Magazin

Derviş kimdir? Camdaki Kız Derviş Aslankaya neden cezaevine girdi? Turgay Tanülkü hayatı! Turgay Tanülkü hangi dizilerde oynadı?

Camdaki Kız yeni oyuncularının isimleri! Camdaki Kız oyuncuları ve karakterleri açıklandı! İşte Camdaki Kız oyuncu kadrosu!

Camdaki Kız Derviş karakteri en çok aratılan konular arasında yer alıyor. EDHO’da yer aldığı karakterle beğeni toplayan Turgay Tanülkü, Camdaki Kız dizisinin oyuncu kadrosuna dahil oldu. İnzivaya çekilen mafya babası ‘Derviş Aslankaya’ karakterine hayat veren Turgay Tanülkü, daha önce Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde Şahin Ağa karakterini canlandırmıştı. Kanal D’de yayınlanan Camdaki Kız dizisinde Turgay Tanülkü’nün can vereceği karakter şimdiden ilgi odağı oldu.

Turgay Tanülkü, Derviş Aslankaya karakteriyle Camdaki Kız’ın yeni bölümünde yer alacak. Rafet’in dertlerini çözmeye çalışacak olan Derviş dizideki dengeleri değiştirecek.

 

Camdaki Kız yeni oyuncularının isimleri! Camdaki Kız oyuncuları ve karakterleri açıklandı! İşte Camdaki Kız oyuncu kadrosu!

Camdaki Kız Derviş kimdir?

3 Şubat Perşembe akşamı yayınlanacak yeni bölümde izleyici karşısına çıkacak olan Turgay Tanülkü dizide, geçmişte yaptığı şeylerden pişmanlık duyan, her şeyi bir kenara bırakarak inzivaya çekilmiş bir mafya babası olan Derviş Aslankaya karakterine hayat verecek.

Turgay Tanülkü kimdir?

Turgay Tanülkü 68 yaşındadır. Turgay Tanülkü, Türk sinema, dizi ve tiyatro oyuncusu. Ankara Devlet Konservatuvarı Tiyatro Yüksek Bölümünden 1976’da mezun oldu. Aynı yıl Ankara Devlet Tiyatrosu’nda göreve başladı. 1970-71 döneminde Leningrad’da Tiyatro Akademisi’nin drama kurslarına katıldı ve Psikojimnastik eğitimi aldı.

0 0 oylar
Article Rating

İlgili Makaleler

0 0 oylar
Article Rating
Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi çok isterim, lütfen yorum yapın.x