Magazin

Eda Taşpınar'ın sevgilisi yine yüzünü gizledi!

Yazın en çok konuşulan ünlülerinden olan ve bronz tenden vazgeçmeyen Eda Taşpınar, önceki aylarda Bebek’te yer alan ünlü bir mekana gitmişti. Sosyetik güzelin adını sır gibi sakladığı ve sürekli ‘Arkadaşım’ dediği gizemli kişi de kendisine eşlik etmişti.

Muhabirlerin beklediğini öğrenen Taşpınar, çareyi mekandan koşarak çıkmakta bulmuştu. Erkek arkadaşı ise şaşkınlıkla sosyetik güzeli izlemişti. Taşpınar’dan hemen sonra mekandan çıkan sevgilisi, sosyetik güzelin özel şoförlü aracına geçmişti. Soruları yanıtsız bırakan Eda Taşpınar, gözlerden kaybolmuştu.

Eda Taşpınar, öncesinde de yeni bir aşka yelken açtığı iddia edilen gizemli kişi ile Bebek’te görüntülenmişti. Bebek Otel’den çıktığı sırada gazetecileri fark eden Taşpınar, beyefendiye durumu kısaca anlattıktan sonra ters yöne yönelmiş ve muhabirleri atlatmaya çalışmıştı.

Taşpınar, ‘Yanınızdaki beyefendi kim?’ sorusunu, “Bir yabancı arkadaşım, Türkiye’yi gezdiriyorum. Bir ilişki durumu yok” şeklinde yanıt verse de 100 metre ileride aynı kişi ile yeniden bir araya gelmişti.

Sosyal medya paylaşımlarıyla da sık sık adından söz ettiren Taşpınar, birlikte sık sık görüntülenmelerinin ardından gizemli erkek arkadaşıyla dudak dudağa objektif karşısına geçmişti. İkilinin gönderileri, kısa sürede binlerce beğeni almıştı.

Eda Taşpınar, tüm bunların ardından geçtiğimiz akşam ismini bir türlü açıklamak istemediği sevgilisi ile Bebek’te objektiflere takıldı. Birlikte dondurma yiyen sevgililer, gazetecilerin sorularını yine yanıtsız bırakırken, Taşpınar’ın sevgilisi, patlayan flaşlar karşısında yüzünü gizledi.

Panama tatilinde dudak dudağa poz veren ikiliden gizemli sevgilinin yüzünü gizlemesine ise bir anlam verilemedi.

0 0 oylar
Article Rating

İlgili Makaleler

0 0 oylar
Article Rating
Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi çok isterim, lütfen yorum yapın.x