aslan-burcu-kadini

Aslan Burcu Kadını

class=’cf’>

Aslan burcu; insanları etkisi altına alırken hiç zorlanmayan bir burçtur. Aslan burcu kadınlarının enerjileri her zaman yüksektir. Enerjik davranışları sayesinde çevresindeki insanlara olumlu hisler katan aslan burcu kadınlarının, çok güçlü olduklarını da belirtmek mümkündür.

Aslan Burcu Kadını Temel Özellikleri Nelerdir?

Aslan burcu kadınları; sıcak kanlı ve çok samimidir. Enerjik davranışlarının yanı sıra heyecanlı tavırları ile arkadaş ortamında her zaman istenen bir karakterdir.

Aslan Burcu Kadını Fiziksel Özellikleri

Aslan burcu kadınlarının; en belirgin fiziksel özelliği saçları olarak belirtilebilir. Çok gür saçlara sahip olan aslan burcu kadınları, genellikle koyu ten rengine sahiptir. Gözlerinin güzel olmasıyla bilinen aslan burcu kadınlarının yüz hattı yuvarlaktır. Aslan burcu kadınlarının genellikle orta boyludur.

class=’cf’>

Aslan Burcu Kadını Olumlu Özellikleri

Aslan burcu kadını, birden fazla olumlu özelliğe sahiptir. Bunlar arasında; girişimci ruhlu olması, heyecanlı bir yapısının bulunması ve yaratıcı olması ön plandadır. Tutkulu, iyimser ve sadık olan aslan burcu kadınları, karşındakine çok değer verir. Eğlenmekten hoşlanan aslan burcu kadınları aynı zamanda eğlendirmeyi de sever.

Aslan Burcu Kadını Olumsuz Özellikleri

Aslan burcu kadınlarının olumsuz yönleri içerisindeki en önemli özellik, kibirli olmalarıdır. Otoriter ve liderlik özellikleri daha baskın olan bu burcun, çevredeki kişiler açısından kibirli bulunmaları mümkündür.

Aslan Burcu Kadını Aşk Hayatı

Aslan burcu kadınları; içinden geldiği gibi davranan ve samimi olan bir burçtur. Doğallığı seven ve bu şekilde davranan aslan burcu kadınları, karşısındakinin de öyle olmasını ister. Özgür ve rahat bir ilişki yaşamayı isterler. İlişkilerinde kıskanılmak, aslan burcu kadınlarına göre değildir.

Aslan Burcu Kadını İş Hayatı

Liderlik ve yönetici ruhunun, iş yaşamına da yansıtan aslan burcu kadınları, genel olarak üst mevkilerde olmayı ister. Daha çok kendi işini kurup, çalışan aslan burucu kadınları, lükse meraklıdır. Bu yüzden de varlıklı olmak, onların asıl hedefidir.

class=’cf’>

Aslan Burcu Kadını Cinsel Hayatı ve Cinsellik

Aslan burcu kadınları; cinsellik sırasında çok ateşlidir. Aslan burcu kadını ile cinsellik yaşamak isteyen erkekler, anlamlı sözler ve tutkulu bakışlar ile etkileyici olmalıdır. Aslan burcu kadını sevişebilmek için aşık olmalıdır. Aslan burcu kadınlarına cinsellik esnasında tutkulu sözler söylemek, onları baştan çıkaracaktır.

Aslan Burcu Kadını Nelerden Hoşlanır?

Yalanı sevmeyen ve yaşamında buna tahammülü olmayan aslan burcu kadınları, yalan söyleyen kişilerden mutlaka uzak dururlar. Bununla beraber aslan burcu kadını, hayatında ona sadık kişilerden hoşlanır. Aslan burcu kadınları; özgür olmayı, delice gezmeyi çok sever. Hoşlandığı aktiviteler arasında; spor yapmak, müzik dinlemek, sosyalleşmek gibi şeyler yer alır.

class=’cf’>

Aslan Burcu Kadını Hoşlandığını Nasıl Belli Eder?

Aslan burcu kadınları, ilgiye ve sevgiye aç bir burçtur. Aslan burcu kadını, bunları gördüğü erkeğe hemen bağlanır. Aslan burcu kadınları hoşlandığını, göz teması kurarak ve gülümseyerek belli eder.

Aslan Burcu Kadını Kıskanç Mıdır?

Aslan burcu kadını; çok kıskançtır. Burçlar arasındaki en kıskanç burç, bu burçtur. Hemcinsinde gördüğü eşyaları, elbiseleri, çalışma arkadaşlarını kıskanan aslan burcu kadınları özellikle eşini çok kıskanır.

Aslan Burcu Kadını Nasıl Affeder ve Barışır?

Aslan burcu kadınları; hataları çok zor kabul eden bir burçtur. Ancak ona yeterli açıklama yapıldığı takdirde hemen yumuşar ve barışır.

class=’cf’>

Aslan Burcu Kadını Nasıl Zayıflar ve Beslenir?

Aslan burcu kadınları; sporu aksatmayarak zayıflayabilir. Bununla beraber aslan burcu kadınları genel olarak hızlı kilo alan bir yapıya sahiptir. Bundan ötürü aslan burcu kadınları; tatlı, hamurlu ve yağlı yiyeceklerden kesinlikle uzak durmalıdır.

Aslan Burcu Kadını Nasıl Geri Döner?

Aslan burcu kadınları; küçük görülmekten ve aşağılanmaktan nefret eder. Çok gururlu bir yapıya sahip olan bu burca bu şekilde davranıldığı taktirde aslan burcu kadını asla geri dönmeyecektir. Aslan burcu kadının geri dönmesi için bu şekilde davranmamak, onun suyuna gitmek çok önemlidir.

Aslan Burcu Kadını Nasıl Giyinir?

Aslan burcu kadınlarının giyimde dikkat ettiği en önemli nokta tarzına uygun parçaları almasıdır. Tarzına uygun olmayan parçaları beğenen aslan burcu kadını, tarzına göre değiştirir ve o şekilde giyer.

class=’cf’>

Aslan Burcu Kadını Nasıl İkna Edilir?

Aslan burcu kadınlarını ikna etmek için çabuk olmak önemlidir. Ayrıca açık ve net olmak, ikna edilmeleri için elzemdir. Bunların yanı sıra aslan burcu kadınlarını ikna etmek için şefkat gereklidir. İltifatlara karşı koyamayan aslan burcu kadınlarını bu şekilde ikna etmek mümkündür.

Aslan Burcu Kadını Nasıl Sever?

Aslan burcu kadınları, çok zor seven bir yapıya sahiptir. Ancak severlerse, partnerlerine çok sadık olurlar. Aslan kadını, eşinden sevgi görürse ona daha çok bağlanır ve daha çok ilgi gösterir.

Aslan Burcu Kadını Nasıl Aşık Olur?

Aslan burcu kadınları; kendileri gibi güçlü karakterler ile beraber olmayı ister. Kararlı olan ve ayakları üstünde sağlam bir şekilde duran aslan kadınları iltifatlara karşı koyamaz. Bütün bunlara karşın kendilerine kibar bir şekilde davranan erkekler, aslan kadını için her zaman ön plandadır.

Aslan Burcu Kadını Nasıl Erkeklerden Hoşlanır?

Aslan kadınları; özgün, kararlı, bakımlı, güçlü karakterli, cömert ve nerede nasıl davranılması gerektiğini bilen erkeklerden çok hoşlanır.

Aslan Burcu Kadını Nasıl Hediyelerden Hoşlanır?

Aslan kadınları lüks hediyelere bayılır. Gösterişli, parlak rengi bulunan mücevherler aslan burcu kadınlarının hoşlandığı hediyeler arasında bulunur. Bunun yanı sıra tasarımı özgün olan bütün hediyeler, aslan burcu kadınına uygundur.

Aslan Burcu Kadını Nasıl Affeder?

Aslan burcu kadınları, zor affeder. Yapılan hataya bağlı olarak bu durum değişse de aslan burcu kadınlarının affedebilmesi için önemli bir gerekçe lazımdır.

Aslan Burcu Kadını Nasıl Pişman Olur?

Aslan burcu kadınlarının pişman olması çok nadirdir. Kararlarını sağlam bir şekilde alan aslan kadınları, çok zor pişman olur.

Aslan Burcu Kadını Nasıl Mutlu Olur?

Aslan burcu kadınları; onları el üstünde tutabilecek, değer verecek, onları önemseyecek erkeklerden çok hoşlanırlar ve bu karaktere sahip biriyle olmak isterler. Bu kişiler, aslan kadınlarını mutlu edecek tiplerdir.

Aslan Burcu Kadını Nasıl Aşık ve Elde Edilir?

Aslan burcu kadınlarını elde etmenin en iyi yolu; onlara karşı olan hayranlığın açık ve net bir şekilde ifade edilmesinden geçer.

Aslan Burcu Kadını Nasıl Bir Sevgilidir?

Aslan burcu kadınları; ilişkilerinde başarılıdır ve devamlı tutarlı davranışlara sahiptir. Değişimlere ayak uydurmuş olsalar da çabuk değişmez. Tepkisini ve sevgisini göstermekten kaçınmayan aslan burcu kadınları, sevgililerine karşı çok sadıktır.

Aslan Burcu Kadını Nasıl Bir Anne Olur?

Çocukları konusunda oldukça fedakar olabilecek bir burç olan aslan burcu, çocuklarını çok sever. Emretmeye ve liderlik gösterme yapısına sahip olan aslan kadınları, çocuklarına bu şekilde davransalar da onlara karşı çok yumuşak kalplidir.

Aslan Burcu Kadını Hangi Rengi Sever?

Aslan kadınları; kırmızı, turuncu, sarı gibi gösterişli renkleri sever.


Yayımlandı

kategorisi

yazarı:

Etiketler:

Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir