İlişkiler

Düğün Salonu Fiyatları 2023 – Yemekli Ve Yemeksiz Ortalama Düğün Mekanları…

Düğün tarihi ve mekan ile beraber masa dekorasyonunun yanı sıra, yemekli veya yemeksiz olması şeklinde düğün…

Düğün Halay Şarkıları Listesi 2023 – Düğünde Çalınabilecek Halay Müzikleri…

Romantik ve aşk dolu şarkılar düğünlerin vazgeçilmezleridir. Ancak düğünün bir diğer vazgeçilmezi de halaylardır.…

Damat Bohçası Listesi 2023 – Erkek Nişan Bohçası İçerisinde Neler Bulunur?

Erkek bohçası olarak da bilinen damat bohçası, kız tarafının hazırladığı ve damadın gün içerisinde kullanacağı…

Sevgiliye Sorulacak Sorular 2023: Kadın ve Erkeğe Sorulacak Zor, Romantik ve Komik…

Mutlu bir evlilik veya ilişki için iletişim çok önemlidir. Sağlıklı bir ilişki için akılda şüphe kalan…

Cilt Bakımı

Burçlar

Aslan Burcu Kadını

class='cf'>Aslan burcu; insanları etkisi altına alırken hiç zorlanmayan bir burçtur. Aslan burcu kadınlarının…

Başak Burcu Kadını

class='cf'>Zodyak’ın on iki burcundan altıncısı olan başak burcuna mensup kadınlar; güçlü, hırslı, başarılı ve…

Balık Burcu Kadını

class='cf'>Balık Burcu Kadını Temel Özellikleri Nelerdir?Balık burcu kadını genel anlamda duygusal, sezgileri…

İkizler Burcu Kadını

class='cf'> İkizler burcunda olan kadınlar, anlaşılması güç insanlardır. Onların sırlarını çözmek için kafa…

Boğa Burcu Kadını

class='cf'> Boğa burcu kadını, annesine karşı aşırı düşkündür. Hayatını anne ekseni çevresinde çizmeyi…

Oğlak Burcu Kadını

class='cf'>Oğlak burcu kadınları; gelecek kaygısı yaşayan burçlar içerisinde yer alır. Bu özelliklerinden ötürü,…

Camdaki Kız son bölümde neler oldu? Camdaki Kız’da Nalan’dan ayrılık kararı!

3

Bahar GENCER/ Milliyet.com.tr

Gülseren Budayıcıoğlu’nun aynı adlı romanından uyarlanan ‘Camdaki Kız’ dizisi, 13 Ekim akşamı 52’nci bölümüyle Kanal D’de ekranlara geldi. Her perşembe yeni bölümüyle izleyici karşısına çıkan ‘Camdaki Kız’da; hayatını Sedat ile sürdürmek istemeyen Nalan, bunu sesli olarak dile getirirken; ailedeki tüm çiftlerin ilişkilerinde yaşadığı sorunlar gündem oldu. 

FERİDE’NİN CANA BASKINI

‘Camdaki Kız’ın son bölümünde; Gülcihan’ın olduğu eve giden Rafet, kapıda Cavit’le kendi eşini yan yana görünce şoke oldu. Sonrasında da “Size mutluluklar” diyerek gitti. O anlarda Alp, boğazına sarıldığı Cana’yı sokağa attı. Bir daha çocuklarını göstermeyeceğini belirtip; “Git o çocuğu başka yerde doğur” dedi. Hemen Gülcihan’ı arayan Cana ise ona sığındı ve yardım istedi. Selen ve annesini, Cana ile ilgili konuşurken duyan Feride de Cavit’in evine baskın yaptı. Ancak Cana’yı göremedi.

NALAN MUTSUZLUĞUNU İTİRAF ETTİ

Bulduğu notlardan rahatsız olan ve kimin yazdığını bulmaya çalışan Nalan, odasının tüm anahtarlarını Tako’dan aldı. Ardından da Rafet Bey ve Selen’in yazısını, elindekiyle karşılaştırarak onlar olmadığını anladı. Sonrasında kendisine destek olmak isteyen Muzaffer ile dertleşen Nalan, Sedat ile doğru parçalar olmadığını ve ondan bir çocuğu olmasını istemediğini; hatta Sedat gibi bir çocuğu olmasından korktuğunu belirtti.

HAYRİ’DEN NALAN’A: SEN BENİM HAYALİMSİN

Nalan’ın arabasına manolya bırakan Hayri, o otoparka gelince de arabaya bindi. ‘İnmeyeceksin değil mi?’ diyen Nalan, Hayri ile birlikte sahil kenarına gitti. Montunu serip oturan Hayri, Nalan’ı da yanına çağırıp; “Niye böyle yapıyorsun? İlk başta mutlu oluyorsun, sonra mutsuz olman gerekiyormuş gibi yüzün düşüyor. Yapma bunu kendine. Muzaffer Bey’in düğününde dedin ya ‘iyi ki geldin’ diye. Hayatta imkânsız bir şey yokmuş anladım. Allah çok isteyince veriyormuş. Nalan, sen benim hayalimsin. Sen benim yaşama sebebimsin. Eskiden ölümden korkardım hala korkuyorum ama seni kaybetmekten daha çok korkuyorum” dedi.

Sedat’ın telefonun açmayıp Hayri’ye cevap veren Nalan ise “Ben senin ne hayalin ne de yaşama sebebin olabilirim. Benden olmaz, özür dilerim” diyerek oradan uzaklaştı.

TAKO’NUN FERİDE KORKUSU

O sırada Alp’in kendisine yolladığı kuryeden hem parasını hem de mektubu teslim alan Tako, kapıda imza atacağı sırada Feride’yi görünce telaşlandı. Aldığı paketi saklayan Tako, annesine ilaç yolladığı yalanını söylese de Feride İpekoğlu, ona inanmadı.

CANA’YA YARDIM EDEN CAVİT’TEN ALP’E TEHDİT

Okul kapısında çocuklarını bekleyen Alp’in yanına giden Cavit ise “Kimi bekliyorsun? Çocukların burada değil. Şimdi seninle bir anlaşma yapacağız. Ben borçların için sana zaman ayarlayacağım, sen de bir daha herhangi bir kadına el kaldırmayacaksın ve çocukların etrafında dolaşmayacaksın. Diyelim ki kuralları çiğnedin o zaman olacakları sen düşün” dedi.

“BOŞAN SEDAT’TAN OLSUN BİTSİN”

Kızının odasının kilitli olmasına sinirlenen Feride, Nalan geldiğinde nedenini sordu. O sırada hayatta kendisiyle ilgili bir amacı olmadığını ifade eden Nalan, Sedat’tan bir çocuğu olmasını istemediğini, evliliği yürütemediklerini; hayatını böyle heba etmek istemediğini söyledi. Kızına destek veren Feride, “Boşan madem Sedat’tan olsun bitsin. Ucunda ölüm yok ya onun kahrını çekmek için gelmedin ya bu dünyaya” dedi. Annesine sarılan Nalan ise değişeceğini sanmadığını ama onun için Sedat’la konuşacağını ifade etti.

Gülcihan ile boşanmak için dilekçe veren Rafet Koroğlu ise avukatına; zamanı geldiğinde gerekli açıklamayı yapacağını söyledi. Bu sırada babasına gelen Selen, annesini ikna etmeye gitmeleri gerektiğini söyledi. ‘Bunları bırak’ diyen Rafet Bey, akşam yemeğinde herkesi sofrada görmeyi talep etti.

SELEN’E ESKİ SEVGİLİ ŞOKU

İş ortaklarından biriyle görüşmek için odasına koşan Selen ise karşısında eski sevgilisi Emir’i görünce şoke oldu. Emir ise Selen’e; babasının işi olduğu için kendisinin geldiğini söyledi. Ona hemen sözleşmeleri uzatan Selen, utangaç tavırlar sergilerken; Emir de “Bu şartları kabul ederim ama akşam benimle yemek yiyeceksin. Aynı saat ve aynı yer” diyerek gitti. Böylece diziye yeni dahil olan Cemal Hünal, ‘Emir’ rolüyle ilk kez izleyici karşısına çıktı.

RAFET BEY BOŞANACAĞINI DUYURDU

Akşam eve geç geleceğini söyleyen Sedat dışında herkesi sofrada toplayan Rafet Koroğlu, “Bu masada söylediklerimi kimseyle paylaşmayacaksınız. Ben annenizi çok sevdim. Ama artık onun daha fazla üzülmesini, yüzünün düşmesini istemiyorum. Onun daha mutlu bir hayat sürmesi için biz boşanıyoruz. Sizden isteğim annenizin mutluluğu için gereken her şeyi yapacaksınız” dedi.

Morali bozulan Selen de annesine durumu mesajla aktardı ve Emir’le buluşmaya gitti. Muzo da Hayri’den kendisini sessiz sakin bir yere götürmesini istedi. İkisi Nalan ve Sedat hakkında konuştu. Eve döndüklerinde Hayri’ye teşekkür eden Muzo, Pera’nın kapıya gelmesiyle şaşırdı.

TAKO’NUN NOTU FERİDE’NİN ELİNDE

Bu sırada Sedat’ı gördüğü için Nalan’ı arayan Billur, ona gelmek isterse diye mekanın konumunu attı. Nalan’ın evden çıkmasını fırsat bilen Tako, odaya yeni notu koydu. Ancak Tako’nun saklandığını gören Feride, kızının odasını girdi ve notu okudu. Notta ise “Aç gözünü Nalan, kocan baba oluyor” yazıyordu.

NALAN, SEDAT’I OTEL ODASINDA BASTI

Mekana giden ve Sedat’ı kapıdan kadınlarla çıkarken gören Nalan, ona görünmeden kocasını takip etti. Otele giren Sedat’ın peşinden giden Nalan Koroğlu, odanın kapısını çaldı. Sedat ise kapıda karısını görünce şoke oldu.

Rafet’in boşanma kararı alması, Selen’in eski aşkı Emir ile buluşması ve Nalan’ın Sedat’tan boşanmaya karar vermesine sosyal medyadan yorum yağdı. İşte o yorumlardan bazıları…

Herkes boşanacak galiba kimse de sevdiğiyle evlenmemiş” ,

“Tebrik ederim Nalan, sonunda doğru yolu buldun”,

“Ve Sedat şok”,

“Nalan umarım boşanırsın artık”,

“Selen eski aşkına geldi, Nalan Sedat’ı boşuyor, Feride Tako’yu yakaladı”,

“Nalan, boşanmak için sebep yaratıyor kendine ve eşini ilk defa takip ediyor. Ne kadar çaresiz. Sırf boşanma konusunda suçlu hissetmemek için”,

“Koroğlu yıkılma sürecine girdi”,

“Gece gece olmayan kalmadı”,

“Demek ki zarf konusunu yanlış anladık, notlar esas Sedat içinmiş”,

“Sizce Feride Hanım gerçekten boşanmaya izin verecek mi?”,

“Selen herkesten beklerdim senden hiç beklemezdim”,

“Herkes boşanıyor”,

“Ölümlerden ölüm beğen Tako. Feride bunu yanına bırakmaz”,

“Sen benim hayalimdin dedi Hayri.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.