basak-burcu-kadini

Başak Burcu Kadını

class=’cf’>

Zodyak’ın on iki burcundan altıncısı olan başak burcuna mensup kadınlar; güçlü, hırslı, başarılı ve titiz yapıları ile dikkatleri üzerlerine çekmektedirler. En belirgin özellikleri dışında başak burcu kadınlarına dair bilinmeyen yönlerde özellikle Başak burcu kadınlarını çekici bulan ve yakından tanımak isteyen erkeklerin ilgisini çekmekte ve internet üzerinden araştırılmaktadır. Başak burcu kadınlarını yakından tanıyarak sizler de onlarla etkili bir iletişim ve ilişki kurmanın ipuçlarını yakalayabilirsiniz.

Başak Burcu Kadını Temel Özellikleri Nelerdir?

Başak burcu kadını, zeka ve güzelliğin en etkileyici kombinasyonu olarak göz alıcıdır. Bulundukları her ortamda hareketleri ve mantıksal hareketleri ile kolaylıkla göze çarpar ve ilgi çekerler. Organizasyon yetenekleri muazzam olan bu kadınlar icraat insanı olarak tanımlanabilirler. Yaratıcı mizaçları ile çalışkan ve yardımsever kişiliklerini birleştirerek çevreleri tarafından takdir ve sempati kazanırlar.

class=’cf’>

Başak Burcu Kadını Fiziksel Özellikleri

Başak burcu kadınlarının tipik fiziksel özellikleri uzun bir boy, ince bir bel, pembe beyaz ya da esmer bir yüz gelmektedir. Saçları genellikle uzun olup koyu renklidir. Farklı bir karizmaları vardır. Gözleri adeta insanın içini okuyan bu çekici kadınların bakışlarının etkisinde kalmamak oldukça zordur.

Başak Burcu Kadını Olumlu Özellikleri

Pratik olmaları sebebi ile sorunlara hemen çözümler bulabilirler. Hayatın her durumunu detaylı bir şekilde planlarlar. Topluma ve insanlara karşı duyarlı olan başak burcu kadınları, çok yardımseverdir. Bu özellikleri ile örnek teşkil ederler. İnce ve hassas bir ruhları vardır. Olaylara mantık çerçevesinden bakmaya gayret gösterirler.

Başak Burcu Kadını Olumsuz Özellikleri

Fazla detaycı olmaları bazen karşılarındaki kişiyi bunaltabilir. Aşırı titizdirler. Aşırı tutucu olmaları da partnerleri ile sorunlar yaşamalarına zaman zaman sebep olmaktadır. Kıskançlıkta da dozu aştıkları zamanlar az değildir. Çok ketum ve mesafeli davranışları sebebi ile ilişkilerinde karşılarındaki insanın kendilerinden uzaklaşmasına ve soğumasına sebep olabilirler. Kararlarından ve isteklerinden kolaylıkla vazgeçemezler bu da tartışmaları alevlendirebilen özellikleri arasında göze çarpmaktadır.

class=’cf’>

Başak Burcu Kadını Aşk Hayatı

Başak burcu kadını sevdiği zaman, karşısındaki insanın bu sevginin değerini ömrü boyunca bilmesini ister. Başak burcu kadınları için günümüzdeki sevgi anlayışları oldukça uzaktır. Kısa süreli ilişkiler, bir gecelik ilişkiler, samimiyetsiz aşklar başak burcu kadınının geleneksel yapısına tamamen aykırıdır. Bu tarz ilişkilerden uzak durur. Gerçek bir sevgi ile samimi bir biçimde derinden sevilmek ve güvenmek ister. Sadakat oldukça önemlidir.

Başak Burcu Kadını İş Hayatı

Dikkatli başak burcu kadını metotlu çalışır. Yanında çalışanlardan sürekli olarak işe dair ayrıntılar isteyebilir. Başak burcu kadını ile uyum içinde çalışmak için onu olduğu gibi kabul etmek şarttır. Organizasyon işlerinden kesin bir başarı bekler. Başarısızlık halinde suçlanmaya hazır olmalısınızdır. Başak kadını kendinden emindir ve iyi niyetinin kullanılmasından menfaat odaklı iş ilişkilerinden hoşlanmaz.

class=’cf’>

Başak Burcu Kadını Cinsel Hayatı ve Cinsellik

Başak burcu kadını, ağırbaşlı ve ciddi bir mizaca sahiptir. Bununla birlikte yüksek ve gizli bir libido içinde saklıdır. Çok fazla insanla cinsel birliktelik yaşamaz. Tek eşlilikten ve evlilikten yanadır. Eşi ile birlikte mutlu ve sağlıklı bir cinsel yaşam kurmak ister.

Başak Burcu Kadını Nelerden Hoşlanır?

Başak burcu kadını, temizlik ve titizlikle ilgili her şeyle ilgilenmekten bir hayli hoşlanır. Arkadaşları ve dostları ile birlikte güzel, eğlenceli hoş sohbet zaman geçirmek onları mutlu eder ve rahatlatır. İnsanları eleştirmekten de zevk alan bir yanı vardır.

Başak Burcu Kadını Hoşlandığını Nasıl Belli Eder?

class=’cf’>

Başak burcu kadını, hoşlandığı bir erkeğe hislerini net olarak kelimelerle ifade etmez. Öncelikle onu yakından tanımak ve niyetinden emin olmak ister. Bu sebeple arkadaşça yaklaşır. Sonrasında bu kişiden emin olduktan sonra davranış ve sözleri ile hoşlandığını belli etmeye başlar.

Başak Burcu Kadını Kıskanç mıdır?

Başak burcu kadını kıskançtır. Özellikle sevdiği insana karşı onu sahiplenme duygusu ile birlikte aşırı kıskanç tavırlar sergileyebilir. Sevdiğini paylaşmak istememesine bağlı kıskançlıkları da görülmektedir.

Başak Burcu Kadını Nasıl Affeder ve Barışır?

Başak burcu kadınına kendisini affettirmek ve onunla barışmak isteyen partneri ciddi bir şekilde yaklaşmalıdır. Anlayışlı söz ve davranışlar ile niyetini samimi şekilde ifade etmelidir. Abartılı davranışlardan kaçınmalıdır. Başak burcu kadınına güven verilmeli ve duygulardan çok mantık ağırlık kazanmalıdır. Temiz ve bakımlı olmayan erkekler, başak burcu kadınları için itici olacağından başak burcu kadınları ile barışmak isteyenler bu konulara özellikle özen göstermeli ve dikkat etmelidir.

class=’cf’>

Başak Burcu Kadını Nasıl Zayıflar ve Beslenmeli?

Başak burcu kadınını zorlayacak bir diyet yoktur. Metabolizması yüksek hızda çalışır. Karbonhidrata meraklı olduğu için öncelikle zayıflamak için bu zaafından vazgeçmelidir. İştahı açık bir burç olduğu için iştah kontrolünü sağlaması gerekmektedir. Yapacağı diyetlerde kansızlık problemi ve demir eksikliği sıklıkla görülen bir burç olduğu için bol yeşil sebzelere ve demir zengini besinlere ağırlık vermelidir. Meyve ve sebze ağırlıklı beslenmeleri faydalıdır. Hamur işinden uzak durmaları önerilir.

Başak Burcu Kadını Nasıl Geri Döner?

Başak burcu kadını herkese yeşil ışık yakmayan, özel hayatına alacağı kişiyi özenle seçen bir kadındır. Yaşamına saygı duyan ve hayatını kolaylaştıran bir sevgili başak kadınını mutlu edebilir. Başak burcu kadınına omuz verir, güvenini kazanır, yanında olur, yüreğine sevginizi hissettirirseniz size geri dönebilir.

Başak Burcu Kadını Nasıl Giyinir?

Başak burcu kadını sade ve tertipli bir giyim stiline sahiptir ve bu şekilde giyinmekten hoşlanır. Genellikle abartısız, çok fazla dikkat çekmeyen, kendilerine yakışan kaliteli giysileri giymeyi tercih ederler. Bununla birlikte bazı zamanlar farklı renklerle ve takılarla giysilerine canlılık katabilirler. Ruh halleri bu giysi seçimlerinde etkili olmaktadır.

Başak Burcu Kadını Nasıl İkna Edilir?

Başak burcu kadınını ikna edebilmek için mantıklı açıklamalar gerekir. Havada kalan ya da hayalperest düşünceler onlara göre değildir. Başak burcu kadınını ikna etmek isteyen bir kişi gerçeklerden bahsetmeli ve fikirlerini davranışları ile desteklemelidir.

Başak Burcu Kadını Nasıl Sever?

Başak burcu kadını sevdiği insanı ömür boyu kalbinde taşır. Ona sadık kalır. Karşısındaki kişiden de aynı şekilde davranmasını bekler. İnce ruhlu olduğu için hassasiyet onun için önemlidir. Karşısındaki insanı kırmaktan kaçınır. Gerçek ve saf bir sevgi onun için özel ve önemlidir. Çünkü o severse gerçekten sever.

Başak Burcu Kadını Nasıl Aşık Olur?

Saygılı ve anlayışlı erkekler dikkatlerini çeker. Görgülü ve kibar mizaca sahip bir erkeğe ilgi duyabilirler. Bununla birlikte tüm erkeklerde temizlik ve bakım kesinlikle aradıkları özelliklerdir. Hassas ruhlarına hitap eden söz ve davranışları olan erkeklere karşı aşık olabilseler de duygularını zaman içinde onları daha iyi tanıdıkça belli ederler. Aşklarında denge vardır, taşkınlıklar onlara göre değildir. Sevgi ve saygıyı hep ön planda tutan aşıklardır.

Başak Burcu Kadını Nasıl Erkeklerden Hoşlanır?

Başak burcu kadını, zeki ve mesafeli erkeklerde hoşlanır. Yersiz şakalar ve espriler yapan, çok konuşkan erkekler genellikle ilgilerini çekmez. Sevgisinden ve kendinden emin söz ve davranışları olan karizmatik, sorumluluk sahibi erkekler onlara çekici gelir.

Başak Burcu Kadını Nasıl Hediyelerden Hoşlanır?

Başak burcu kadını, önemli ve özel olduğunu hissettiren hediyelerden hoşlanır. Pahalı hediyelerden ziyade hediye veren kişi ve seçilen hediyenin seçiliş amacı onu daha çok etkilemekte ve ilgilendirmektedir. Manevi değeri yüksek hediyeler onun için her zaman değerlidir ve bu hediyeleri saklar.

Başak Burcu Kadını Nasıl Affeder?

Başak burcu kadını, asla affedemeyeceği bir husus söz konusu değilse gerçek bir özür dileme karşısında affedici olacaktır. Bu özür dilemenin usulü ve içeriği de başak burcu kadınlarının detaycı ve hassas yönleri düşünüldüğünde önem kazanmaktadır.

Başak Burcu Kadını Nasıl Pişman Olur?

Karşısındaki insanı manevi ve maddi yönden zarara uğrattığını görünce pişman olan başak burcu kadınları, bu durumu telafi etmek için ellerinden geleni yapmak için çabalayacaktır.

Başak Burcu Kadını Nasıl Mutlu Olur?

Başak burcu kadını, karşılarındaki insan kendisine değer verdiğini ve onu sevdiğini gösterdiği, hissettirdiğinde mutluluğu içinde doyasıya hisseder. Asla şımarmayan yapıları ile sevilmeyi hak eden kadınlardır. Hedeflerine ulaştıklarında ve istediklerini başardıkları zamanlarda yine mutlu olurlar.

Başak Burcu Kadını Nasıl Aşık ve Elde Edilir?

Başak burcu kadınını saygılı ve mesafeli yaklaşımlarınız ile etkileyebilirsiniz. Başarılı ve öz güveni yüksek, ağırbaşlı erkekler onların dikkatini çekmektedir. Bunun dışında zor zamanlarında yanlarında olmanız ve her zaman yanlarında olacağınızı hissettirmeniz de başak burcu kadınlarını etkileyecektir.

Başak Burcu Kadını Nasıl Bir Sevgilidir?

Başak burcu kadınının mizah duygusu gelişmiştir. Yalanı sevmez ve dürüst bir sevgilidir. Aile kavramı onun için çok önemlidir. Sevdiği insana saygı duyar ve aynı saygıyı karşısındakinden bekler. İyi bir sevgili olup evlendiği zamanda evine düşkün olacaktır.

Başak Burcu Kadını Nasıl Bir Anne Olur?

Şefkatli, merhametli, sevgi dolu, sorumluluk sahibi ve çocuklarının üstüne düşen annelerdir onlar. Çocuklarının görgülü, bilgili ve iyi bir eğitim alarak yetişmeleri için küçük yaşlardan itibaren üstlerine düşen her sorumluluğu severek ve titizlikle yerine getirirler. Çocuklarına oldukça iyi bakan onların sağlıklarına ve temizliklerine özen gösteren örnek annelerdir.

Başak Burcu Kadını Hangi Rengi Sever?

Mavi, kahverengi ve gri tonları yönetici gezegenlerinin Merkür olması sebebi ile onların renkleridir. Yeşil ve tonlarını da başak burcu kadınları bir hayli sever.


Yayımlandı

kategorisi

yazarı:

Etiketler:

Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir