Şubat 2019 Burçlar

 

2019’un çok verimli bir ayına hoş geldiniz!

Hepimiz hala güçlü Ocak tutulmalarının etkilerini hissediyoruz . Ay tutulması seyretme şansınız olsaydı, doğanın büyüsünü hissetmiş olabilirsiniz. Yaptığımı biliyorum! Bir şey değişti ve neredeyse yaşadığım eski paradigmalar veya kalıplar kayboluyor gibiydi. Gezegenlerin gücüne uyum sağladığımızda, yaşamlarımızı yükseltiriz ve çekirdeğimizin kim olduğunu daha derinlemesine anlarız. Çalışan, patron, eş, anne, kız, arkadaş, vb. Etiketlerinin altında özümüz var. Tutulmalar katmanları sıyırır ve gerçek kendimize bir bakış verir. Bu tutulmaların etkileri altı ay veya daha fazla sürer, bu yüzden dönüşümün yalnızca başlangıcı.

Ayın ilk yarısında çok fazla canlılık ve yüksek enerji tüketimi yaşanıyor. Başlangıç ​​ve momentum için hazırlanmıştır. 4 Şubat’ta yeni ay yeni projeler başlatmak için mükemmel bir zaman. Yeni aylar bize hayatlarımızı boyamak için boş bir tuval veriyor. Ayın ortasında, projelerinizi bitirme aşamasına taşıyacak daha istikrarlı bir his var. Şubat ayında ne başlarsak başlasın (ilişki, kariyer ya da hamle olsun) çok uzun sürecek.

Ancak bu ay, biraz gerginlik ve saldırganlık var. Bu, bir şeyleri hareket ettirmek için harika, ancak duygusal, fiziksel, çevresel ve politik kargaşaya da neden olabilir. Konuştuğunuz kelimeleri ve yaptığınız eylemleri gerçekten düşünmek akıllıca olacaktır. Bu basit (ya da çok basit değil, bazı durumlarda) duraklama ilişkilerinizi kurtarabilir . Bu patlayıcı enerjiyi yeni bir projeye odaklayın, sonuçlara şaşıracaksınız. Ayın başında çılgın bir bilim adamı gibi hissedebilirsiniz. Ayın sonunda, uzun mesafe boyunca içinde yavaş ve istikrarlı bir kaplumbağa gibi hissedeceksiniz.

Şubat ayının sizin için özel olarak neler sakladığını keşfedin, ancak aşağıdaki aylık burcunuzu okuyunuz !

 

Koç Şubat 2019 Burç

Bu ay, aklınıza koyduğunuz her şeyi yapma enerjiniz ve tutkunuz var. Ancak, bu gezegensel öğeye de bir miktar saldırganlık var. Yapılacaklar listenizi kontrol edin ve konuşmadan önce duraklayın, böylece geri alamayacağınız bir şey söylemezsiniz.

Boğa Şubat 2019 Burç

 

Toros, bu ay havadaki sevgiyi hissedeceksiniz. Aşk ve şifa sizin için önemli temalardır. Her zaman yaptığın gibi yolunda kal. By Sevgililer Günü , gezegen hızlı tempolu enerji Hoşuna yavaş ama kararlı adımları-sadece yol bulmak başlayacaktır.

İkizler Şubat 2019 Burç

 

Bu ortaklıklarınızı derinleştirme ayı. Korku ve teslim olmama izin verirseniz, hayatınızın sevgisini yaşayabilirsiniz. İkizler, senin için kolay olmadığını biliyorum, ama kafandan çık ve kalbine düş.

 

Aslan Şubat 2019 Burç

Şubat ayı sizin için çok heyecan verici bir ay olma potansiyeline sahip. Hem kariyer fırsatları hem de aşkı deneyimleyebilirsiniz. Yolda bazı darbeler olabilir, bu yüzden rotada kalın ve yolunuza güvenin.

Yengeç Şubat 2019 Burç

Bu ay kariyer yönlerini değiştiriyor olabilirsiniz. Muhtemelen, hala Ocak tutulmalarının yoğunluğunu hissediyorsunuz. Sezginiz Şubat ayında artıyor. Kalbinde ihtiyacın olan tüm cevaplar var. Senin için en iyisini herkesten daha iyi biliyorsun.

Başak Şubat 2019 Burç

Eğlenmek için bir süre içinde zamanlayın. Bir Sevgililer Günü nişanını bile deneyimleyebilirsiniz . Bu sizin için eğlenceli ve heyecan verici bir ay, eğer kenara alıp oynayabiliyorsanız.

 

Terazi Şubat 2019 Burç

Bu ay yoga ve meditasyon yapman faydalı olacak. Hayatınız dengesiz hissediyorsa, terazileri diğer yöne eğmek için gerekli değişiklikleri yapın. Bu ay gücünüze adım atın. Hayal edebileceğinden daha cesursun.

 

Akrep Şubat 2019 Burç

Şubat ayının ilk yarısında, havada çok fazla agresif enerji var. Geçmişteki yaraları iyileştirmek ve geleceğiniz için ne istediğinizi netleştirmek için bu zamanı kış uykusuna yatmanız ve kullanmanız akıllıca olacaktır.  Sevgililer Günü , gelgit değişecek ve arkadaş grupları ile çıkmak ve ışık parlaklık izin için bu büyük bir zaman olacaktır.

 

Yay Şubat 2019 Burç

Kursunu yürüten eski bir ilişkiyi veya kariyeri bırakmanın zamanı gelebilir. Kalbinizi takip ederseniz, çok uzun zamandır sahip olduğunuzdan daha hafif ve canlılık hissedeceksiniz. Sezgine güven. Seni asla yanlış yönlendirmez.

 

Oğlak Şubat 2019 Burç

Bu ay tabelasında kalan birçok gezegen var. Bu ay çok para kazanmak için büyük bir potansiyel var. Ancak, normal eğilimlerinizin aksine, oyun için zaman ayırmalı ve dışarı çıkıp sosyalleşmelisiniz. Çalışırken değil, oynarken de fırsatlara ulaşabilirsiniz.

 

Kova Şubat 2019 Burç

Şubat sizin için olumlu bir ay. Sadece birçoğunuzun doğum günü değil, aynı zamanda tabelasınızda yeni bir ay var. Yolları yakıyorsun ve bunu yaparken iyi görünüyorsun. Başınızı dik tutun ve alacağınız dikkatin tadını çıkarın.

 

Balık burcu Şubat 2019 Burç

Sonunda bu ay hak ettiğin bir tanıma sahip olabilirsin, sevgili Balık. Görünümünüzle ilgili bir şeyi değiştirmeye yönelik hissediyorsanız, onun için gidin. Dinlenmek ve hayal kurmak için zaman ayırmanız önemlidir, çünkü kariyerinizde sizin için işler kopacak.

[Toplam:1    Ortalama:5/5]

Yazar: admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir