Deren Talu'nun pozu beğeni topladı

19.08.2022 17:07 Son Güncelleme: 19.08.2022 17:07 Defne Samyeli’nin Eren Talu ile evliliğinden dünyaya gelen kızı Deren Talu, sosyal medya hesabı üzerinden hakkında merak edilenleri yanıtlamıştı. Sosyal medyayı aktif bir şekilde kullanan ve güzelliğiyle çok konuşulan Talu’ya, özel hayatına dair çok sayıda soru gelmişti. Talu, bir takipçisinden gelen “Sence de fazla iddialı ve açık giyinmiyor musun?” şeklindeki…

deren-talu'nun-pozu-begeni-topladi

19.08.2022 17:07 Son Güncelleme:

Defne Samyeli’nin Eren Talu ile evliliğinden dünyaya gelen kızı Deren Talu, sosyal medya hesabı üzerinden hakkında merak edilenleri yanıtlamıştı. Sosyal medyayı aktif bir şekilde kullanan ve güzelliğiyle çok konuşulan Talu’ya, özel hayatına dair çok sayıda soru gelmişti.

Talu, bir takipçisinden gelen “Sence de fazla iddialı ve açık giyinmiyor musun?” şeklindeki soruya yalnızca “Hayır” cevabını vermekle yetindi. Zaman zaman annesiyle kıyaslanmaktan şikayet eden 25 yaşındaki Talu’ya bir başka takipçisi ise, “Sence annen mi daha güzel sen mi?” diye sormuştu. Deren de bu soruya “Annem” yanıtını vermişti.

Öte yandan Defne Samyeli, geçtiğimiz aylarda, “Kızlarınız Derin ve Deren cesur pozlar paylaşıyor. Sosyal medyada çok konuşuluyor. Bunlarla ilgili kızlarınıza karışma durumunuz var mı?” sorusunu şöyle cevaplamıştı:

Derin yeni 18 yaşına girdi. Deren zaten modellik ve oyunculuk yapıyor. ‘Cesur poz’dan kasıt nedir, onu da çok anlamıyorum. Bütün yaşıtları da aynı pozları paylaşıyor. Kameraların önüne doğdular diye yaşıtlarının yaptığı herhangi bir şeyi, benden miras kalan bir ün dolayısıyla yapmamalarını istemem. Böyle bir sorumluluğu üzerlerine yüklemek istemem.

Herkesin kendi hayatı var. Kızlarım da başlı başına birer birey. Bunun ünün getirdiği avantajları yaşadıkları gibi dezavantajları da yaşıyorlar. Çocuklara karşı sorumluluklarımın sınırını biliyorum. Kırmızı çizgilerimizi de karşılıklı biliyoruz. Oralarda kendilerine zarar vermeyecek şeyler yapmadıkları müddetçe başımın tacı ikisi de.

Defne Samyeli’nin kızları Deren ve Derin Talu bir dergiye verdiği röportajda ise ünlü bir ismin kızı olmanın nasıl olduğunu farklı bakış açısıyla değerlendirmişti. Deren Talu, “Kameralarla çocuk yaşta tanıştım. Bu benim için avantaj oldu. Zaten kamera önünde bir meslek yapmak istediğim için annem bu konuda bana yol gösterdi. Ondan çok tavsiye alıyorum” ifadelerini kullanmıştı.

Uzun süredir işletme sektöründe yer alan Baran Tınaz ile aşk yaşayan ve geçtiğimiz günlerde sevgilisinin doğum gününü “Doğum günün kutlu olsun aşkım” sözleriyle kutlayan Deren Talu, şimdilerde Bodrum’da tatil yapıyor.

Instagram sayfasını aktif olarak kullanan ve 308 bin takipçisi bulunan ünlü isim, mor bikinisiyle objektif karşısına geçerek plajda çekilen fotoğraflarını peş peşe yayınladı. Talu’nun kısa sürede 10 binden fazla beğeni alan bu gönderisine, “İşte budur, Kendall Jenner ile yarışacak”, “Mükemmel zariflik” ve “On numara beş yıldız” gibi yorumlar yapıldı.

Similar Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir