Aile Hükümeti filmi oyuncularının isimleri! Aile Hükümeti konusu nedir, nerede çekildi?

17.08.2022 20:59 Son Güncelleme: 17.08.2022 21:11 Başrollerinde Mehmet Yıldırım, Aslıhan Malbora, Alperen Saldıran, Nail Kırmızıgül, Gülhan Tekin’in olduğu “Aile Hükümeti” filmi FOX TV’de!  Aile Hükümeti konusu nedir? Salih, Elaldı köyüne atanan genç bir öğretmendir. Köydeki yeni hayatına alışmaya çalışan Salih, köyün güzeller güzeli kızı Zeynep’e aşık olur. Salih’in en büyük korkusu akraba evliliklerinin sık görüldüğü köyde…

aile-hukumeti-filmi-oyuncularinin-isimleri!-aile-hukumeti-konusu-nedir,-nerede-cekildi?

17.08.2022 20:59 Son Güncelleme:

Başrollerinde Mehmet Yıldırım, Aslıhan Malbora, Alperen Saldıran, Nail Kırmızıgül, Gülhan Tekin’in olduğu “Aile Hükümeti” filmi FOX TV’de! 

Aile Hükümeti konusu nedir?

Salih, Elaldı köyüne atanan genç bir öğretmendir. Köydeki yeni hayatına alışmaya çalışan Salih, köyün güzeller güzeli kızı Zeynep’e aşık olur. Salih’in en büyük korkusu akraba evliliklerinin sık görüldüğü köyde Zeynep’in de evlendirilmesidir. Bu soruna bir çözüm bulmaya çalışan Salih, Aile Bakanlığı’na dilekçe yazar. Salih’in yazdığı dilekçeler sonrası harekete geçen bakanlık köydeki aile hayatının düzene sokulabilmesi, yaşanan sorunların çözülebilmesi için bir proje hazırlar. Projeye göre herkes resmi nikah kıyacak ve akrabası ile evlenmeyenler, oturdukları evlerin ve işledikleri tarlaların tapularını almaya hak kazanacaktır. Bunun ardından evlenmeleri uygun olanları listelemeye başlayan Salih, beklemediği bir sonuç ile karşılaşır. Listeye göre insanlar sevdiklerinden ayrı düşüp başkalarıyla eşleşince işler karışık bir hal alır. 

Aile Hükümeti oyuncuları: Mehmet Yıldırım, Aslıhan Malbora, Alperen Saldıran, Nail Kırmızıgül, Gülhan Tekin

Similar Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir