dogukan-manco’dan-‘ben-adam-olmam’-aciklamasi

Doğukan Manço’dan ‘Ben Adam Olmam’ açıklaması

‘Muhittin’ adını verdiği ve Rasim Öztekin’in eski arabası olan klasik otomobilini klipte kullanan Doğukan Manço, senaryo gereği arabasının motorunu yakıyor fakat klasik otomobil klibin temposuna dayanamayınca, radyatöründen su gelmeye başlıyor.

Araca müdahale eden Doğukan Manço, kamera arkasında aracıyla ilgili yorumlarda bulunuyor. Yine aracının motorunda çıkan yangınını söndürmeye çalışırken, yüzüne doğru yanlışlıkla yangın söndürme tüpünü bir anda açan ünlü DJ, rolünü bozmadan çekimlere devam ediyor.

“20 SENELİK OYUNCU GİBİ”

Klibin yönetmeni Kemal Başbuğ, Doğukan Manço ile ilgili olarak, “Bir hikaye çektik. Doğukan’ı durgun zannediyor olabilirsiniz ama kendisi sanki 20 senelik oyuncu gibi. Bir şeyi söylüyorum anında yapıyor. İki günde çekilmesi planlanan klibi bir günde çektik” açıklamasını yaptı.

“AKLIMDA TEK BİR ŞEY VARDI”

Doğukan Manço ise ‘Ben Adam Olmam’ projesi hakkında, “Bu klibi çekerken aklımda tek bir şey vardı. O da izleyen herkesin günlük sıkıntılarından uzaklaşacabileceği, yüzlerine bir gülümseme katacak, kendi hayatındaki kesitleri görebilecekleri iyi bir hatıra bırakmaktı. Çekmesi zordu ama çekimde bana destek veren başta tüm ekibime ve Kemal Başbuğ’a teşekkür ediyorum. İnşallah sizler de klibi izlerken keyif almışsınızdır” dedi.


Yayımlandı

kategorisi

yazarı:

Etiketler:

Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir