Erkan Petekkaya, 'Şarkılar Bizi Söyler'e konuk oluyor

Kanal D’nin yapımcılığını Poll Production by Polat Yağcı’nın üstlendiği, müziğin iki büyük ismi Sibel Can ve Hakan Altun ile ünlü klarnet virtüözü Hüsnü Şenlendirici’yi bir araya getiren müzik programı ‘Şarkılar Bizi Söyler’e bu hafta; İrem Derici, Sinan Akçıl, Kurtuluş Kuş & Burak Bulut’un yanı sıra ‘O Kız’ın Kadir’i Erkan Petekkaya da konuk oluyor. Haber devam ediyor Haberin…

erkan-petekkaya,-'sarkilar-bizi-soyler'e-konuk-oluyor

Kanal D’nin yapımcılığını Poll Production by Polat Yağcı’nın üstlendiği, müziğin iki büyük ismi Sibel Can ve Hakan Altun ile ünlü klarnet virtüözü Hüsnü Şenlendirici’yi bir araya getiren müzik programı ‘Şarkılar Bizi Söyler’e bu hafta; İrem Derici, Sinan Akçıl, Kurtuluş Kuş & Burak Bulut’un yanı sıra ‘O Kız’ın Kadir’i Erkan Petekkaya da konuk oluyor.

Haber devam ediyor

Haberin devamı

Haber devam ediyor

Haberin devamı

O Kız dizisinde canlandırdığı ‘Kadir’ karakteri ile izleyiciden bir kez daha tam not alan usta oyuncu Erkan Petekkaya, bu kez seslendirdiği şarkılar ile konuşulacak. Oyunculuğu ile herkesten övgü alan Petekkaya, Şarkılar Bizi Söyler’de seslendirdiği parçalarla da herkesi mest edecek.

Şarkılar hep birlikte söylenecek, unutulmayacak performanslarla Şarkılar Bizi Söyler stüdyosunda yaşanacak. Şarkılar Bizi Söyler, yeni bölümü ile 26 Kasım Cumartesi günü saat 20.00’de Kanal D’de.

Similar Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir