İlişkiler

Düğün Salonu Fiyatları 2023 – Yemekli Ve Yemeksiz Ortalama Düğün Mekanları…

Düğün tarihi ve mekan ile beraber masa dekorasyonunun yanı sıra, yemekli veya yemeksiz olması şeklinde düğün…

Düğün Halay Şarkıları Listesi 2023 – Düğünde Çalınabilecek Halay Müzikleri…

Romantik ve aşk dolu şarkılar düğünlerin vazgeçilmezleridir. Ancak düğünün bir diğer vazgeçilmezi de halaylardır.…

Damat Bohçası Listesi 2023 – Erkek Nişan Bohçası İçerisinde Neler Bulunur?

Erkek bohçası olarak da bilinen damat bohçası, kız tarafının hazırladığı ve damadın gün içerisinde kullanacağı…

Sevgiliye Sorulacak Sorular 2023: Kadın ve Erkeğe Sorulacak Zor, Romantik ve Komik…

Mutlu bir evlilik veya ilişki için iletişim çok önemlidir. Sağlıklı bir ilişki için akılda şüphe kalan…

yakın zamanda Gönderilenler

Cilt Bakımı

Burçlar

Aslan Burcu Kadını

class='cf'>Aslan burcu; insanları etkisi altına alırken hiç zorlanmayan bir burçtur. Aslan burcu kadınlarının…

Başak Burcu Kadını

class='cf'>Zodyak’ın on iki burcundan altıncısı olan başak burcuna mensup kadınlar; güçlü, hırslı, başarılı ve…

Balık Burcu Kadını

class='cf'>Balık Burcu Kadını Temel Özellikleri Nelerdir?Balık burcu kadını genel anlamda duygusal, sezgileri…

İkizler Burcu Kadını

class='cf'> İkizler burcunda olan kadınlar, anlaşılması güç insanlardır. Onların sırlarını çözmek için kafa…

Boğa Burcu Kadını

class='cf'> Boğa burcu kadını, annesine karşı aşırı düşkündür. Hayatını anne ekseni çevresinde çizmeyi…

Oğlak Burcu Kadını

class='cf'>Oğlak burcu kadınları; gelecek kaygısı yaşayan burçlar içerisinde yer alır. Bu özelliklerinden ötürü,…

Emina Jahovic'e Mustafa Sandal sorusu!

4

Mustafa Sandal ile 2008 yılında dünyaevine giren, iki çocukları olmasına rağmen 2018’de evliliğini sonlandıran Emina Jahovic, eki eşinin ‘nafaka iptali’ için dava açması üzerine ünlü şarkıcıyı kendisinden mal kaçırmakla suçlamıştı. Ünlü çift, nafaka konusunda mahkeme kararı sonucu anlaşıp, ortak bir karara varmak zorunda kalmıştı.

Jahovic’e, komedyen Cem Yılmaz ile eki eşi Ahu Yağtu arasında da nafaka konusunda anlaşmazlık yaşandığı hatırlatılmıştı. 40 yaşındaki güzel, “Ünlü anneler bir yandan çalışıyor ise sizce nafaka almalı mı?” sorusuna şu yanıtı vermişti:

Ben karışmak istemiyorum ama ben de aynı sorunu yaşadım. Erkeğin sorumluluk alması lazım, ailesine tabii ki bakması lazım. Erkek, erkek adam gibi davranmalı. Çocuklarının nafakasını ödemeli.

Emina Jahovic, önceki hafta ise Bebek’te görüntülenmişti. Ünlü isim, eski eşi Mustafa Sandal’la alakalı yaptığı “Önce adam olsun” açıklaması hatırlatılınca, “Beni karıştırmayın artık ben gerçekten umursamıyorum nafakayı artık. Ben de bıraktım artık yani. Herkes mutlu olsun” demişti. Şarkıcı, “Açıklama sonrası Mustafa Sandal’dan tepki mi geldi?” sorusuna, “Yok, yok iyiyiz. 2023’e bu negatif konularla girmek istemiyorum. Her şey çok güzel olacak” yanıtını vermişti.

“Adam Olsunlar” açıklamasının sert bir açıklama olduğu hatırlatılınca şarkıcı, “Ben oğullarımı öyle yetiştiriyorum. Bir gün inşallah evlendikleri zaman kendi eşine sahip çıkabilecek kadar güçlü olmaları lazım hayatta. Sadece o. Çünkü kadın doğurur, aileyi korur. Bir hiyerarşi var burada. O yüzden adam gibi adam olsunlar, derim. Her zaman düşünürüm, benim abim, babam herkes öyle. Ben Boşnak aileden geliyorum. Herkes öyle büyüdü. Ben öyle biliyorum başka türlü bilmiyorum” ifadelerini kullanmıştı.

Jahovic, “Mustafa Sandal’la boşanma sonrası sizin için zor oldu mu, maddi olarak yıprandınız mı?” sorusu karşısında, “Yok, yıpranmadım çok fazla. İyiyim, mutluyum ben her türlü” demişti. Şarkıcı, “Boşanma süreci istediğiniz gibi mi olmadı?” sorularına ise, “Yani, biraz daha farklı olsaydı daha iyi olurdu. Gerçekten artık onunla alakalı konuşmak istemiyorum. Tamamen kapattım” şeklinde cevaplamıştı.

Tüm bunların ardından Jahovic, önceki gün oğlu Yavuz ile Akmerkez çıkışı objektiflere takıldı. Alışveriş sonrası evlerinin yolunu tutan anne-oğul, kameralara poz vermeyi de ihmal etmedi.

Ayaküstü basın mensuplarıyla konuşan ünlü isim, “Yavuz’a biraz alışveriş yaptık, evimize gidiyoruz” açıklamasında bulundu. Yılbaşı tatili sorulan Emina Jahovic, “Şu an için hiçbir şey belli değil. Herkesin yeni yılını kutluyorum” dedi. “Ailece mi tatil yapacaksınız? Mustafa Bey (Sandal) sizinle olacak mı?” sorusu da yöneltilen şarkıcı; “Belli değil” demekle yetindi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.