Cem Davran takipçilerini yıllar öncesine götürdü

3 Mart 1964 tarihinde dünyaya gelen Cem Davran, İstanbul Yıldız Teknik Üniversitesi Elektrik Mühendisliği Bölümü’nden mezun oldu. Hilal Davran ile mutlu bir evlilik sürdüren, Hür Can ve Ali isminde iki oğlu olan ünlü oyuncu, bugün 59 yaşına girdi. Instagram’da yayınladığı fotoğraf ile takipçilerini nostaljik bir yolculuğa çıkaran Davran, doğum gününde hem çocukluk yıllarını yad etti, hem…

cem-davran-takipcilerini-yillar-oncesine-goturdu

3 Mart 1964 tarihinde dünyaya gelen Cem Davran, İstanbul Yıldız Teknik Üniversitesi Elektrik Mühendisliği Bölümü’nden mezun oldu. Hilal Davran ile mutlu bir evlilik sürdüren, Hür Can ve Ali isminde iki oğlu olan ünlü oyuncu, bugün 59 yaşına girdi.

Instagram’da yayınladığı fotoğraf ile takipçilerini nostaljik bir yolculuğa çıkaran Davran, doğum gününde hem çocukluk yıllarını yad etti, hem de 11 ilimizde büyük yıkıma yol açan Kahramanmaraş depremleriyle ilgili üzüntüsünü dile getirdi.

Bugün benim doğum günüm. 59 yıllık hikâyemde çok şeye tanıklık ettim ama bu başka; hüzünlü ve sisli. Canım ülkem bir yandan acılarla boğuşuyor, bir yandan karanlığa direniyor.

 

Beni var eden anneciğim babacığım yok artık ama bıraktıkları aydınlık, bana her şeye rağmen umut veriyor. Doğum günümde hepinize öfkesiz, huzurlu, vicdanlı, çağdaş, ulu önder Atatürk’ün ışığıyla dolu zamanlar diliyorum. Çocukluğumdan çocukluğunuza sonsuz saygı ve sevgilerimle.

Similar Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir