İlişkiler

Düğün Salonu Fiyatları 2023 – Yemekli Ve Yemeksiz Ortalama Düğün Mekanları…

Düğün tarihi ve mekan ile beraber masa dekorasyonunun yanı sıra, yemekli veya yemeksiz olması şeklinde düğün…

Düğün Halay Şarkıları Listesi 2023 – Düğünde Çalınabilecek Halay Müzikleri…

Romantik ve aşk dolu şarkılar düğünlerin vazgeçilmezleridir. Ancak düğünün bir diğer vazgeçilmezi de halaylardır.…

Damat Bohçası Listesi 2023 – Erkek Nişan Bohçası İçerisinde Neler Bulunur?

Erkek bohçası olarak da bilinen damat bohçası, kız tarafının hazırladığı ve damadın gün içerisinde kullanacağı…

Sevgiliye Sorulacak Sorular 2023: Kadın ve Erkeğe Sorulacak Zor, Romantik ve Komik…

Mutlu bir evlilik veya ilişki için iletişim çok önemlidir. Sağlıklı bir ilişki için akılda şüphe kalan…

yakın zamanda Gönderilenler

Cilt Bakımı

Burçlar

Aslan Burcu Kadını

class='cf'>Aslan burcu; insanları etkisi altına alırken hiç zorlanmayan bir burçtur. Aslan burcu kadınlarının…

Başak Burcu Kadını

class='cf'>Zodyak’ın on iki burcundan altıncısı olan başak burcuna mensup kadınlar; güçlü, hırslı, başarılı ve…

Balık Burcu Kadını

class='cf'>Balık Burcu Kadını Temel Özellikleri Nelerdir?Balık burcu kadını genel anlamda duygusal, sezgileri…

İkizler Burcu Kadını

class='cf'> İkizler burcunda olan kadınlar, anlaşılması güç insanlardır. Onların sırlarını çözmek için kafa…

Boğa Burcu Kadını

class='cf'> Boğa burcu kadını, annesine karşı aşırı düşkündür. Hayatını anne ekseni çevresinde çizmeyi…

Oğlak Burcu Kadını

class='cf'>Oğlak burcu kadınları; gelecek kaygısı yaşayan burçlar içerisinde yer alır. Bu özelliklerinden ötürü,…

En zeki kişiler bu 3 burçtan çıkıyor! Zekasıyla bol ölçülemeyen o burçlar…

3

Her burcun kendine has bir zekası vardır ancak bazı burçlar bu kalabalığın arasından sıyırılır. Akademik yetenekten yeni fikirler üretmede başarılı olmaya kadar pek çok zeka türü olduğundan burçlarda bilişsel yeteneği ölçmenin birçok yolu vardır. İşte neden bu kadar parlak oldukları kapsamlı olarak anlatılan en zeki 3 burç.

Giriş Tarihi: 12.12.2022 11:10

Sivri zekasıyla toplumda öne çıkan burçlar sırasıyla şu şekilde yer alıyor…

Kova burcu

Bu burçtakiler yenilikçidir ve hayatı hem kendileri hem de çevresindekiler için güzelleştirmeye çalışırlar. Uranüs tarafından yönetilen bir hava burcu olan Kova, son derece analitik, vizyon sahibi ve açık fikirli olma eğilimi ile bilinir. Bir zorluk karşısında aktif olarak yeni, alışılmadık bakış açıları ararlar ve yenilikçi çözümler geliştirirler. Bu burcun cesur düşünmeye olan yatkınlığı, onları aynı zamanda çevresindeki herkesi bir bütün olarak iyileştirmeyi hayal eden daha insancıl insanlar yapar.

Uranüs, Kova burcunu yeni ufuklar keşfetmekten korkmayan bir yenilik ve aydınlanma gezegenidir. Genellikle keşiflerin ön saflarında yer alırlar. Kova oldukça inatçı olabilir. Sabit bir hava işareti olarak, kendilerine yeterli sebep sunulmadıkça fikirlerini değiştirmek oldukça zordur. Soğukkanlı, analitik doğalarına rağmen, Kovaların güçlü bir ahlaki yönü vardır ve dünyayı bulduklarından daha iyi bir şekilde terk etmek isterler.

Başak burcu

Bu burçtaki bireyler iyi birer akademisyen olabileceği gibi iletişimde de üstün olan mükemmeliyetçilerdir. Bu burçtakilerin pratik zekası eşsizdir. Başak keskin, meraklı bir zihne ve güçlü bir iş ahlakına sahiptir. Bu da onları ideal bir akademisyen yapar. Çalışkandırlar ve problemleri çözmede çok iyidirler. İletişim gezegeni Merkür tarafından yönetilen Başak, fikir paylaşmak ve başkalarına tavsiye vermek konusunda da harikadır.

Başak, insanlara hizmet etmeyi sever ve başkalarının uğraşmak istemeyeceği sorunları çözmekten büyük keyif alır. Onlar için çözülemeyecek bulmaca yoktur. Başak sadece bir şeyler öğrenmek istemez; ayrıca her şeyin arkasındaki “neden”i de bilmek isterler. Bu burçtakiler, bir konunun içini ve dışını bilene kadar her ayrıntısını analiz edecektir. Hayatınızda bir Başak varsa, ondan yardım veya tavsiye istemekten çekinmeyin. Fikirlerinin ve fikirlerinin sizin için önemli olduğunu onlara gösterdiğinizde bunu büyük bir iltifat olarak kabul edeceklerdir.İkizler burcu

İkizler, her duruma kolayca uyum sağlayabilen, meraklı ve en hızlı düşünen burçtur. Bu burç, düşünme ve iletişim gezegeni Merkür tarafından yönetildiği için, bunlar İkizler’in en güçlü becerileridir. Güçlü muhakeme becerileri ve bilgiye susamışlığı ile soğukkanlıdırlar. İkizler, her zaman yeni fikirlerle meşgul olurken her şey hakkında biraz bilgi edinmeyi amaçlar ve doğal merakları onları her şeyi bilen biri yapar.

İkizler, onları esnek ve uyarlanabilir kılan değişken bir işarettir. Ancak bu esneklik tek bir konuya odaklanmayı zorlaştırır ve her zaman ilgilerini çekecek yeni bir şey bulurlar. İkizler, ayrıca iyi gelişmiş ve esprili mizah anlayışlarıyla ünlüdür ve araştırmalar, komik insanların ortalama olarak daha yüksek bir IQ’ya sahip olduğunu göstermektedir. İkizler genellikle çift fikirlidir. Bir konunun iki tarafını da incelemeyi severler ve tartışmaları son derece eğlenceli bulurlar.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.