Buse Varol üniversiteyi kazandı! İşte okuyacağı bölüm

buse-varol-universiteyi-kazandi!-iste-okuyacagi-bolum

Şarkıcı Alişan’la ‘Dostlar Mahallesi’ adlı dizinin setinde tanışan ve bir süre sonra aşk yaşamaya başlayan Buse Varol, 2018 yılında nikah masasına oturmuştu. Ünlü çift, 2019’un şubat ayında oğlu Burak’ın doğumuyla ilk kez anne-baba olmanın sevincini yaşamıştı. 2020 yılında da kızları Eliz’i kucaklarına alan Buse Varol ile Alişan’ın mutlu birlikteliği devam ediyor.

Bir dönem evliliklerinin üzerinde kara bulutlar dolaşan ve boşanmanın eşiğinden dönen çift, şimdilerde tatilin tadını çıkarıyor. Çocuklarıyla deniz, kum ve güneşin keyfini süren Varol, mutlu anlarını sosyal medya hesabından paylaşmayı da ihmal etmiyor. Güzel oyuncu, dün akşam takipçilerinin sorularını yanıtladı.  

ÜÇÜNCÜ KEZ ÜNİVERSİTELİ OLDU

Bir takipçisi Varol’a hangi üniversiteyi kazandınız? diye sordu. 250 puan alan Buse Varol, ‘Üsküdar Üniversitesi İnsan ve Toplum Bilimleri Fakültesi, Felsefe Bölümü’ne yüzde 50 burslu olarak yerleştiğini gösteren belgeyi paylaştı.

“14 SENE ÖNCEKİ BİLGİLERİMLE GİRDİM”

Daha önce Anadolu Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı ile Pamukkale Üniversitesi İşletme Yönetimi’ni bitiren Buse Varol “3. üniversiten olacak inşallah. Hiç çalışmadım, 14 sene önceki bilgilerimle girdim” ifadelerini kullandı.

EŞİ VE ÇOCUKLARINA KAYITSIZ KALMADI

Öte yandan Alişan, geçtiğimiz günlerde oğlu ve kızıyla objektif karşısına geçmişti. Alişan, Burak ve Eliz ile verdiği poza; “Abisi hep böyle bakar kardeşine” notunu kalp ve nazar boncuğu emojileriyle eklemişti. Ünlü türkücünün paylaşımına kısa sürede binlerce beğeni ve yorum gelmişti.

Ünlü türkücünün eşi Buse Varol, “Canlarım” yorumunu yaparken; Alişan’ın merhum kardeşi Selçuk Tektaş’ın eşi Merve Tektaş ise “Maşallah onlara. Abisi her zaman öyle bakacak” ifadelerini kullanmıştı.

Similar Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir