Magazin

Barbaroslar Akdeniz'in Kılıcı İlyas kimdir? İlyas Reis'i Caner Topçu canlandırıyor!

Barbaroslar: Akdeniz’in Kılıcı dizisinde İlyas Reis karakteri dikkatleri üzerine çekti. İlyas Reis karakterini Caner Topçu canlandırıyor. Dizinin son bölümünde İlyas Reis’in kurtarılıp kurtarılmayacağı konusu izleyiciyi heyecanlandıracak. 

Caner Topçu kimdir?

Caner Topçu, 1997 yılında İstanbul’da doğdu. Birçok tiyatro oyununda yer alan oyuncu, günümüzde ise dizi ve sinema filmlerinde de başarıyla bulunuyor. Caner Topçu’nun boyu 1.84, kilosu 77, burcu ise Yengeç’dir

Barbaroslar İlyas ölüyor mu? 

Dizinin son bölümünde İlyas karakterinin öleceği düşünüldü. Fakat önümüzdeki bölümlerde bu konunun netleşmesi bekleniyor. Yeni bölüm özetinde şu ifadeler yer alır: Pietro ve Rodos Şövalyelerine büyük bir yenilgi yaşatan Oruç Reis, Unita’nın yağmaladığı altınları Habeşli mazlumlara teslim etmeyi başarmıştı. Bu sırada çakaloz topları taşıdığı gerekçesiyle gemisine el konan Oruç Reis, Karabay’a engel olmak için İskenderiye’ye dönmek zorunda kalmış ve Habeşlilerle kalan İlyas ve leventleri pusuya düşürülmüştü.

Antuan tarafından ağır bir darbe alan İlyas ölecek midir? Kardeşi İlyas’ın pusuya düşürüldüğünü öğrenen Oruç onu ölümün pençesinden kurtarabilecek midir? Oruç’u kimler, nasıl durdurmak isteyecektir?

 

BARBAROSLAR 13. BÖLÜM İZLE

0 0 oylar
Article Rating

İlgili Makaleler

0 0 oylar
Article Rating
Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi çok isterim, lütfen yorum yapın.x