Başak Dizer ve Kıvanç Tatlıtuğ evinin kapılarını açtı

Stil danışmanı Başak Dizer, 2016 yılında oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ ile nikah masasına oturmuş, geçtiğimiz nisan ayında da oğlu Kurt Efe’yi dünyaya getirmişti.

Ünlü stil danışmanı, eşi ve oğluyla yaşadığı Kemerburgaz’daki muhteşem evinin kapılarını Maison Française dergisine açtı.

Üç katlı villanın genel mimari tarzı, modernliğin retroyla buluşması. Renk seçimleri Başak Dizer’e ait, nude ve bej tonları hakim.

Neşe ve huzur veren sıcak bir ambiyans istediğini söyleyen Başak Dizer, “Dekorasyon için aksesuar tercihlerim eğlenceli, renkli, dikkat çekici pop-art parçalar oldu.”

‘HAYALİMİZDİ’

“Yeşile, doğaya ve dinginliğe özlem duyduğumuz için bir orman evinde yaşamak hep hayalimizdi” diyor.

“Yaşadığım mekanda mutlaka tasarım objeler ve sanat eserleri olmalı” diyen Başak Dizer evinin duvarlarını Ara Güler, Ergin İnan ve Devrim Erbil’in eserleri ile süslemiş.

Başak Dizer: “Evim her zaman önceliğim olmuştur. Zevkimi, yaşam stilimi ve karakterimi yansıtması için zaman ve emek harcarım.”

Başak Dizer, geçtiğimiz günlerde eşi Kıvanç Tatlıtuğ’un oğlu Kurt Efe ile oynarken çekilmiş pozunu paylaşmıştı. Ünlü ismin paylaşımına beğeni ve yorum yağdı.


Yayımlandı

kategorisi

,

yazarı:

Etiketler:

Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir