Dün akşam Masterchef'te kim elendi, kim gitti? 4 Aralık 2022 Masterchef elenen isim kim oldu? Gamze mi Tolga mı elendi?

05.12.2022 07:44 Son Güncelleme:

Masterchef’e veda eden on dördüncü yarışmacı bu akşam belli oldu. Somer Sivrioğlu, Mehmet Yalçınkaya, Danilo Zanna’nın jürisinde yer aldığı MasterChef’te dün akşam yarışmaya bir kişi veda etti. Yarışmanın müdavimleri ”MasterChef kim elendi, kim gitti?” sorgulatmasını yapıyor. Peki, Masterchef’te kim elendi? İşte, 4 Aralık 2022 Pazar Masterchef Türkiye’ye yaşananlar!

MASTERCHEF’TE bu akşam KİM KAZANDI, KİM ELENDİ?

Elenen isim belli oldu. Potada Gamze, Burak Kaya, Büşra ve Tolga yer alıyor. Potadan ilk çıkan isim Burak Kaya oldu. Şeflerden 34 puan alan Burak Kaya MasterChef’te elenmekten kurtuldu. Büşra ise şeflerden 29 puan alarak eleme potasından kurtuldu. Hasta olduğu bir haftada Büşra ilk 8’e yükseldi. Büşra” Kalan arkadaşlarım için üzgünüm. Sevdiğim insanlar.” dedi. MasterChef Türkiye’ye veda eden isim Gamze oldu. Gamze 25 puan aldı, Tolga 28 puan aldı. Tolga, ”İkidir yanımdan biri gidiyor. Gamze ile 3. turdan beri birlikteyiz. Çok başarılı ve büyük bir ailenin annesi. Teşekkür ederiz, emeklerin için. Örnek bir insansın.” dedi. 

Gamze, ”Burada yemekler yaptık bazen güzel bazen kötü. Hepsini tattırdım size. Başka insanların hayali bir şey… Ben bunun için bana kattıklarınız için teşekkür ederim. Erken de olsa buradan veda edeceğim kazandığım bilgileri cebime koyup.” ifadelerini kullandı.


Yayımlandı

kategorisi

,

yazarı:

Etiketler:

Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir