İlişkiler

Düğün Salonu Fiyatları 2023 – Yemekli Ve Yemeksiz Ortalama Düğün Mekanları…

Düğün tarihi ve mekan ile beraber masa dekorasyonunun yanı sıra, yemekli veya yemeksiz olması şeklinde düğün…

Düğün Halay Şarkıları Listesi 2023 – Düğünde Çalınabilecek Halay Müzikleri…

Romantik ve aşk dolu şarkılar düğünlerin vazgeçilmezleridir. Ancak düğünün bir diğer vazgeçilmezi de halaylardır.…

Damat Bohçası Listesi 2023 – Erkek Nişan Bohçası İçerisinde Neler Bulunur?

Erkek bohçası olarak da bilinen damat bohçası, kız tarafının hazırladığı ve damadın gün içerisinde kullanacağı…

Sevgiliye Sorulacak Sorular 2023: Kadın ve Erkeğe Sorulacak Zor, Romantik ve Komik…

Mutlu bir evlilik veya ilişki için iletişim çok önemlidir. Sağlıklı bir ilişki için akılda şüphe kalan…

yakın zamanda Gönderilenler

Cilt Bakımı

Burçlar

Aslan Burcu Kadını

class='cf'>Aslan burcu; insanları etkisi altına alırken hiç zorlanmayan bir burçtur. Aslan burcu kadınlarının…

Başak Burcu Kadını

class='cf'>Zodyak’ın on iki burcundan altıncısı olan başak burcuna mensup kadınlar; güçlü, hırslı, başarılı ve…

Balık Burcu Kadını

class='cf'>Balık Burcu Kadını Temel Özellikleri Nelerdir?Balık burcu kadını genel anlamda duygusal, sezgileri…

İkizler Burcu Kadını

class='cf'> İkizler burcunda olan kadınlar, anlaşılması güç insanlardır. Onların sırlarını çözmek için kafa…

Boğa Burcu Kadını

class='cf'> Boğa burcu kadını, annesine karşı aşırı düşkündür. Hayatını anne ekseni çevresinde çizmeyi…

Oğlak Burcu Kadını

class='cf'>Oğlak burcu kadınları; gelecek kaygısı yaşayan burçlar içerisinde yer alır. Bu özelliklerinden ötürü,…

Dördüncü bebeğini bekleyen Blake Lively: Beni ve çocuklarımı korkutuyorsunuz!

5

‘Gossip Girl’ (Dedikoducu Kız) dizisinde canlandırdığı ‘Serena’ karakteri ile yıldızı parlayan oyuncu Blake Lively, 2012 yılında ünlü aktör Ryan Reynolds ile nikah masasına oturmuştu. James (7), Inez (5) ve Betty (2) adında üç kızları bulunan çiftten Lively, geçtiğimiz sene People’a konuşarak samimi açıklamalarda bulunmuştu.

Aktris, çocuklarına annelik dışında bir kimliğe sahip olduğunu gösterebilmenin önemini dile getirerek, şu ifadeleri kullanmıştı:

Elimden geldiği kadar bir anne olarak yanlarında bulunmak ve varlığımı hissettirmek istiyorum, ama aynı zamanda iyi bir anne olmanın en iyi yolunun onlara bir hayatınız olabileceğini, bir tutkunuz olabileceğini ve yalnızca anne olmak dışında bir kimliğe sahip olabileceğinizi göstermek olduğunu düşünüyorum.

“HER ŞEYİN MÜMKÜN OLDUĞUNU ÖĞRETMEK ÖNEMLİ”

35 yaşındaki Blake Lively, “Onlara kendilerini güçlü biçimde ifade edebileceklerini ve her şeyin mümkün olduğunu öğretmek de çok önemli!” ifadelerini kullanmıştı. Ünlü oyuncu, ayrıca çocuklarını sık sık işe götürdüğünü de açıklamıştı. Lively’e göre, kızlarına bu dersi öğretmek için annelerinin çalıştığını görmelerini sağlamak gerekiyor.

DÖRDÜNCÜ BEBEK YOLDA

45 yaşındaki Reynolds ile mutlu evliliğine devam eden Blake Lively, geçtiğimiz günlerse ise New York’ta düzenlenen Forbes Kadınlar Zirvesi’ne büyümeye başlayan karnıyla katılarak, dördüncü çocuğuna hamile olduğunu duyurmuş olmuştu.

Hamileliğiyle ilgili daha önce bir açıklama veya paylaşım yapmayan güzel oyuncunun parıltılı, mini elbisesinden görünen karnı, hayranlarını şoke etmişti.

SİTEM EDEREK PAYLAŞTI

Ünlü isim, bu zamana kadar sır gibi sakladığı hamileliğini açıklamasının ardından, 35.4 milyon takipçisi bulunan Instagram hesabından karnı burnunda pozlarını yayınlayarak; sitem dolu bir yazı paylaştı.

Lively, kısa sürede 8 milyona yakın beğeni ve 31 bine yakın yorum alan, peş peşe paylaştığı 10 fotoğrafına şu mesajı yazdı:

İşte gerçek hayatta çekilen hamilelik fotoğraflarım. Böylece evimin önünde görüntü almak için bekleyen 11 kişi beni rahat bırakabilir. Beni ve çocuklarımı korkutuyorsunuz. Tüm sevgi, saygı ve çocukların fotoğraflarını paylaşan hesapları takip etmeyi bırakmaya devam ettiğiniz için teşekkür ederim. Onlara karşı güçlüsünüz. Ve ‘çocukların fotoğraflarını paylaşmama politikası’ olan medya kuruluşlarına da teşekkürler, hepiniz fark yaratıyorsunuz. Sevgiler.

“ÇOK ÜZÜLDÜM”

Güzel oyuncunun gönderisine, “Tebrikler!”, “Bunun doğru olmadığını defalarca açıklamanıza rağmen medya ve paparazziler tarafından rahatsız edilmeye devam ettiğinizi duyduğuma çok üzüldüm. Bu fotoğraflarda harika görünüyorsun, sen ve Ryan için çok mutluyum. Ama bu fotoğrafları yayınlamak zorunda kaldığın koşullar için üzgünüm” ve “Bu farkındalığı yaymaya devam ettiğiniz için teşekkür ederiz” gibi destek mesajları yağdı.

“BÜYÜK BİR AİLEYE SAHİP OLMAYI ÇOK İSTERİZ”

Öte yandan New York Post’ta yer alan habere göre Ryan Reynolds, geçen yıl Details’a konuşarak kendisinin ve eşinin geniş ailelerden geldiğini ve kendilerinin de aynı şekilde geniş bir aileye sahip olmak istediklerini açıklamıştı:

Büyük bir aileye sahip olmayı çok isteriz. Pek çok insan bunun çılgınca olduğunu söylüyor, ama sanırım o ‘ateşin’ içinden mutlu bir şekilde geçeceğiz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.