Bella Hadid'den gündemi sallayan açıklama

Dünyaca ünlü Filistin asıllı Müslüman bir babanın kızı olan Bella Hadid, yaptığı açıklamalar ile magazin gündemine bomba gibi düştü. Bella Hadid, annesi Yolanda Hadid’in babası Mohamed Hadid ile boşanmasından sonra Kaliforniya’ya gittiklerini ve Filistinli yanından koptuğunu söyledi. Hadid, “Müslüman bir kültürde yaşayabilmeyi çok isterdim, ama bu isteğim bana verilmedi” şeklinde konuştu. Podyumlarda tozu dumana katan…

bella-hadid'den-gundemi-sallayan-aciklama

Dünyaca ünlü Filistin asıllı Müslüman bir babanın kızı olan Bella Hadid, yaptığı açıklamalar ile magazin gündemine bomba gibi düştü.

Bella Hadid, annesi Yolanda Hadid’in babası Mohamed Hadid ile boşanmasından sonra Kaliforniya’ya gittiklerini ve Filistinli yanından koptuğunu söyledi. Hadid, “Müslüman bir kültürde yaşayabilmeyi çok isterdim, ama bu isteğim bana verilmedi” şeklinde konuştu.

Podyumlarda tozu dumana katan dünyaca ünlü model Bella Hadid, hakkında bilinmeyenleri ilk kez anlattı. Bella Hadid, açıklamaları ile ağızları açık bıraktı. GQ Dergisi’ne özel açıklamalarda bulunan Hadid, ‘Müslüman kültürü’ içinde büyüme fırsatı bulamadığı için üzgün olduğunu söyledi.

Similar Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir