İlişkiler

Düğün Salonu Fiyatları 2023 – Yemekli Ve Yemeksiz Ortalama Düğün Mekanları…

Düğün tarihi ve mekan ile beraber masa dekorasyonunun yanı sıra, yemekli veya yemeksiz olması şeklinde düğün…

Düğün Halay Şarkıları Listesi 2023 – Düğünde Çalınabilecek Halay Müzikleri…

Romantik ve aşk dolu şarkılar düğünlerin vazgeçilmezleridir. Ancak düğünün bir diğer vazgeçilmezi de halaylardır.…

Damat Bohçası Listesi 2023 – Erkek Nişan Bohçası İçerisinde Neler Bulunur?

Erkek bohçası olarak da bilinen damat bohçası, kız tarafının hazırladığı ve damadın gün içerisinde kullanacağı…

Sevgiliye Sorulacak Sorular 2023: Kadın ve Erkeğe Sorulacak Zor, Romantik ve Komik…

Mutlu bir evlilik veya ilişki için iletişim çok önemlidir. Sağlıklı bir ilişki için akılda şüphe kalan…

yakın zamanda Gönderilenler

Cilt Bakımı

Burçlar

Aslan Burcu Kadını

class='cf'>Aslan burcu; insanları etkisi altına alırken hiç zorlanmayan bir burçtur. Aslan burcu kadınlarının…

Başak Burcu Kadını

class='cf'>Zodyak’ın on iki burcundan altıncısı olan başak burcuna mensup kadınlar; güçlü, hırslı, başarılı ve…

Balık Burcu Kadını

class='cf'>Balık Burcu Kadını Temel Özellikleri Nelerdir?Balık burcu kadını genel anlamda duygusal, sezgileri…

İkizler Burcu Kadını

class='cf'> İkizler burcunda olan kadınlar, anlaşılması güç insanlardır. Onların sırlarını çözmek için kafa…

Boğa Burcu Kadını

class='cf'> Boğa burcu kadını, annesine karşı aşırı düşkündür. Hayatını anne ekseni çevresinde çizmeyi…

Oğlak Burcu Kadını

class='cf'>Oğlak burcu kadınları; gelecek kaygısı yaşayan burçlar içerisinde yer alır. Bu özelliklerinden ötürü,…

Camdaki Kız nefes kesti! Hayri Nalan’ı arabaya kilitledi: Sevdiğimi sanmışım, sevmiyormuşum

4

SELİN CEYLAN / MİLLİYET – Cana’yı kaybetmenin hem üzüntüsü hem de şokuyla konağa dönen ev halkının gözü Sedat’taydı. Nalan olanların ardından bu durumda da Sedat’ı yalnız bırakmadı. Ama bunlar yaşanırken onları yalnız bırakmayan bir gölge gibi sürekli peşlerinde biri daha vardı, Hayri. Hayri konaktan ayrıldığı günden beri Nalan’ın peşini bir an olsun bırakmıyordu. Bu sırada Feride Sedat’ta yaşadığı zor durumdan çıkabilmesi için onu telkin etti. Bundan sonra karısıyla daha mutlu olacağını ve bir çocuk yaptığı zaman bu kötü günlerin geride kalacağını söyledi. Gülcihan ve Cavit Cana’nın ölümünden kendilerini sorumlu tutuyorladı. Sedat’la Nalan odaya çıktıklarında Sedat Nalan’a ondan güç aldığını ve onu bir daha asla bırakmaması için söz istedi. Nalan tam istediği gibi olmasa da yanında olacağını söyledi.

class=’medyanet-inline-adv’>

Nalan’la Sedat odasına çıkınca eve dönmek için izin isteyen Billur’u kapıda Feride sıkıştırdı. Nalan’a çocuk yapması için akıl vermesi gerektiğini ona anlattı. Billur söylediklerini onaylayıp, Feride’nin yanından ayrıldıktan sonra Hayri’yle buluştu. Hayri büyük heyecan ve telaşla Nalan’ı sordu Billur’a. Nalan’ın iyi olduğunu kocasının yanında olduğunu ve evliliğini kurtarmak için elinden geleni yaptığını anlatsa da Hayri bunların hiçbirine inanmadı. ‘Nalan beni aklından çıkaramaz!’ dedi. Billur artık bu sevdadan vazgeçmesini söylese de Hayri bunları söylediği için pişman olacağını söyledi Billur’a.

SELEN NALAN VE HAYRİ AŞKINI ÇÖZMEKTE KARARLI

Selen Hayri’nin sürekli evin etrafında olduğunu farkettiği için şüphelerinden bir türlü kurtulamıyordu. Sevgili olduklarını yakıştıramasa da arkadaşlıktan öte bir şey olduğunun farkındaydı ve bu durumu Muzo’ya bu şekilde aktardı. Muzo ‘Bana kalırsa saçmalıyorsun!’ diyerek kestirip attı ve bu konu hakkında konuşmak istemedi. Selen ise bu durumu çözmekte kararlıydı. Feride Selen’in bu merağını fark ettiği için peşinden gidip ağzının payını verdi.

class=’medyanet-inline-adv’>

HAYRİ NALAN’I ARABAYA KİLİTLEDİ

Nalan’la birlikte yetimhaneye gidip çocukları mutlu eden Sedat Nalan’a içini döktü. Yaşadıklarından çok pişman olduğunu ve ailesini dinlemediği için çok pişman olduğunu söyledi. Ve artık onu mutlu edeceğini söyledi. Bu sırada Hayri onları izliyordu. Bebek yapmaya karar verdikleri için ona sürpriz hazırladığını ve akşam onu evden alacağını söyledi. O sırada Billur aradı ve buluşmak için anlaştılar.

Artık hastalıklı bir halan alan Hayri arkadaşından aldığı taksiyle Nalan’ı aldı. ‘Bana başka bir seçenek bırakmadın, konuşacağız.’ dedi. Hayri’yi görünce şoke olan Nalan inmek istedi. Bir açıklama yapmayacağını kocasına döndüğünü, kocasını sevdiğini, pişman olduğunu söyledi. O sırada Feride görüntülü arama yapınca panik olan Nalan takside olduğunu Billur’a gideceğini söyledi. Feride hemen eve gelmesi gerektiğini söyledi. Israrla Hayri neden ne olduğunu sorsa da Nalan kendi kararı olduğunu söyledi. Sonrasında kapıları kilitledi. Ve her şeyi anlatması gerektiğini söyledi. Hayri ‘Dün el eleyken bugün ne oldu? Nasıl bir gün önce sevip bugün sevemezsin? Biri mi tehdit etti doğruyu söyle benim kimseden korkum yok’ dedi. Nalan ‘Sevdiğimi sanmışım, sevmiyormuşum.’ dedi. Hayri ‘Lanet olsun!’ diyip kapıları açtı.

class=’medyanet-inline-adv’>

‘DAVUL BİLE DENGİ DENGİNE!’

Eve dönen Nalan Billur’u konağa çağırdı. Yaşadıklarını anlattı. Billur Hayri’nin tavrına çok kızsa da Nalan’a tavsiye vermeye çalıştı. Ama Nalan’ın başka şansı yoktu. Sonrasında Hayri’yle yemeğe giden Billur bir de Hayri’yi dinledi. Hayri deyim yerindeyse içini döktü. Nalan’ın ondaki yerini anlattı. Nalan’a takside yaptılarından pişman olduğunu söyledi. Nalan’a duyduğu hisleri hayatında onu koyduğu yeri anlattı. ‘Davul bile dengi dengine!’ dedi. Sedat’ya akşam yemeğe çıkan Nalan o sırada yaşadıkları Nalan’ın gözünün önünden geçiyordu. Sedat Nalan’a yaptıklarından dolayı özür dilediğini ve onu afettiği için çok mutlu olduğunu söyledi. Başından beri haklı olduğunu söyledi. Nalan bunları konuşmak istemediğini söyledi. Sedat içini dökmekte kararlıydı.

class=’medyanet-inline-adv’>

SEDAT’A GEÇ GELEN PİŞMANLIK

Sedat hiçbir zaman olmadığı kadar samimi bir şekilde içini döktü. ‘Sen o kadar saftın, o kadar iyiydin ki ne yapacağımı bilemedim. Bocaladım. Seni hayatımdaki en büyük şanssın. Her zaman sabırlı bir şekilde hayatımda olduğun için çok teşekkür ederim. Seninle mutlu olmayı becerebilirim, biliyorum son şansım. Ama emin ol pişman olmayacaksın.’ dedi. Billur’la Hayri dertleşmeye devam ederken Billur asla söylememesi gereken şeyi söyledi. ‘Feride teyze eğer sana geri dönerse kendini de seni de öldüreceğini söylemiş.’ dedi. İstediğini alan Hayri kafasında planlar kurmaya başlamıştı bile. Billur’u hiçbir şey olmadığına inandırıp yanından ayrıldı. Nalan’a da mesaj atıp durumu halettiğini Hayri’nin onu anladığını söyledi.

HAYRİ NALAN’I ALMAK İÇİN KONAĞI BASTI!

Sedat Nalan’ tekrar aile olmak için inandırmaya ve güvenini kazanmaya devam ediyordu. Nalan bir günde nasıl böyle değiştiğini sordu. Artık yeni bir sayfa açtığını ve bu sayfada sadece sen, ben ve çocuklarımız olduğunu söyledi. Ve odalarına geçtiler. Hayri öğrendiklerinden sonra konağı bastı. Kapıya çıkan Feride’nin üzerine yürüdü. Feride ‘Bela mısın sen be!’ diyince ‘Belayım! Nalan’ı almadan hiçbir yere gitmeyeceğim.’ dedi. Sedat Nalan’a karşı gayet nazik bir şekilde yaklaştı. Nalan Sedat’ı geri çevirmedi. Balayı otellerinde tekrar birlikte oldular.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.