Magazin

Aleyna Kalaycıoğlu yaşı ve boyu kaç, kimdir? Survivor 2021 Aleyna Kalaycıoğlu nereli, sevgilisi kim?

HaberlerMagazin Haberleri Aleyna Kalaycıoğlu yaşı ve boyu kaç, kimdir? Survivor 2021 Aleyna Kalaycıoğlu nereli, sevgilisi kim?

• 25 Mart 2022 – 01:40 • Son Güncelleme:

Aleyna Kalaycıoğlu, Survivor 2021 sezonunda mücadele eden isimler arasındaydı. Seslendirdiği şarkı ile dikkat çeken güzel yarışmacı, şu sıralar çeşitli reklamlarda da rol alıyor. Kalaycıoğlu, bursa’da doğdu ve eğitimini ABD’de sürdürüyor. Peki, Aleyna Kalaycıoğlu aslen nereli?

• 25 Mart 2022 – 01:40 • Son Güncelleme:

1

Survivor Aleyna olarka hafızalara kazınan Kalaycıoğlu, uçak mühendisliği eğitimi gördü. Bedelini Ödedim şarkısı ile sanat dünyasına adım attı. Survivor 2021 sezonunda da sesi ile milyonları büyülemişti. İşte, Aleyna Kalaycıoğlu hayatı…

2

ALEYNA KALAYCIOĞLU KİMDİR?

Kalaycıoğlu, 1998 yılında Bursa’da doğdu. Annesi ile babası 10 yaşında iken ayrılan ve o zamana kadar Yalova’da yaşayan Aleyna Kalaycıoğlu, sonrasında annesiyle ve kardeşiyle İstanbul’a taşınmış. İstanbul’da lise eğitimi sonrasında aldığı dil eğitimi sonrasında ABD’de Uçak Mühendisliği bölümünü kazandı.

3

2021 Survivor’daki performansıyla göz dolduran Aleyna Kalaycıoğlu, yeni bir maceraya atılarak sözlerini Oğuzhan Koç’un yazdığı yapımcılığını da Berkay’ın üstlendiği ‘Bedelini Ödedim’ şarkısıyla müzik dünyasına adımını attı.

4

Survivor 2021 yarışmacısı Aleyna Kalaycıoğlu’nun spor geçmişi de izleyicilerin dikkatini çekti. Survivor Aleyna, 10 senedir voleybol oynuyor. Aynı zamanda son üç yıldır beach voleybol okul takımında da yer alıyor. Kalaycıoğlu, 1.70 boyundadır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu