Camdaki Kız son bölümde Sedat’a şok! Nalan ile Hayri yakalandı, Feride gerçeği öğrendi

Bahar GENCER / Milliyet.com.trBaşrollerini Burcu Biricik, Cihangir Ceyhan ve Feyyaz Şerifoğlu’nun paylaştığı ‘Camdaki Kız’ dizisi, 20 Ekim akşamı 53’üncü bölümüyle Kanal D’de ekranlara geldi. Her perşembe yeni bölümüyle izleyici karşısına çıkan ‘Camdaki Kız’da; Hayri ile keyifli bir gün geçiren Nalan’ın mutluluğu ve Cana’nın hamileliğiyle alakalı gerçeği öğrenen Feride’nin yaptıkları gündem oldu. ‘Camdaki Kız’ın son bölümünde;…

camdaki-kiz-son-bolumde-sedat’a-sok!-nalan-ile-hayri-yakalandi,-feride-gercegi-ogrendi

Bahar GENCER / Milliyet.com.tr

Başrollerini Burcu Biricik, Cihangir Ceyhan ve Feyyaz Şerifoğlu’nun paylaştığı ‘Camdaki Kız’ dizisi, 20 Ekim akşamı 53’üncü bölümüyle Kanal D’de ekranlara geldi. Her perşembe yeni bölümüyle izleyici karşısına çıkan ‘Camdaki Kız’da; Hayri ile keyifli bir gün geçiren Nalan’ın mutluluğu ve Cana’nın hamileliğiyle alakalı gerçeği öğrenen Feride’nin yaptıkları gündem oldu.

‘Camdaki Kız’ın son bölümünde; Sedat’ı takip edip otele giden Nalan, onun maç izleyeceğine inanmayarak orayı terk etti. Karısının peşinden giden Sedat, onunla konuşmayı başaramayınca eve gitti. Maçı evde telefonundan izleyen Sedat, Nalan’ın trip atmasına da çok sinirlendi.

TAKO’YA NOTUN HESABINI SORDU

Bu sırada Tako’nun bıraktığı notun peşine düşen Feride, onu odasında sıkıştırdı. Tako’nun boğazına sarılan Feride İpekoğlu, notun hesabını sordu. Önce bir şey söylemese de dayanamayan Tako, notları Alp’in yolladığını itiraf etti.

SON BÖLÜMÜ İZLEMEK İÇİN…

FERİDE, ALP’LE YÜZLEŞTİ

Ertesi sabah Alp ile yüzleşmeye giden Feride, bebek olayının gerçeğini öğrendi. Duyduklarını kaldırmakta zorlanan Feride Hanım’ın “ Senin bu halin ne olacak peki? Başkasından hamile olduğunu bile bile hâlâ o kadını istiyor musun?” sorusuna yanıt veren Alp, “Bir gün sadece benim olacağını bilsem, sonsuza kadar savaşırım” dedi.

SEDAT’IN BABALIK HEYECANI

Kendisini arayan avukat Özlem ile konuşan Gülcihan, Rafet’in boşanma dilekçesini verdiğini ve dava gününün yakında belli olacağı haberiyle üzülürken, Sedat’ın onu görmeye gelmesine sevindi. Ardından eve gelen Cana’yı görünce şaşıran Sedat, onunla Nalan hakkında konuşup karnına dokunmak istedi.

Sedat ile Gülcihan’ı görmeye gitmeyen Nalan ise kendisine mesaj atan Hayri ile dolaşmaya çıktı. Nalan’ı pikniğe götüren Hayri, mangallık alışveriş yaptı. Pikniğe giden ikiliden Hayri, mangalı yakarken; Nalan’dan salata yapmasını istedi.

RAFET KIZIYLA DERTLEŞTİ

Boşanma kararı nedeniyle herkesten uzaklaşan Rafet, kızının sorularına da yanıt vermedi. Selen de bu kararın sebebini öğrenmeden gitmeyeceğini söyledi. Rafet ise “Ben anneni çok sevdim. Ama annenle Cavit benden önce sevgiliymiş. Biz evlenme kararı alınca Cavit de aşirete karşı çıkamamış” dedi. Evliliği boyunca elinden geleni yaptığını söyleyen Rafet, duygulanıp odadan çıktı.

SELEN VE EMİR BAŞ BAŞA

Ne yapacağını bilemeyen Selen ise Emir’in odasına gelmesiyle şoke oldu. Eski sevgilisine habersiz geldiği için kızan Selen, Emir’in kendisini tehdit etmesiyle daha da sinirlenirken; Levent odaya daldı. Emir’i karısının yanında masada gören Levent, Selen ile baş başa kaldıklarında “Sen dün gece de onun yanındaydın değil mi?” diye sordu.

“YAZIKLAR OLSUN SİZE”

Cana istediği için ona kısır yaptıran Gülcihan, onunla laflarken içeriye Feride Hanım’ın girmesi ikisini de şaşırttı. Hiç konuşmadan Cana’ya tokat atan Feride, “Yazıklar olsun size. Size kızımı verdiğim güne lanet olsun” diye Gülcihan’a bağırdı. Akabinde fenalaşan Feride, ilacını içince rahatladı. Aynı anlarda Nalan’a hediye aldığını mesajla bildiren Sedat, Cana’ya buluşmak istediğini söyleyince; Feride’nin bebeği öğrendiği cevabını aldı.

FERİDE, CANA’YI KAÇIRDI!

Dünürüne “Siz nasıl bir çocuk yetiştirdiniz? Hadi Cana zaten öyle ama insan çocuğuna hiç mi ahlak, edep öğretmez? Nalan’dan saklamamız gerek, duyarsa bu evliliği bitirir. Belki de öğrenmesi daha hayırlı bilemedim” diyen Feride, kalktı ve Cana’dan kendisine arabaya kadar eşlik etmesini istedi. Planı doğrultusunda Cana’yı kaçırmak için hamle yapan Feride Hanım, onu bir yere götürüp bağladı.

EN ROMANTİK PİKNİK

Hayri ile pikniğe giden ve yemek yiyen Nalan, onun “Sen gülünce güzel, sen mutluyken, neşeliyken… Yaşamanın bir anlamı varmış gibi yani. Sevdiysen her hafta geliriz. Sana bu kadar yakın olmak, yanına uzanmak; böyle sohbet etmek. Hayatta daha güzel şeyler vardır ama en güzel şey bu” sözleriyle daha da mutlu oldu.

RAFET KOROĞLU, BEBEĞİ ÖĞRENDİ

Eve giden ve güzel bir gün geçirdiği için mutlu olan Nalan, her şeyden habersizce odasında otururken; Gülcihan, Cana’nın ortadan kaybolduğunu Sedat’a söyledi. Babasıyla dertleşen Muzo da iyice düşünmesi gerektiğini ve annesinin ikinci bir şansı hak ettiğini ifade etti. Henüz eve gitmeyen Feride ise Rafet’i arayıp ev dışında görüşmek istedi. Ona olduğu gibi gerçekleri anlatan Feride İpekoğlu, Cana’nın hamile olduğunu ve Sedat’ın baba olacağını söyledi.

HAYRİ İLE OTOPARKTA BULUŞTU

Eşyalarını toplarken Hayri’nin bıçağının kendisinde kaldığını fark eden Nalan, onu arayarak otoparkta kendisini beklemesini istedi. Onun yanına giden ve Hayri ile muhabbet eden Nalan’ın çıktığını öğrenen Sedat Koroğlu, eşini almak için arabaya gitti.

SEDAT’A NALAN VE HAYRİ ŞOKU!

Karısının arabada Hayri ile konuştuğunu fark edip bozulan Sedat, “Ne oluyor orada?” diyerek, arabanın yanına gitti. Karşılık gülerken camda Sedat’ı gören Nalan ve Hayri de büyük bir şok yaşadı.

“HERKES YAŞATTIĞINI YAŞARMIŞ SEDAT”

Cana’nın bebeği aldırmadığını ve herkesin bunu kendisinden sakladığını öğrenen Feride’nin tüm Koroğlu Ailesi ile karşı karşıya gelmesine ve Sedat’ın Nalan ve Hayri’yi arabada görmesine sosyal medyadan yorum yağdı. İşte o yorumlardan bazıları…

O yüzünün hali ne Sedat?”,

“Camdaki Sedat”,

“Nasıl oluyormuş Sedat, bir de buradan bak”,

“Nalan lütfen Sedat gördü diye Hayri’den uzaklaşma”,

“Nalan helal olsun sana”,

“Mantık mı kalp mi hangisi doğru seçim? Nalan umarım üzülen sen olmazsın”,

“Nalan haklıyken haksız duruma düştün işte”,

“Ortalık yangın yeri, Nalan başka bir dünyada”,

“Sedat haksızken Nalan ve Hayri’yi görünce üste çıkacak, Feride boşuna çırpınıyor”,

“Herkes yaşattığını yaşarmış sıra sende Sedat”,

“Sonunda gördü Sedat.

Similar Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir