Didem Kınalı yaşadıklarını böyle anlattı

 Kınalı, “Kendisini çok beğeniyorum. Ama dansöz kelimesini aşağılayıcı bir tabir ile kullandığı için kırıldım. Ama kimseye kızmadım” ifadelerini kullandı.Beachlerde kendisinin de sahne aldığını orada kendisine dahil kimsenin para takmadığını söyleyen Didem, Murda’ya yapılan hareketin doğru olmadığını belirtti. Geçtiğimiz haftalarda Bodrum’da bir beach’te konser veren Murda, tatsız bir olay yaşamıştı. Şarkıcı, konser sırasında bir hayranının kendisine para…

didem-kinali-yasadiklarini-boyle-anlatti

 Kınalı, “Kendisini çok beğeniyorum. Ama dansöz kelimesini aşağılayıcı bir tabir ile kullandığı için kırıldım. Ama kimseye kızmadım” ifadelerini kullandı.Beachlerde kendisinin de sahne aldığını orada kendisine dahil kimsenin para takmadığını söyleyen Didem, Murda’ya yapılan hareketin doğru olmadığını belirtti. Geçtiğimiz haftalarda Bodrum’da bir beach’te konser veren Murda, tatsız bir olay yaşamıştı. Şarkıcı, konser sırasında bir hayranının kendisine para fırlatmasına sinirlenmiş, söz konusu seyirciye “Fakir mi görünüyoruz sana? Dansöz müyüz?” demişti. Sinirlerine hakim olamayan ünlü rapçi, “O paranın 200 katını suratına fırlatırım, rahat ol” ifadelerini kullanmıştı.

Murda’nın kullandığı ‘dansöz’ kelimesi, oryantal Didem Kınalı’yı kızdırmıştı. Sosyal medyada paylaşım yapan Kınalı, “Tabii ki orada böyle bir şey yapılması hoş değil. ‘Ben dansöz değilim’ kelimesine takıldım. Aşağılayıcı bir kelime kullanıyorsan farklı bir kelime seçebilirsin. Sanırım onun da bir boşluğuna geldi bu kelime. Gerçekten artık bu tarz şeylerde ‘dansöz’ kelimesinden çok sıkıldım, aşağılayıcı şekilde kullanılmasından sıkıldım. Mesleğimin artık bu şekilde etiket yapılmasından ve dışlanmaktan çok sıkıldım” demişti.

Similar Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir