Burçlar

Boğa Burcu Güzellikı

Boğa burcu kadını, annesine karşı aşırı düşkündür. Hayatını anne ekseni çevresinde çizmeyi sever. Sevecekleri adamı didik didik ederler. Her özelliğini bilmek isterler. Her konuda, detaycı ve özenlidirler. Saygı gösterip saygı bekledikleri söylenebilir.

class=’cf’>

Boğa burcu Güzellikı, annesine karşı aşırı düşkündür. Hayatını anne ekseni çevresinde çizmeyi sever. Sevecekleri adamı didik didik ederler. Her özelliğini bilmek isterler. Her konuda, detaycı ve özenlidirler. Saygı gösterip saygı bekledikleri söylenebilir.

Boğa Burcu Güzellikı Temel Özellikleri Nelerdir?

Boğa burcu Güzellikının en temel özelliği, hayatına çok az insan almasıdır. Az kişiyi öz sever tabiri onun için uygundur. Anneye, ailelerine ve sevdikleri adama karşı düşkündür. Diğer insanlarla iletişimleri sadece yüzeyseldir ve daha ileriye gitmesi nadir görülür. İletişim konusunda çok yetenekli oldukları söylenemez.

Boğa Burcu Güzellikı Fiziksel Özellikleri

Genel anlamda boğa burcu Güzellikı, minyon görünüştedir. Ancak bazı boğa burcu Güzellikları daha farklı olabilirler. Güzelliği dikkat çekicidir. Herkes tarafından beğenildiği söylenebilir. Dik ve geniş omuzları, kalın boyun bölgesi bulunur.

class=’cf’>

Boğa Burcu Güzellikı Olumlu Özellikleri

Duygularını sonuna kadar hissetmeyi sever. Tensel olduğu söylenebilir. Dokunarak yaşamaya odaklıdır. Oldukça şefkatlidir. Boğa burcu kadını, ailesi dışında diğer insanlara karşı sıcak davranabilir. İstikrarlıdır. Kararını hızlı şekilde verip bunu kısa sürede uygular.

Boğa Burcu Güzellikı Olumsuz Özellikleri

Boğa burcu Güzellikı, aşırı seviyede kıskançtır. Kıskanç olduğu kadar inatlaşmayı sever. Göz doymayan yapısı dikkat çeker. Katı davranabilir, takıntılı olabilir. Kendisi ve ailesi dışında başka kimseyi düşünmediği söylenebilir.

Boğa Burcu Güzellikı Aşk Hayatı

Kendisini özel gösterebilecek erkek onu hedefidir. Söylediklerini onaylayan partner hoşuna gider. Romantik, huzur verici ve ciddiye alan partner her zaman dikkatini çeker. Zıttı durumunda, ayrılık söz konusu olabilir.

Boğa Burcu Güzellikı İş Hayatı

Boğa burcu Güzellikı iş hayatında hırslıdır. Tuttuğunu koparan yapıdadır. Ancak iş sahibi olmak onu pek cezbetmez. Bankacılık ve para ile ilgili meslekler, boğa burcu Güzellikının başarılı olduğu alanlardır. İş hayatında yemek kültürünü yansıtabilir.

Boğa Burcu Güzellikı Cinsel Hayatı ve Cinsellik

class=’cf’>

Boğa burcu kadını, cinsel yaşamında ateşli yapıdadır. Romantik yemeklerden sonra sevişmek ruhunda var olan duygudur. Dış görüntüsü sakin, yatak odasında etkileyici ve ihtiraslıdır. Partnerini seviyorsa, cinsel yaşamında karşılık verir.

Boğa Burcu Güzellikı Nelerden Hoşlanır?

Boğa burcu Güzellikı, disiplinden ve ciddiyetten hoşlanır. İşini iyi yapan kişilere hayran duyabilir. Disiplinli, çalışkan ve aklı başında erkek onun ilgi alanıdır. Düzenli olmaya çalışır ve karşısındakinin düzenli olması hoşuna gider.

Boğa Burcu Güzellikı Hoşlandığını Nasıl Belli Eder?

Boğa burcu Güzellikı okumayı sever. Kültürlü olmak onun hedefleri arasındadır. Bilgiyi sever. Bilgi edinmek onun için ön planlar arasındadır. Karşısındaki kişiye bakışlarıyla bir şeyler anlatmaya çalışabilir. Kıskançlık belirgin özelliğidir. Hoşlandığı zaman yüz bölgesinde kızarmalar görülür.

class=’cf’>

Boğa Burcu Güzellikı Kıskanç Mıdır?

Boğa burcu kadını kıskançtır. Erkeğine karşı ilgi duyduğu gibi başka Güzelliklarla konuşmasını istemez. Sevgili dönemlerinde ve evlilikte kıskanç olduğu rahatlıkla söylenebilir.

Boğa Burcu Güzellikı Nasıl Affeder ve Barışır?

Boğa burcu Güzellikını kırmışsanız ve barışmayı bekliyorsanız, işiniz çok zor değil. Özünüze dönmeniz, kırıcı laflar etmemeniz bunun için yeterli olur. Ona asla emir vermemelisiniz.

Boğa Burcu Güzellikı Nasıl Zayıflar ve Beslenmeli?

Diyet ekmek, bal ve yeşil ürünler boğa burcu Güzellikının zayıflaması için gereklidir. Yoğurt ve yeşil biberi öğün arasında tüketerek, kilo vermeye başlayabilir.

Boğa Burcu Güzellikı Nasıl Geri Döner?

class=’cf’>

Boğa burcu Güzellikı, sabit fikirlidir. Bir erkeği sevmiş ve aşık olmuşsa onunla ilgili fikirleri çabuk çabuk değişmez. Fakat sevgisine karşılık bulmazsa, ters davranabilir. Onu kazanmanın yolu, esi kimliğe bürünüp karşısına çıkmaktır.

Boğa Burcu Güzellikı Nasıl Giyinir?

Boğa burcu Güzellikı tipine göre giyinmeyi sever. Aşırıya kaçmaz. Sade giyim onun ruhunda bulunur. Şıklığa önem verir ama onu renklerde aramaz. Elbisenin ona uyumuna bakar. İlgi çekiciliği bununla kazanmayı başarır. Kombin onun giyimdeki temel prensibidir.

Boğa Burcu Güzellikı Nasıl İkna Edilir?

Boğa burcu Güzellikı sevgiye önem verir. Karşıdaki kişiden sevgiyi samimiyetle hissederse yumuşamaya başlar. İkna etmenin kolay yolu ona sevgi göstermeyi başarabilmektir.

class=’cf’>

Boğa Burcu Güzellikı Nasıl Sever?

Boğa burcu kadınının sevmesinin yolu, samimiyetten geçer. Karşısındakinin samimi olması onun için çok önemlidir. Samimi sevgi ve abartılı olmayan davranışlar sergileyen erkekler, dikkatlerini çekebilir.

Boğa Burcu Güzellikı Nasıl Aşık Olur?

Boğa burcu Güzellikı daha çok hükmetmeyi sever. Bilgiye ilgi duyar. Erkeğinin çok zeki olmasını istemeyebilir. Ona hükmetmek için kendisine aşağı erkeklere dikkat çevirir. Ancak kimi zaman kendisinden çok daha zeki olan erkekler ilgisini çekebilir.

Boğa Burcu Güzellikı Nasıl Erkeklerden Hoşlanır?

Orta zekalı, hayatı dolu yaşayan, bakımlı erkeklerden hoşlanır. Nadir de olsa zeki erkekler dikkatini çekebilir. Sabırlı ve sevgiye önem veren erkek, her zaman ilk tercihidir.

Boğa Burcu Güzellikı Nasıl Hediyelerden Hoşlanır?

Boğa burcu Güzellikı, hediyelerle çabuk mutlu olmaz. Onu değerli takılar, altın, değerli taşlar tatmin eder. Bunun yanı sıra, güzel parfüm, sevimli terlik hoşlanabileceği hediyeler içerisindedir.

Boğa Burcu Güzellikı Nasıl Affeder?

Boğa burcu Güzellikının affetmesini istiyorsanız, hatanızı samimi şekilde itiraf etmelisiniz. Hatası varsa bunu ona sinirli olduğunda değil, mutlu olduğunda söyleyebilirsiniz.

Boğa Burcu Güzellikı Nasıl Pişman Olur?

Boğa burcu Güzellikı, kırdığı kalplerden derin üzüntü duyar. İstemeden söylediği bir kelimeyi uzun süre düşünerek, pişmanlıklar yaşaması olasıdır.

Boğa Burcu Güzellikı Nasıl Mutlu Olur?

Boğa burcu Güzellikı, gösterişe ilgi duymaz ancak gücü sever. Maddi ve manevi anlamda güçlü olmak onun için değerlidir. Rahatına düşkün olduğundan, rahat bir hayatı varsa mutludur.

Boğa Burcu Güzellikı Nasıl Aşık ve Elde Edilir?

Boğa burcu Güzellikı, kendisine benzeyen ama çok egolu olmayan erkeklere aşık olur. Onu aşık etmenin en iyi yolu, güven sağlamaktır. Ona güzel bir hayatı yaşatmayı vaat edilirse, aşık edilmesi daha kolay olur. Ama çok zor ikna oldukları bilinmelidir.

Boğa Burcu Güzellikı Nasıl Bir Sevgilidir?

Boğa burcu Güzellikı sakin yapıdadır. Kırmaz ama kırılmaktan hoşlanmaz. Hayatını dolu dolu yaşamak ister. Gösterişe ilgi duymadığı için karşısındakinin çok özenli olmasını beklemez. Gösterilen sevgiye karşılık sevgi göstermeyi bilir. Sevgili olduğu kişi için fedakar davranır.

Boğa Burcu Güzellikı Nasıl Bir Anne Olur?

Boğa burcu Güzellikı, çok güzel yemek yapabilen anne olur. Çocuklarını, herkesten sakınır. Onun için evlilik sonrası kutsal olan şey, sahip olduğu ailesi ve çocuklarıdır. Çocuklarını, eşinden daha ön planda tutar. Bunda tuhaflık aranmamalıdır. Onun annelik güdüleri çok gelişmiş olduğundan, çocuklarının yaşayacağı sıkıntıları hissetme kabiliyetine sahiptir.

Boğa Burcu Güzellikı Hangi Rengi Sever?

Boğa Burcu Güzellikı genellikle, siyah, mor, turuncu, beyaz ve kırmızı renklerinden hoşlanır. Bu renkleri hayatına yansıtır. Tüm boğa burcu Güzelliklarının bu renkleri sevdiği söylenemez. Genelde boğa burcu Güzelliklarda en çok ilgi duyulan renkler siyah ve kırmızıdır. Çok renkli giyinmezler. Ev eşyaları doğal rengarenk değil doğal görünümde olur.

0 0 oylar
Article Rating

İlgili Makaleler

0 0 oylar
Article Rating
Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi çok isterim, lütfen yorum yapın.x