Alişan'dan dikkat çeken Survivor Ardahan paylaşımı!

Alişan, kardeşi Selçuk Tektaş’ı geçtiğimiz temmuz ayında koronavirüs nedeniyle kaybetmişti. Tarifsiz bir acı yaşayan sanatçı, son olarak Survivor All Star paylaşımıyla gündem oldu. Kardeşinin yoğun bakımda olduğu günlerde birçok ünlü ismin kendisini yalnız bırakmadığını söyleyen şarkıcının, Survivor Ardahan Uzkanbaş’la ilgili sözleri herkesi duygulandırdı. ‘Survivor All Star 2022’ yarışmasında gönüllüler adına mücadele eden Ardahan Uzkanbaş, haftanın…

alisan'dan-dikkat-ceken-survivor-ardahan-paylasimi!

Alişan, kardeşi Selçuk Tektaş’ı geçtiğimiz temmuz ayında koronavirüs nedeniyle kaybetmişti. Tarifsiz bir acı yaşayan sanatçı, son olarak Survivor All Star paylaşımıyla gündem oldu.

Kardeşinin yoğun bakımda olduğu günlerde birçok ünlü ismin kendisini yalnız bırakmadığını söyleyen şarkıcının, Survivor Ardahan Uzkanbaş’la ilgili sözleri herkesi duygulandırdı.

‘Survivor All Star 2022’ yarışmasında gönüllüler adına mücadele eden Ardahan Uzkanbaş, haftanın ikinci dokunulmazlık mücadelesinde, başarılı atışları sonrası takımına kazandırdığı sayıyı Selçuk Tektaş’a armağan etti.

“SELÇUK ABİ RUHUN ŞAD OLSUN”

Alişan, Survivor Ardahan’ın kazandığı oyun sonrası “Seçuk abi ruhun şad olsun Selçuk abi” dediği ana ait görüntüleri Insragram hesabından takipçileriyle paylaştı.

“BİZİM İÇİN ŞAMPİYONSUN”

Ünlü şarkıcı, “30 gün bizimleydin. Selçuk’u hiç tanımadan her gün bizimle dua ettin. Sen benim için, bizim için şampiyonsun kardeşim. Seni çok seviyorum ve her zamanda yanındayım, yanındayız” ifadelerini kullandı.

Demet Akalın ve Hakan Hatipoğlu gibi ünlü isimler de Alişan’ın 500 binden fazla izlenen Sadık Ardahan Uzkanbaş videosuna, yazdıkları yorumlarla destek verdiler.

ELEME ADAYLARI

‘Survivor 2022’de ilk iki dokunulmazlığı da kaybeden ünlüler takımında, ada konseytinde yapılan oylama sonucu Birsen Bekgöz ve Sercan Yıldırım eleme adayı oldular.

Similar Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir