İlişkiler

Düğün Salonu Fiyatları 2023 – Yemekli Ve Yemeksiz Ortalama Düğün Mekanları…

Düğün tarihi ve mekan ile beraber masa dekorasyonunun yanı sıra, yemekli veya yemeksiz olması şeklinde düğün…

Düğün Halay Şarkıları Listesi 2023 – Düğünde Çalınabilecek Halay Müzikleri…

Romantik ve aşk dolu şarkılar düğünlerin vazgeçilmezleridir. Ancak düğünün bir diğer vazgeçilmezi de halaylardır.…

Damat Bohçası Listesi 2023 – Erkek Nişan Bohçası İçerisinde Neler Bulunur?

Erkek bohçası olarak da bilinen damat bohçası, kız tarafının hazırladığı ve damadın gün içerisinde kullanacağı…

Sevgiliye Sorulacak Sorular 2023: Kadın ve Erkeğe Sorulacak Zor, Romantik ve Komik…

Mutlu bir evlilik veya ilişki için iletişim çok önemlidir. Sağlıklı bir ilişki için akılda şüphe kalan…

Cilt Bakımı

Burçlar

Aslan Burcu Kadını

class='cf'>Aslan burcu; insanları etkisi altına alırken hiç zorlanmayan bir burçtur. Aslan burcu kadınlarının…

Başak Burcu Kadını

class='cf'>Zodyak’ın on iki burcundan altıncısı olan başak burcuna mensup kadınlar; güçlü, hırslı, başarılı ve…

Balık Burcu Kadını

class='cf'>Balık Burcu Kadını Temel Özellikleri Nelerdir?Balık burcu kadını genel anlamda duygusal, sezgileri…

İkizler Burcu Kadını

class='cf'> İkizler burcunda olan kadınlar, anlaşılması güç insanlardır. Onların sırlarını çözmek için kafa…

Boğa Burcu Kadını

class='cf'> Boğa burcu kadını, annesine karşı aşırı düşkündür. Hayatını anne ekseni çevresinde çizmeyi…

Oğlak Burcu Kadını

class='cf'>Oğlak burcu kadınları; gelecek kaygısı yaşayan burçlar içerisinde yer alır. Bu özelliklerinden ötürü,…

Dilan Çıtak Tatlıses ve Levent Dörter dünyaevine girdi!

3

Dilan Çıtak Tatlıses (32) ve uzun süredir birlikte olduğu Levent Dörter (42), geçtiğimiz mayıs ayında aile arasında gerçekleşen bir törenle nişanlanıp, evlilik yolunda ilk adımı atmıştı. Çiftin yüzüklerini İbrahim Tatlıses ve yapımcı Polat Yağcı takmıştı. Basın mensuplarına “Bana ‘Mutlu musunuz?’ diye sormayın” diyerek takılan sanatçı, “Her babaya ne sorulursa sorulsun, böyle bir günde ‘Mutluyum’ der. Çok mutluyum, Levent de çok düzgün, terbiyeli bir çocuk. Ben de bir baba olarak elimden ne geliyorsa yapacağım tabii ki. Düğünde görüşürüz” açıklamasını yapmıştı.

“O NASIL BİR HAMLEYDİ?”

‘İmparator’ lakaplı Tatlıses’in, kurdeleyi kestikten sonra kızı Dilan’a elini öptürürken; damadını nazikçe geri çevirmesi dikkatlerden kaçmamıştı. Bu anlar kısa sürede sosyal medyada gündem olmuştu. Sosyal medya kullanıcıları konuyla ilgili; “Oğluna da elini vermemişti”, “O nasıl bir hamleydi?”, “Kayınpeder olmayı kabul etmiyor sanırım” şeklinde yorumlar yapmıştı.

“KİMSEYE EL ÖPTÜRMEM”

Usta sanatçı, Twitter hesabından konuyla ilgili olarak; “Ben sadece damadıma değil, kimseye el öptürmem. Bunu tüm camia bilir. Ayrıca damadım da çok terbiyeli ve edepli bir delikanlıdır” açıklamasını yapmıştı.

“AĞLADIM”

Önceki akşam kına gecesi organize eden Çıtak, eline kına yakılırken gözyaşlarını tutamamıştı. Arkadaşının “Bir de kına yakmam diyordu. Üstüne ağladı bir de” mesajına “Ağladım” cevabını veren Tatlıses, bu anlara Instagram hesabında da yer vermişti. Geceden renkli kareler sosyal medyada paylaşılmıştı.

“GİDİYORUZ”

Düğün öncesi damat tarafı Dilan Çıtak Tatlıses’in babasının evine geldi. Davul zurna eşliğinde evden çıkan Tatlıses, Levent Dörter ile karşılıklı göbek attı. Düğünün yapılacağı mekana doğru yolan çıkan çift ‘gidiyoruz’ notuyla bu fotoğrafı paylaştı.

“18 KERE PROVA YAPTIM”

Tören öncesinde soruları yanıtlayan Dilan Tatlıses ve Levent Dörter, “Tarihi ayarlamıştık ama her şeyi son 30 güne bıraktık. Düne kadar gelinlik provaları devam etti ve 18 kere prova yaptım” diyerek güldüler.

Balayı için henüz karar vermediklerini söyleyen ikili, “Kosova konserimiz var, hafta sonu oraya gideceğiz. Rotayı henüz belirlemedik; nerede rahat edebileceksek, huzur bulabileceksek oraya gideriz” ifadelerini kullandılar.

ÜÇ FARKLI GELİNLİK

Tüm bunların ardından Dilan Çıtak Tatlıses ve Levent Dörter, dün akşam nikâh masasına oturdu. Çiftin nikah şahitliğini yapımcı Polat Yağcı ve şarkıcı Tan Taşçı yaptı. Ünlü çifti bu özel günlerinde ailesi ve dostları yalnız bırakmadı. 32 yaşındaki Dilan Çıtak Tatlıses, düğünde üç farklı gelinlik giydi.

İBRAHİM TATLISES KIZINI YALNIZ BIRAKMADI

Geçtiğimiz ay Bodrum’da trafik kazası geçiren İbrahim Tatlıses de kızının yanındaydı. Kızına sarılıp duygusal anlar yaşayan ünlü türkücüyü yine kızı Dilan teselli etti.

TATLISES NİKAHTA “HAYIR” DİYE BAĞIRDI

Tatlıses, nikah memurunun Dilan Çıtak’a “Eş olarak kabul ediyor musun?” sorusu üzerine araya girdi. Bir anda “Hayır” diyerek bağıran İbrahim Tatlıses, tepkisiyle herkesi güldürdü. Dilan Çıtak Tatlıses de güldü ve hemen ardından ‘Evet’ dedi.

DUDAK UÇUKLATAN HEDİYE

Gelini Yasemin Şefkatli’ye de altın kemer armağan eden 70 yaşındaki İbrahim Tatlıses, kızını da altın kemer hediye etti. Altın kemerin değerinin 600 bin TL olduğu iddia edildi.

İDO DA DÜĞÜNDEYDİ

Oktay Kaynarca, Demet Akalın, Tan Taşçı, Berkay, Baha, İdo, Fatih Ürek gibi isimlerin katıldığı törene Dilan Çıtak Tatlıses’in kardeşi İdo Tatlıses de eşi Yasemin Şefkatli ile gitti. İdo ve Dilan bir dönem küsmüş, ikili babalarının geçirdiği trafik kazası sonrası barışmıştı.

“CANIM BABAMLA GÜZEL ABLAMIN DÜĞÜNÜNDE”

Çıtak’ın düğününe Tatlıses’in Ayşegül Yıldız’dan olan kızı Elif Ada da katıldı. Elif Ada, Instagram hesabından babasıyla pozunu da paylaşmayı ihmal etmedi. Elif Ada, gönderisine; “Canım babamla güzel ablamın düğününde” notunu düştü.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.