Aslı Altaylar’ın son halini görenler şaşkınlığını gizleyemedi

Yayınlandığı dönemde ilgiyle takip edilen Akasya Durağı dizisinin sevilen karakterlerinden Gülbin’i canlandıran Aslı Altaylar’ın son halini görenler ünlü oyuncuyu tanımakta zorlandı. Televizyon ekranlarında yayınlandığı 2008 ve 2012 arasındaki dönemde geniş bir izleyici kitlesine ulaşan Akasya Durağı dizisinin oyuncularının yıllar içerisindeki değişimleriyle ilgi odağı oluyor. Dizinin çokça konuşulan isimlerden biri de Akasya Durağı’nın Gülbin karakteri Aslı Altaylar oldu. Yayınlandığı döneme damga vuran Akasya Durağı dizisinde Zeki…

asli-altaylar'in-son-halini-gorenler-saskinligini-gizleyemedi

Yayınlandığı dönemde ilgiyle takip edilen Akasya Durağı dizisinin sevilen karakterlerinden Gülbin’i canlandıran Aslı Altaylar’ın son halini görenler ünlü oyuncuyu tanımakta zorlandı.

Televizyon ekranlarında yayınlandığı 2008 ve 2012 arasındaki dönemde geniş bir izleyici kitlesine ulaşan Akasya Durağı dizisinin oyuncularının yıllar içerisindeki değişimleriyle ilgi odağı oluyor.

Dizinin çokça konuşulan isimlerden biri de Akasya Durağı’nın Gülbin karakteri Aslı Altaylar oldu. Yayınlandığı döneme damga vuran Akasya Durağı dizisinde Zeki Alasya, Levent Üngan, Cezmi Baskın gibi pek çok başarılı isim başrollerde yer almıştı.

Similar Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir