Magazin

Doğukan Manço klibin çekim sürecini anlattı

‘Muhittin’ adını verdiği ve Rasim Öztekin’in eski arabası olan klasik otomobilini klipte kullanan Doğukan Manço, senaryo gereği arabasının motorunu yakıyor fakat klasik otomobil klibin temposuna dayanamayınca, radyatöründen su gelmeye başlıyor. Araca müdahale eden Doğukan Manço, kamera arkasında aracıyla ilgili yorumlarda bulunuyor. Yine aracının motorunda çıkan yangınını söndürmeye çalışırken, yüzüne doğru yanlışlıkla yangın söndürme tüpünü bir anda açan ünlü DJ, rolünü bozmadan çekimlere devam ediyor.

Klibin yönetmeni Kemal Başbuğ, Doğukan Manço ile ilgili olarak, “Bir hikaye çektik. Doğukan’ı durgun zannediyor olabilirsiniz ama kendisi sanki 20 senelik oyuncu gibi. Bir şeyi söylüyorum anında yapıyor. İki günde çekilmesi planlanan klibi bir günde çektik” açıklamasını yaptı.

Doğukan Manço ise ‘Ben Adam Olmam’ projesi hakkında, “Bu klibi çekerken aklımda tek bir şey vardı. O da izleyen herkesin günlük sıkıntılarından uzaklaşacabileceği, yüzlerine bir gülümseme katacak, kendi hayatındaki kesitleri görebilecekleri iyi bir hatıra bırakmaktı. Çekmesi zordu ama çekimde bana destek veren başta tüm ekibime ve Kemal Başbuğ’a teşekkür ediyorum. İnşallah sizler de klibi izlerken keyif almışsınızdır” dedi.

0 0 oylar
Article Rating

İlgili Makaleler

0 0 oylar
Article Rating
Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi çok isterim, lütfen yorum yapın.x