Aleyna Kalaycıoğlu’nun pozuna Cengiz Ünder’den ‘civciv’ emojisi

 Aleyna Kalaycıoğlu ve takım arkadaşı Batuhan Karacakaya, 2021’de Survivor fanları tarafından birbirlerine çok yakıştırılmış, ikili arasında aşk olduğu öne sürülmüştü. Ancak bu dedikodu yalanlanmıştı. Kısa bir süre sonra Batuhan ve Aleyna’nın yarışmadaki yakın arkadaşı Aleyna Çalışkan’ın sarmaş dolaş fotoğrafları ortaya çıkmıştı. ‘GÖKHAN ÖZDEMİR İLE AŞK İDDİASI’ Kalaycıoğlu ile TV8’de ekranlara gelen ‘Survivor Panorama’ programının yorumcularından…

aleyna-kalaycioglu’nun-pozuna-cengiz-under’den-‘civciv’-emojisi

 Aleyna Kalaycıoğlu ve takım arkadaşı Batuhan Karacakaya, 2021’de Survivor fanları tarafından birbirlerine çok yakıştırılmış, ikili arasında aşk olduğu öne sürülmüştü. Ancak bu dedikodu yalanlanmıştı. Kısa bir süre sonra Batuhan ve Aleyna’nın yarışmadaki yakın arkadaşı Aleyna Çalışkan’ın sarmaş dolaş fotoğrafları ortaya çıkmıştı.

‘GÖKHAN ÖZDEMİR İLE AŞK İDDİASI’

Kalaycıoğlu ile TV8’de ekranlara gelen ‘Survivor Panorama’ programının yorumcularından Gökhan Özdemir hakkında çıkan haberler de çok konuşulmuştu. Survivor Aleyna’nın, bir mekanda Gökhan Özdemir ile yemek yerken görüntülenmesi dikkat çekmişti.

TATİLDE GÖRÜNTÜLENDİLER

Ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı’nın yapımcısı olduğu Survivor yarışmasının 2021 sezonunda mücadele eden ve hem parkur performansı hem de güzelliği ile adını geniş kitlelere duyurmayı başaran Aleyna Kalaycıoğlu, 25 yaşındaki futbolcu Cengiz Ünder ile yeni bir aşka yelken açtı. Ünlü çift, şimdilerde gözlerden uzak bir yerde deniz ve güneşin tadını çıkarıyor.

ETİKET ELE VERDİ

Kalaycıoğlu, sevgilisiyle çıktığı tatilde çekilen mavi bikinili fotoğrafını, 550 binden fazla takipçisinin bulunduğu Instagram hesabından yayınladı. Bulunduğu konumu da belirten Survivor Aleyna, Marsilya’nın doğusunda yer alan Cassis bölgesini etiketledi. Cengiz Ünder, geçtiğimiz yıl İtalyan ekibi Roma’dan Fransa’nın Olimpik Marsilya takımına transfer olmuştu.

“SAKLAMANIZA GEREK YOK”

Takipçilerin övgü yağdırdığı Aleyna, tatil pozuyla 35 binden fazla beğeni aldı. Milli futbolcuyla ilgili yorumlar da dikkatlerden kaçmadı.

Cengiz’le fotoğraf neden yok?Cengiz’le çekildiğin fotoğrafı da bizimle paylaşsana. Zaten herkes gördü, saklamanıza gerek yok.Cengiz güzel fotoğraf çekmiş.Yana kaydırınca Cengiz’le fotoğraf çıkacak sandım.Ne olur Cengiz’le fotoğraf paylaşın, sizi merak ediyorum.

TAKİPLEŞİP, YORUMLAŞTILAR

Konuya dair Aleyna Kalaycıoğlu da Cengiz Ünder de açıklama yapmadı. Ancak ikilinin sosyal medyada takipleşip yorumlaşması olay oldu.

Hande Sarıoğlu, Ezgi Avcı ve Aleyna Yalçın ile bir araya gelen Survivor Aleyna buluşmadan pozlarını da takipçileriyle paylaştı. Aleyna Kalaycıoğlu’nun iddialı kombine takipçilerinden tam not aldı.

“AŞK ADAMI”

Fotoğrafa binlerce yorum gelirken bu yorumlar arasında Cengiz Ünder’in emojili yorumu ise parladı. Ünlü futbolcu ilişki yaşadığı iddia edilen Aleyna’ya civciv emojisi gönderdi.

Bunu gören takipçiler fotoğrafı bırakıp Cengiz Ünder’e yorum yağdırdı. Ünder’in emojisine “Enişte”, “Bir emoji ancak bu kadar anlamlı olur”, “Aşk adamı” yorumları yağdı.

Similar Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir