Magazin

Belgin Doruk’un oğlu Aydın Birsel son yolculuğuna uğurlandı

15.12.2021 – 17:16 | | Murat DELİKLİTAŞ (DHA)

Yeşilçam’ın usta isimlerinden sanatçı merhum Belgin Doruk’un oğlu Aydın Birsel, Zincirlikuyu mezarlığında kılınan cenaze namazının ardından son yolculuğuna uğurlandı. Birsel, vasiyeti üzerine annesinin mezarına gömüldü.

Yeşilçam’ın usta isimlerinden sanatçı Belgin Doruk’un 54 yaşındaki oğlu Aydın Birsel, Bursa’nın Nilüfer ilçesinde yaşadığı evde dün hayatını kaybetti.

Ekipler tarafından yapılan incelemelerin ardından Birsel’in cenazesi Bursa Adli Tıp Kurumu Morgu’na kaldırılmıştı. Aydın Birsel için bugün İstanbul Zincirlikuyu’da cenaze programı düzenlendi. Cenazeye Aydın Birsel’in ablası Gül Esentaş, yeğenleri Deniz ve Can Esentaş, yakınları ve sevenleri katıldı. Kılınan cenaze namazı sonrası okunan duaların ardından Birsel’in cenazesi Zincirlikuyu Mezarlığı’nda bulunan aile kabristanlığına defnedildi.

“BURSA’DA YENİ BİR HAYATA BAŞLIYORDU”

Çocukluk arkadaşı Ahmet Sarıoğlu, “Çok eski çocukluk arkadaşımdı. Bütün çocukluğumuz beraber geçti. 45 senelik arkadaşım, böyle olmaması lazımdı ama takdiri ilahi yapacak bir şey yok. Rahatsızlığı bir şeyi yoktu. Bursa’ya yeni gelmişti. Bursa’da yeni bir hayata başlıyordu. Olmadı maalesef “ dedi. 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu