Demet Özdemir'in kombininin fiyatı belli oldu

Önümüzdeki hafta Oğuzhan Koçile nikah masasına oturmaya hazırlanan oyuncu Demet Özdemir, sosyal medya sayfasını sıklıkla kullanan isimler arasında yer alıyor. Geçtiğimiz günlerde bahçede kamera karşısına geçerek yeni bir pozunu takipçileriyle paylaşan Demet Özdemir’in kombinini fiyatı belli oldu. 19.08.2022 15:11 Son Güncelleme: 19.08.2022 15:29 30 yaşındaki Demet Özdemir, geçtiğimiz günlerde 15.3 milyon takipçisi bulunan Instagram sayfasından yeni bir pozunu…

demet-ozdemir'in-kombininin-fiyati-belli-oldu

Önümüzdeki hafta Oğuzhan Koçile nikah masasına oturmaya hazırlanan oyuncu Demet Özdemir, sosyal medya sayfasını sıklıkla kullanan isimler arasında yer alıyor. Geçtiğimiz günlerde bahçede kamera karşısına geçerek yeni bir pozunu takipçileriyle paylaşan Demet Özdemir’in kombinini fiyatı belli oldu.

19.08.2022 15:11 Son Güncelleme:

30 yaşındaki Demet Özdemir, geçtiğimiz günlerde 15.3 milyon takipçisi bulunan Instagram sayfasından yeni bir pozunu paylaştı.

Siyah bir pantolon ve beyaz bir bluzla bahçede objektif karşısına geçen ünlü isim, zafer işaret yaptığı fotoğrafına “Merhaba” notunu yazdı.

Similar Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir