Didem Soydan’dan yeni pozlar! Burak Deniz kayıtsız kalamadı

Didem Soydan ve Burak Deniz, yaklaşık bir yıllık ilişkilerini geçtiğimiz aylarda bitirme kararı almıştı. Kasım 2021’de Etiler’de objektiflere takılan Deniz, “Didem Soydan’la ayrılık sebebiniz sosyal medyadaki cesur paylaşımlar mı?” sorusunu cevaplamıştı. Ünlü oyuncu, “Tabii ki de öyle bir şey yok. Biz geri kafalı mıyız?” açıklamasını yapmıştı. “KESİNLİKLE YALAN” Didem Soydan ise konuyla ilgili şu ifadeleri…

didem-soydan’dan-yeni-pozlar!-burak-deniz-kayitsiz-kalamadi

Didem Soydan ve Burak Deniz, yaklaşık bir yıllık ilişkilerini geçtiğimiz aylarda bitirme kararı almıştı. Kasım 2021’de Etiler’de objektiflere takılan Deniz, “Didem Soydan’la ayrılık sebebiniz sosyal medyadaki cesur paylaşımlar mı?” sorusunu cevaplamıştı. Ünlü oyuncu, “Tabii ki de öyle bir şey yok. Biz geri kafalı mıyız?” açıklamasını yapmıştı.

“KESİNLİKLE YALAN”

Didem Soydan ise konuyla ilgili şu ifadeleri kullanmıştı:

Burak ile ayrılığımızın sebebinin benim sosyal medyadan yaptığını paylaşımlardan kaynaklandığı haberleri yapıldı. Bunlar kesinlikle yalan. Kendisinin de dediği gibi. Biz o kadar geri kafalı insanlar değiliz. Özel hayatımızı konuşmuyoruz.

“HER ŞEY GÖRDÜĞÜNÜZ GİBİ”

Ayrılıktan birkaç ay sonra Didem Soydan ile Burak Deniz, ünlü mankenin Nişantaşı’ndaki evinin önünde görüntülenmişti. “Barıştınız mı?” sorusuna “Gördüğünüz gibi” yanıtını veren oyuncu, tatile çıkacaklarını söylemişti.

AŞK POZU

Aşkları doludizgin devam eden ünlü çiftten, önceki aylarda barışma sonrası ilk aşk pozu gelmişti. Deniz, sevgilisi Soydan ile selfie çektikleri sırada fotoğraflandıkları anı paylaşmıştı. Oyuncunun kelebek emojisi koyduğu paylaşıma; kısa sürede binlerce beğeni ve yorum gelmişti.

“RAHATLADIN MI?”

Sonraki günlerde Asmalımescit’de görüntülenen 31 yaşındaki Burak Deniz, manken sevgilisi Didem Soydan ile ilişkilerin çok güzel gittiğini söylemişti. Ünlü oyuncu, magazin muhabirinin “Barışmak için ilk adımı kim attı?” sorusu üzerine, gülerek “Ben attım ilk adımı. Rahatladın mı?” demiş ve kendisini bekleyen aracına binmişti.

PEŞ PEŞE PAYLAŞTI

Şimdilerde yaz ayının tadını çıkararak tatil yapan 38 yaşındaki ünlü manken, tüm bunların ardından 761 bin takipçisi bulunan Instagram sayfasından yeni pozlarını peş peşe yayınladı.

Altın rengi elbisesiyle objektif karşısına geçen ünlü isimin “Kategori, altın” notuyla paylaştığı fotoğraflarına, kısa sürede 5 bine yakın beğeni geldi. Takipçileri, Soydan’ın bu gönderisine; “Rüyadaki nostalji işte bu”, “Harikasın” ve “Süperstar” gibi mesajlar yazdı.

Burak Deniz de sevgilisinin büyük beğeni toplayan karelerine kayıtsız kalamayarak, kalp emojileriyle ünlü modele yorum yaptı.

Similar Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir