Magazin

Ben Affleck’den ‘flört uygulaması kullandı’ iddialarına yanıt!

17 yıl aranın ardından şarkıcı Jennifer Lopez (52) ile yeniden alevlenen ve evliliğe giden ilişkisiyle gündemde olan Ben Affleck’in (49), flört uygulaması kullandığı konuşulmuştu.

Independent’in haberine göre; dijital bir platformda yayınlanan emlak temalı ‘Selling Sunset’ adlı reality programının yeni sezonunda Emma Hernan, Affleck’in Lopez’le ilişkisinin yeniden alevlenmesinden hemen önce aktörle eşleştiklerini iddia etmişti.

Chrishell Stause’un, “Ben Affleck’in bir kıza video gönderdiği için viral olduğu zamanı hatırlayın” demesinin ardından Hernan, “Bana mesaj atmış olabilir de olmayabilir de…” ifadelerini kullanmıştı.

“BENNIFER’I ENGELLEBİLİRSİN”

Emma Hernan, Affleck’in kendisini birkaç kez kahve içmeye davet ettiğini ancak hiç gitmediğini belirtmişti. Stause, Hernan’ın bu sözlerinin ardından “Bennifer’ı engelleyebilirsin” diye espri yapmıştı.

Emma Hernan, Affleck’in Lopez ile ikinci birlikteliğini kastederek, “Ondan hemen önceydi” ifadelerini kullanıp, şunları eklemişti; “Yani, belki de ‘Bennifer’ olmazdı. Boston bağlantımız var. Yani bu onun tavlama cümlesiydi.”

Stause da ikilinin mesajlarını gözden geçirerek “Yani sana çıkma teklif etti, çok sevimli ve tatlıydın ama ‘Hayır’ dedin” demişti.

YALANLADI

Tüm bunların ardından Ben Affleck’in temsilcileri, People’a konuya ilişkin açıklamalarda bulundu ve iddiaları yalanladı. Affleck’in temsilcileri, “Birkaç yıldır aktif bir üye olmadığını doğruladı” dedi.

DAHA ÖNCE DE NİŞANLANMIŞLARDI

Öte yandan Jennifer Lopez ile Ben Affleck, “The Interest” film setinde tanışmıştı ancak o dönem ünlü şarkıcı, Chris Judd ile evliydi. Lopez, Judd’dan boşandıktan sonra Affleck ile büyük bir aşka yelken açmıştı. İkili, ardından nişanlanarak, evlilik yolunda ilk adımı atmıştı. Hatta Affleck, o dönem Lopez’in albümünün en ünlü şarkısı ‘Jenny from the Block’ın klibinde bile rol almıştı.

DÜĞÜNLERİNİ ERTELEYİP, AYRILIK KARARI ALMIŞLARDI

Çiftin aşkları, ortaya atılan iddiaların ardından yarım kalmıştı. Jennifer Lopez’e 2.5 milyon dolarlık pembe elmas bir nişan yüzüğü takan Ben Affleck’in yüzüğü olmadan kulüplerde eğlendiği öne sürülmüştü. Ünlü aktörün film çekimi için gittiği Kanada’da bir kulüpte kadınlarla birlikte olduğu da iddia edilmişti.

İkili, haklarında çıkan bu dedikoduların ardından önce evlilik tarihlerini ertelemiş, ardından da 2004 yılında yollarını ayırdıklarını duyurmuştu. Ayrılığı isteyen tarafın Ben Affleck olduğu konuşulurken, oyuncu kısa bir süre sonra Jennifer Garner ile evlenmişti. Jennifer Lopez’in de hayatına eski arkadaşı olan ünlü şarkıcı Marc Anthony girmişti.

YAŞ GÜNÜNDE EVLİLİK TEKLİFİ

Geçtiğimiz yıl temmuz ayında sevgilisi ve yakın dostlarıyla teknesinde 52. yaş gününü kutlayan ünlü şarkıcının, Ben Affleck’ten evlilik teklifi almıştı. Sevgilisinin teklifine ‘evet’ yanıtını veren Lopez, Affleck ile dudak dudağa pozunu paylaşmıştı. Lopez, eski aşkıyla yeniden bir araya geldikten sonra ilk kez birlikte fotoğraflarını yayınlamıştı.

BİRİNİN İKİ DİĞERİNİN ÜÇ ÇOCUĞU VAR

Lopez, şarkıcı Marc Anthony ile 2004 yılında evlendi. İkiz çocukları olan çift, 2014’te boşandı. Ben Affleck de 2005 yılında Jennifer Garner ile evlendi ve üç çocuk sahibi oldu. Çift, 2015’te yollarını ayırmaya karar verdi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu