Magazin

Alperen Duymaz ile Kübra Kelkit çiftinden kötü haber

Oyuncu Alperen Duymaz ile öğretmen eşi Kübra Kelkit’in evliliğinin üzerinde kara bulutlar dolaştığı iddia edildi. İki yıl önce sessiz sedasız nikah masasına oturan çiftin boşanacakları konuşuluyor.

Hürriyet’ten Mehmet Üstündağ’ın haberine göre;  Alperen Duymaz, Çankırı’da öğretmenlik yapan çocukluk aşkı Kübra Kelkit’ten daha fazla ayrı kalmamak için düğününü öne alarak resmi nikah kıymış, Kelkit’in eş durumundan İstanbul’a tayin olmasını sağlamıştı. Duymaz’ın dizi setindeki yoğunluğu nedeniyle çift düğün bile yapamadan evlenmişti.

İstanbul’da bir okulda öğretmenlik yapan Kübra Kelkit’in, Alperen Duymaz’ın “ışıltılı hayatı”na hep mesafeli durduğu biliniyordu. Ancak şimdi öğrendiğime göre Kelkit’in bu hayata ayak uyduramaması ipleri koparmış.

Hatta çift geçtiğimiz günlerde Duymaz’ın menajeri Cem Tatlıtuğ’un doğum günü partisine katılmayarak, dedikoduları alevlendirmiş.

İlişkilerine ara verdikleri söylenen çiftin hâlâ aynı evde yaşadığı da gelen bilgiler arasında. Umarım ikili evliliklerine bir şans daha verir ve peri masallarına olan inancımızı sarsmaz…

0 0 oylar
Article Rating

İlgili Makaleler

0 0 oylar
Article Rating
Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi çok isterim, lütfen yorum yapın.x