Amorti numaraları nedir, ne demek? Amorti sayıları ne zaman, saat kaçta çekilecek?

amorti-numaralari-nedir,-ne-demek?-amorti-sayilari-ne-zaman,-saat-kacta-cekilecek?

31.12.2022 15:33 Son Güncelleme:

Milli Piyango 2023 yılbaşı özel çekilişi 31 Aralık 2022 Cumartesi günü gerçekleştiriliyor. Gün boyu devam eden çekilişte esas heyecan akşam saatlerinde büyük ikramiye çekilişi ile birlikte yaşanacak. Büyük ikramiye ile aynı saatte belirlenen diğer ikramiye ise amorti olacak. İşte detaylar…

AMORTİ NE ZAMAN, SAAT KAÇTA ÇEKİLECEK?

2023 yılbaşı özel çekilişinde amorti numaraları için çekiliş saat 23.15-23.30 arasında yapılacak. Amortinin hemen ardından da büyük ikramiye çekilişi gerçekleştirilecek.

MİLLİ PİYANGO SONUÇ SAYFASI İÇİN TIKLAYINIZ…

AMORTİ SAYILARI, NUMARALARI KAÇ TANE?

Amorti sayıları her Milli Piyango çekilişinde 2 adet belirleniyor. 0’dan 4’e kadar bir rakam ve 5’ten 9’a kadar bir rakam olmak üzere toplamda iki sayı belirlenecek.

AMORTİ NEDİR?

Amorti kısaca Milli Piyango çekilişlerinde verilen en düşük ikramiyedir ve bilete ödediğiniz parayı geri alırsınız. Biletin son numarasına verilen ikramiyeye denir. Çekilişlerde adet olarak en fazla isabet eden ikramiye olan amorti bu yıl da canlı yayında tespit edilecek. Eğer bir bilete hem amorti hem daha yüksek tutarsa bir ikramiye isabet ederse, daha yüksek tutarda olan ikramiyenin ödemesi yapılır.

Similar Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir