birlikte olduğu ve Angelo adında bir erkek çocuk sahibi olduğu Simon Konecki’den 2019 yılında ayrılma kararı alan Adele, o dönemde sık sık anksiyete atakları geçirdiğini söyledi.

Terapiye başlayan ve hayatında yeni bir sayfa açan Adele, yeni bir birlikteliğe yelken açtığı Rich Paul’dan da bahsetti. Daha önce arkadaş olan ikili, geçtiğimiz yıl NBA finallerinde görüntülenerek, ilişkilerini resmileştirmişti.

“DAHA ÇOK ÇOCUK İSTİYORUM”

ABD’li spor menajeri Paul ile bir süredir birlikte olan şarkıcı, evlenmediklerini açıkladı. Adele, “Hiç böyle aşık olmamıştım. Ona deliler gibi aşığım!” şeklinde konuştu. Evliliğe sıcak baktığını da belirten Adele, “Kesinlikle daha çok çocuk istiyorum” ifadelerini kullandı.

AŞKINI İLAN ETTİ

Öte yandan Adele, ilişkisini Instagram hesabından fotoğraf paylaşarak da resmen ilan etmişti. 29 Eylül 2021’de sevgilisiyle fotoğrafını kalp emojisiyle yayınladı.

Similar Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir