Astrologlar Tarafından Açıklanan Burçların Kişilik Özellikleri


0

Burcunuz için 2021 tahminimize göz atın veya aylık burçlarınızı buradan okuyun. Ayrıca, her zodyak burcunun sevmek zorunda olduğu kazanan ürünleri görmek için 2021En İyi Güzellik Ödülü’ne göz atmayı unutmayın.
İnsanlar binlerce yıldır evrenin gizemlerini düşündü, güneşin hareketli hareketini, ayın dönme döngüsünü ve tepedeki yıldızların girdaplarını takip ettiler. Astroloji ve astronomi binlerce yıldır ayrılmaz bir şekilde birbirine bağlıydı. Bu iki alan zaman içinde çözülmüş olsa da, kozmosun mistik öğretileri bugün hala bize yol gösteriyor.
Astroloji çalışması geniş, karmaşık ve dönüştürülebilirdir. Nüanslara rağmen, astrolojinin en temel prensibi zodyakın on iki tanıdık belirtisine dayanır. Yüzyıllar boyunca, her burç, efsaneler, hayvanlar ve renkler dahil olmak üzere kendi ilişkilerini ve kendi özelliklerini geliştirmiştir. Her işaret, dinamik güçlü yönler ve sinir bozucu zayıflıklar ile tamamlanmış, bireysel bir yaklaşıma sahiptir.Hiçbir işaret tek başına mükemmel değildir. Zodyak çeşitliliği astrolojik tekerleği tamamlar.
Güneş işareti hem amatör hem de profesyonel astrologlar için kozmik fırlatma rampasıdır. Güneş burcunuz doğum tarihinize göre belirlenir ve temel kişiliğinizi, benlik duygunuzu, temel tercihlerinizi ve dünyaya girme şeklinizi gösterir. Bu astrolojik yerleşim, içsel armağanlarınıza ve kör noktalarınıza ışık tutuyor. Zevkler, dilekler, kusurlar ve korkular güneşi özel ve benzersiz kılan şeylerdir. Grafiğinizdeki diğer gezegenlerle birleştirildiğinde, astrolojik parmak izinizle hizmet eden ayırt edici profili oluşturur.
Astrolojik bilginizi bir sonraki seviyeye almaya hazır mısınız? On iki belirtiyi daha da kategorize eden dört üçlü ve dörtlü var. Bu kelimeler saçma gibi geliyorsa, endişelenmeyin: Kavramlar kolaydır. Üçlülükler, ateş içeren elementler için astrospeaktir (yangın işaretleri Koç, Aslan ve Yay); toprak (yeryüzü işaretleri Toros, Başak ve Oğlaktır); hava (hava işaretleri İkizler, Terazi ve Kova); ve su (su işaretleri Kanser, Akrep, Balık). Genel olarak konuşursak, yangın işaretleri tutkulu ve coşkulu, yer işaretleri pratik ve topraklanmış, hava işaretleri entelektüel ve meraklı, su işaretleri sezgisel ve duygusaldır.
Dörtlü değerler, işaretlerin nitelikleridir. Koç, Yengeç, Terazi ve Oğlak gibi Kardinal işaretler yeni mevsimlere başladı. Harekete geçmek ve inisiyatif almak konusunda mükemmeller. Toros, Aslan, Akrep ve Kova gibi sabit işaretler mevsimlerin ortasında görülür. Onlar hareketi sürdüren sürekli ve tutarlı güçlerdir. Her mevsim, değişime ve dönüşüme çok uygun zahmetsiz bir akışkanlığa sahip olan, İkizler, Başak, Yay veya Balık gibi değişken bir işaret ile son bulur. Astrolojik kavramları katmanlaştırmaya devam ettikçe, en gerçek kendimize içgörü kazandıran zengin ve karmaşık bir uygulama ortaya çıkarır.
Öncelikle, takdire şayandan tahrip olana kadar her güneş işaretinin kişilik özelliklerini keşfedin. Unutmayın, kozmik savaşçı, büyüme öz-farkındalıkla başlar, bu yüzden kendinizi daha iyi tanımak için okumaya devam edin.
Koç (21 Mart – 19 Nisan)

Koç, bir numara olmayı çok seviyor, bu yüzden bu acımasız koçların zodyakın ilk işareti olması şaşırtıcı değil. Cesur ve iddialı olan Koç, en zorlu durumlara bile dikkatlice dalmaktadır.
Boğa (20 Nisan – 20 Mayıs)

Boğa boğa tarafından temsil edilen bir dünya işaretidir. Göksel ruhu hayvanları gibi, Taureans, yumuşak seslerle çevrili sakin, kokulu ortamlarda, rahatlatıcı aromalarda ve etli tatlarda dinlenmekten hoşlanır.
İkizler (21 Mayıs – 20 Haziran)

O kadar meşguldün ki, her şeyi yapmak için kendini klonlamanı diledin mi? Bu Kısaca İkizler deneyimi. Göksel ikizler tarafından uygun şekilde sembolize edilen bu hava işareti, kendisini ikiye katlaması gereken birçok arayışa ilgi duyuyordu.
Yengeç (21 Haziran – 22 Temmuz)

Yengeç bir kardinal su işaretidir. Yengeç tarafından temsil edilen bu kabuklular, Yengeç’in hem duygusal hem de maddi alemlerde var olma kabiliyetini temsil eden deniz ve kıyı arasında kesintisiz bir şekilde örülür. Yengeçler oldukça sezgiseldir ve psişik yetenekleri somut alanlarda ortaya çıkar: Örneğin, Yengeçler zahmetsizce bir odadaki enerjileri toplayabilir.
Aslan (23 Temmuz – 22 Ağustos)

Aslan geldiği için kırmızı halıyı aç. Aslan aslan tarafından temsil edilir ve bu ruhlu ateş işaretleri göksel ormanın kralları ve kraliçeleridir. Kraliyet statüsünü benimsemekten mutluluk duyuyorlar: Capcanlı, teatral ve tutkulu, Aslan’lar sahne ışıklarına basmayı ve kendilerini kutlamayı seviyor.
Başak (23 Ağustos – 22 Eylül)

Başak, tarihsel olarak Başak’ın maddi dünyadaki köklü varlığına konuşan bir dernek olan buğday ve tarım tanrıçası tarafından temsil edilen bir dünya işaretidir. Virgüller hayata yaklaşımlarında mantıklı, pratik ve sistematiktir. Bu dünya işareti kalpte mükemmeliyetçi ve çalışkan ve tutarlı uygulamalarla becerilerini geliştirmek için korkmuyor.
Terazi (23 Eylül – 22 Ekim)

Terazi Terazi tarafından temsil edilen bir hava işaretidir (ilginç olarak, zodyakın tek cansız nesnesi), Terazi’nin denge ve uyum konusundaki fikrini yansıtan bir dernektir. Terazi simetriye takıntılıdır ve yaşamın her alanında denge kurmaya çalışır.
Akrep (23 Ekim – 21 Kasım)

Akrep burcu en yanlış anlaşılmış belirtilerinden biridir. İnanılmaz tutkusu ve gücü nedeniyle, Akrep, genellikle bir yangın işareti ile karıştırılır. Aslında, Akrep, gücünü psişik, duygusal alemden alan bir su işaretidir.
Yay (22 Kasım – 21 Aralık)

Okçu tarafından temsil edilen, Yaycılar her zaman bilgi arayışı içindedirler. Zodyakın son yangın işareti olan Yay, yanan oklar, coğrafi, entelektüel ve ruhsal maceraların peşinde koşma gibi birçok arayışını başlattı.
Oğlak burcu (22 Aralık – 19 Ocak)

Zodyakın son yer işareti olan Oğlak, deniz keçisi, bir keçinin gövdesi ve bir balığın kuyruğu olan mitolojik bir yaratıktır. Buna göre, Oğlaklar hem maddi hem de duygusal alemlerde gezinme konusunda yeteneklidirler.
Kova (20 Ocak – 18 Şubat)

Adındaki “Kova” ya rağmen, Kova aslında zodyakın son hava işaretidir. Kova, su taşıyıcısı, karaya su ya da hayat veren mistik şifacı tarafından temsil edilir. Buna göre, Kova en insani astrolojik işarettir.
Balık (19 Şubat – 20 Mart)

Balık, bir su işareti, burcun son takımyıldızıdır. Balık burcunun fantaziyle gerçeklik arasındaki ilgisinin sürekli bölünmesini temsil eden, ters yönlerde yüzen iki balık tarafından sembolize edilir. Son işaret olarak, Balık her dersi – zevk ve acıyı, umutları ve korkuları – diğer bütün işaretler tarafından öğrenilenleri emmiştir.


beğinip arkadaşlarınla paylaşır nısın?

0

Tepkiniz nedir?

hate hate
0
hate
confused confused
0
confused
fail fail
0
fail
fun fun
0
fun
geeky geeky
0
geeky
love love
0
love
lol lol
0
lol
omg omg
0
omg
win win
0
win
admin

yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bir Biçim Seçin
Personality quiz
Series of questions that intends to reveal something about the personality
Trivia quiz
Series of questions with right and wrong answers that intends to check knowledge
Poll
Voting to make decisions or determine opinions
Story
Formatted Text with Embeds and Visuals
List
The Classic Internet Listicles
Countdown
The Classic Internet Countdowns
Open List
Submit your own item and vote up for the best submission
Ranked List
Upvote or downvote to decide the best list item
Meme
Upload your own images to make custom memes
Video
Youtube, Vimeo or Vine Embeds
Audio
Soundcloud or Mixcloud Embeds
Image
Photo or GIF
Gif
GIF format