Bergüzar Korel'den makyajsız paylaşım

Sanat dünyasının örnek ikilisi arasında yer alan Bergüzar Korel ve Halit Ergenç mutlu bir evlilik sürüyor. Sosyal medya sayfasından yaptığı paylaşımlarla sık sık gündeme gelen Bergüzar Korel, son olarak makyajsız bir karesini takipçilerinin beğenisine sundu. 2009 yılında nikah masasına oturan Halit Ergenç ve Bergüzar Korel’in bu evliliğinden Ali, Han ve Leyla adında üç çocuğu dünyaya geldi. Kendisi gibi oyuncu olan Halit Ergenç…

berguzar-korel'den-makyajsiz-paylasim

Sanat dünyasının örnek ikilisi arasında yer alan Bergüzar Korel ve Halit Ergenç mutlu bir evlilik sürüyor. Sosyal medya sayfasından yaptığı paylaşımlarla sık sık gündeme gelen Bergüzar Korel, son olarak makyajsız bir karesini takipçilerinin beğenisine sundu.

2009 yılında nikah masasına oturan Halit Ergenç ve Bergüzar Korel’in bu evliliğinden Ali, Han ve Leyla adında üç çocuğu dünyaya geldi.

Kendisi gibi oyuncu olan Halit Ergenç ile örnek evliliği olan Bergüzar Korel, sosyal medyayı da aktif kullanan isimler arasında yerini alıyor.

Haber devam ediyor

Haberin devamı

Haber devam ediyor

Haberin devamı

Güzelliği ve başarılı oyunculuk performansı ile ekranların aranılan yüzlerinden olan Bergüzar Korel, son dönemde doğal halini sosyal medyadan sık sık paylaşıyor.

Ekranlardan uzak ve herhangi bir projede rol almayan ünlü oyuncu Korel, makyajsız pozunu yayınladı.

Haber devam ediyor

Haberin devamı

Haber devam ediyor

Haberin devamı

Doğal haliyle objektif karşısına geçen Bergüzar Korel, gönderisine, “Günaydın.” notunu düştü. Ünlü oyuncunun bu paylaşımı takipçilerinden oldukça ilgi gördü.

Haber devam ediyor

Haberin devamı

Haber devam ediyor

Haberin devamı

Similar Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir