Aslı Bekiroğlu'nun yüzünde cam sebil patladı! Son sağlık durumu nasıl?

Anasayfa Magazin Aslı Bekiroğlu’nun yüzünde cam sebil patladı! Son sağlık durumu nasıl? Güzel oyuncu arkadaşıyla şakalaşırken cam sebilden reyhan şerbeti içmeye çalıştı. Aslı Bekiroğlu, musluğunu sert bir şekilde açmaya çalıştığı sebilin yüzüne patlamasıyla neye uğradığını şaşırdı. İkimizin Yerine, Gülümse Yeter, Yol Arkadaşım ve Jet Sosyete gibi yapımlarda rol alan 27 yaşındaki başarılı oyuncu Aslı Bekiroğlu, Yönetmen Mustafa Kotan ile şakalaşırken talihsiz…

asli-bekiroglu'nun yuzunde-cam-sebil-patladi!-son-saglik-durumu-nasil?

Güzel oyuncu arkadaşıyla şakalaşırken cam sebilden reyhan şerbeti içmeye çalıştı. Aslı Bekiroğlu, musluğunu sert bir şekilde açmaya çalıştığı sebilin yüzüne patlamasıyla neye uğradığını şaşırdı.

İkimizin Yerine, Gülümse Yeter, Yol Arkadaşım ve Jet Sosyete gibi yapımlarda rol alan 27 yaşındaki başarılı oyuncu Aslı Bekiroğlu, Yönetmen Mustafa Kotan ile şakalaşırken talihsiz bir kaza yaşadı.

Sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarla ve eğlenceli halleriyle sık sık gündeme gelen Bekiroğlu, Kotan’ın tuttuğu sebilden şerbet içmeye çalıştı.

Haber devam ediyor

Haberin devamı

Haber devam ediyor

Haberin devamı

Oyuncunun musluğunu sert bir şekilde çevirdiği sebil yüzüne patladı. Büyük bir tehlike atlatan Bekiroğlu, bir an neye uğradığını şaşırdı.

Bekiroğlu, DJ sevgilisi Taykun’la görüntülendi. Sevgilisiyle el ele dolaşan oyuncuya cam sebilden meyve suyu içtiği anda yaşanan kaza hatırlatılınca, “Gördüğünüz gibi gayet iyiyim” cevabını verdi.

Haber devam ediyor

Haberin devamı

Haber devam ediyor

Haberin devamı

Haber devam ediyor

Haberin devamı

Haber devam ediyor

Haberin devamı

Similar Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir