Bestemsu Özdemir'in hastalığı mı nüksetti?

30 yaşındaki oyuncu, plakası sevgilisi Serkan Mehmet Durdu’nun baş harflerinden oluşan ve kendisi için özel olarak tahsis edilen araca binerek, hastaneden ayrıldı. Bestemsu Özdemir, geçtiğimiz haftalarda Nişantaşı’nda bir AVM çıkışı objektiflere takılmış, kadrosunda yer aldığı proje hakkında şöyle konuşmuştu: İlk kez bir komedi filminde oynuyorum. Bana bu zamana kadar hep drama geliyordu, ilk kez komedi geldi. Çok…

bestemsu-ozdemir'in-hastaligi-mi-nuksetti?

30 yaşındaki oyuncu, plakası sevgilisi Serkan Mehmet Durdu’nun baş harflerinden oluşan ve kendisi için özel olarak tahsis edilen araca binerek, hastaneden ayrıldı. Bestemsu Özdemir, geçtiğimiz haftalarda Nişantaşı’nda bir AVM çıkışı objektiflere takılmış, kadrosunda yer aldığı proje hakkında şöyle konuşmuştu:

İlk kez bir komedi filminde oynuyorum. Bana bu zamana kadar hep drama geliyordu, ilk kez komedi geldi. Çok mutlu oldum çünkü istediğim bir şeydi komedi. Genelde gelen teklifleri seçerim, kurallarım yok. Zaten hangimizin var ki? Türkiye’de değil tüm dünyada sınırlar belli. Role inandığın bir şey varsa yapıyorsun ama inanmadığın iş ise yapmıyorsun.

Similar Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir