Magazin

Cem Yılmaz yeni sevgilisiyle yakalandı

18.03.2022 – 15:48 Son Güncelleme:

Serenay Sarıkaya ile ayrıldıktan sonra uzun süredir kimseyle görüntülenmeyen Cem yılmaz, önceki gün kendisinden 21 yaş küçük Rüya Demirbulut ile objektiflere yansıdı. Cem Yılmaz, aşk iddiaları sorusunu duyunca gerildi.

Cem Yılmaz’ın bir süredir oyuncu Rüya Demirbulut’la görüştüğü iddiası, önceki gün çekilen fotoğraflarla belgelendi. Etiler’de baş başa Yemek yiyen Cem Yılmaz ve Rüya Demirbulut, çıkışta görüntülendi.

Yılmaz ve Demirbulut arasında “Erşan Kuneri” setinde başlayan yakınlığın aşka dönüştüğü söyleniyor. Rüya Demirbulut, 1995 doğumlu ve Mimar Sinan Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Tiyatro Bölümü’nden mezun.

Oyuncu, Cem Yılmaz’ın yakın arkadaşı Ozan Güven’le beraber “Taxim” oyununda da rol alıyor. Sosyal medyada birbirlerini takip eden Cem Yılmaz ile Rüya Demirbulut önceki gün Etiler’de yemekteydi.

İkili, tv100 tarafından görüntülendi. Cem Yılmaz “Hayırlı olsun diyelim mi?” sorusunu duyunca gerildi. Daha sonra Rüya Demirbulut arabadan inip Cem Yılmaz’ın evine doğru yürümeye başladı. Aracını park eden 48 yaşındaki yılmaz, soluğu kendisinden 21 yaş küçük sevgilisinin yanında aldı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu