İlişkiler

Düğün Salonu Fiyatları 2023 – Yemekli Ve Yemeksiz Ortalama Düğün Mekanları…

Düğün tarihi ve mekan ile beraber masa dekorasyonunun yanı sıra, yemekli veya yemeksiz olması şeklinde düğün…

Düğün Halay Şarkıları Listesi 2023 – Düğünde Çalınabilecek Halay Müzikleri…

Romantik ve aşk dolu şarkılar düğünlerin vazgeçilmezleridir. Ancak düğünün bir diğer vazgeçilmezi de halaylardır.…

Damat Bohçası Listesi 2023 – Erkek Nişan Bohçası İçerisinde Neler Bulunur?

Erkek bohçası olarak da bilinen damat bohçası, kız tarafının hazırladığı ve damadın gün içerisinde kullanacağı…

Sevgiliye Sorulacak Sorular 2023: Kadın ve Erkeğe Sorulacak Zor, Romantik ve Komik…

Mutlu bir evlilik veya ilişki için iletişim çok önemlidir. Sağlıklı bir ilişki için akılda şüphe kalan…

yakın zamanda Gönderilenler

Cilt Bakımı

Burçlar

Aslan Burcu Kadını

class='cf'>Aslan burcu; insanları etkisi altına alırken hiç zorlanmayan bir burçtur. Aslan burcu kadınlarının…

Başak Burcu Kadını

class='cf'>Zodyak’ın on iki burcundan altıncısı olan başak burcuna mensup kadınlar; güçlü, hırslı, başarılı ve…

Balık Burcu Kadını

class='cf'>Balık Burcu Kadını Temel Özellikleri Nelerdir?Balık burcu kadını genel anlamda duygusal, sezgileri…

İkizler Burcu Kadını

class='cf'> İkizler burcunda olan kadınlar, anlaşılması güç insanlardır. Onların sırlarını çözmek için kafa…

Boğa Burcu Kadını

class='cf'> Boğa burcu kadını, annesine karşı aşırı düşkündür. Hayatını anne ekseni çevresinde çizmeyi…

Oğlak Burcu Kadını

class='cf'>Oğlak burcu kadınları; gelecek kaygısı yaşayan burçlar içerisinde yer alır. Bu özelliklerinden ötürü,…

Bu 3 burç isteklerini elde etmede uzman! Her konuda çok netler…

6

Bazı insanlar, başkalarının olayları kendi yöntemleriyle görmesini sağlama konusunda doğal bir yeteneğe sahiptir. Bu kişilerin hiç size kendi istekleri doğrultusunda fikirlerinizi bile değiştirme yetisi olabilir. Çok tutkulu olduğunuz bir şey hakkında bir tartışmaya girebilir ve yine de bir şekilde onların bakış açısına tamamen katılarak sohbeti bitirebilirsiniz. Daha ikna edici olmak için teknikler öğrenmek mümkün olsa da, doğum tarihiniz başkalarını etkilemedeki yeteneğinizi değiştirebilir.

Giriş Tarihi: 22.12.2022 15:02 Güncelleme Tarihi: 22.12.2022 15:02

Arketip astrolog Rebecca M. Farrar’a göre en ikna edici burçlar, başkalarını kendi taraflarına çekmelerini kolaylaştıran belirli özelliklere sahiptir.

Farrar, genel olarak, su grubu burçlarının duygularıyla çok temas halinde olduğunu söylüyor. Bu nedenle başkalarının nasıl hissettiğini anlamaları ve bunu kendi avantajlarına kullanabilmeleri daha kolaydır. Hava burçları ise çok meraklı ve iletişimseldir. Sözlerini nasıl kullanacaklarını bilirler ve fikirlerini açık ve anlaşılır bir şekilde ifade edebilirler.

Bunu akılda tutarak, Farrar’a göre en ikna edici üç burç şöyle…

Terazi (23 Eylül – 22 Ekim)

Venüs tarafından yönetilen Terazi çekiciliğiyle bilinir. Farrar’a göre, Terazilerin bir kişiye kolayca uyum sağlama, ihtiyaçlarını belirleme ve onlara dengeli bir şekilde yaklaşma yetenekleri vardır.

Bu burçtaki kişiler kişisel becerilerini ve zekalarını kullanacakları satış veya avukat gibi alanlarda çalışma eğilimindedir. Çünkü çekicilikleri ve aynı zamanda karşısındakini dinlediklerini ve bağlantı kurduklarını hissettirme yetenekleri, onları en ikna edici burçlar listesinin başına getiriyor. Terazi tamamen uyumlu olup herkesin rahat hissetmesini sağladığından, fikirleri sizi asla baskı altına almaz. Sadece söylediklerine güvenebileceklerinizi hissettirmede oldukça ustadırlar.

Akrep (23 Ekim – 21 Kasım)

Başkalarını dengeli hissetmesine özen gösreten Terazi burcunun aksine Akrep ,yoğunluğu nedeniyle bazı kişiler için biraz korkutucu olabilir. Çok keskindirler ve yaklaşmadan önce karşısındaki hakkında bilmeleri gerekenleri öğrenmek için o kişiyi i veya durumu gözlemlerler. Yani birini ikna etmeleri gerektiğinde, istedikleri sonucu elde etmek için ne söyleyeceklerini çok iyi bilirler. Ayrıca başkalarının söyleyemeyeceği şeyleri söylemekten de çekinmezler.

Farrar, “Akrepler genellikle manipülatif veya ketum olmakla kötü bir üne sahiptir, ancak ikna güçleri de olumlu bir nitelik olabilir” diyor. “Görünenin ardındakini görebilme yetenekleri, onlara olan bitenin altında yatan dinamikleri anlama konusunda bir adım önde tutacağı gibi, açık sözlülük ve orijinalliğe yönelik yüksek arzuları, başkalarının söylemeye çekindiklerini yüksek sesle dile getirmelerini sağlayabilir.

Balık (19 Şubat – 20 Mart)

Sevimli su burcu olan Balık arkadaş canlısıdır, uyumludur ve durumlara olumlu bir şekilde yaklaşır. Farrar’a göre, bu durum göz önüne alındığında “biçim değiştirmede usta” olan şekil değiştiricilerdir. “Başkalarına karşı açıklıkları ve herkesin içindeki en iyiyi görme arzusu, karizmalarının nedenini anlamayı kolaylaştırıyor” diyor. “İkna edici doğaları ve argümanları her zaman gerçekliğe dayanmasa da masumiyetleri, sizin çıkarlarınızı yürekten düşündüklerini hissetmenizi sağlayacaktır.”

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.