aleyna-kalaycioglu,-cengiz-under-ile-olan-iliskisini-anlatti

Aleyna Kalaycıoğlu, Cengiz Ünder ile olan ilişkisini anlattı

Aleyna Kalaycıoğlu ile Cengiz Ünder, geçtiğimiz ağustos ayında aşk yaşadıkları iddiasıyla sosyal medyada gündeme gelmişti. Ancak iki isim de konuyla ilgili herhangi bir açıklama yapmamıştı. Kısa süre sonra iddialar doğru çıktı ve sürpriz aşktan ilk görüntü gelmişti. Ünlü çiftin, gözlerden uzak bir yerde deniz ve güneşin tadını çıkardığı ortaya çıkmıştı.

TATİLDE GÖRÜNTÜLENDİLER

Kalaycıoğlu, sevgilisiyle çıktığı tatilde çekilen mavi bikinili fotoğrafını, 500 binden fazla takipçisinin bulunduğu Instagram hesabından yayınlamıştı. Bulunduğu konumu da belirten Survivor Aleyna, Marsilya’nın doğusunda yer alan Cassis bölgesini etiketlemişti. Cengiz Ünder, geçtiğimiz yıl İtalyan ekibi Roma’dan Fransa’nın Olimpik Marsilya takımına transfer olmuştu.

“SAKLAMANIZA GEREK YOK”

Takipçilerin övgü yağdırdığı Aleyna, tatil pozuyla binlerce beğeni almış, milli futbolcuyla ilgili “Cengiz’le çekildiğin fotoğrafı da bizimle paylaşsana. Zaten herkes gördü, saklamanıza gerek yok”, “Cengiz güzel fotoğraf çekmiş” ve “Yana kaydırınca Cengiz’le fotoğraf çıkacak sandım” şeklindeki yorumlar dikkatlerden kaçmamıştı.

“İSTEDİĞİM SEKTÖRE SICAK BAKMADI”

TV8’de ekranlara gelen ‘2. Sayfa’ porogramında canlı yayın konuğu olan Kalaycıoğlu, Cengiz’le ilişkisini kabul ederken, ayrılık nedenini de ilk kez anlattı:

Cengiz ile bir birbirimizi tanıma aşamasındaydık fakat kısa sürdü. Kariyer ve karakter olarak aşırı uyuşamadığımızı fark ettik. Benim kariyer hedeflerimle onunki çok farklı ve ortak paydada buluşamadık. Benim istediğim sektör, onun o sektöre çok sıcak bakmayışı… 24 yaşındayım ve benim için her şeyden önce kariyerim gelir.

“BÜYÜK KONUŞTUM, ‘TOPÇU İLE İŞİM OLMAZ’ DEMİŞTİM”

Tanışma hikayelerinden de bahseden Survivor Aleyna, şu ifadeleri kullandı:

Çeşme’de tanışmıştık. Şimdi DM’mi (direkt mesaj) açsam en çok futbolcu bulurum. Doğal olarak buna biraz irite oluyorum, yalan söylemeyeceğim. Böyle bir muhabbet olmuştu, ben de bunun üstüne ‘Topçu ile işim olmaz’ tarzı bir şey söylemiştim. İşte büyük konuşmamak lazım.


Yayımlandı

kategorisi

yazarı:

Etiketler:

Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir