Magazin

Esra Dermancıoğlu: Refoşum 19 yaşında, artık bebekliğini paylaşabilirim

Milliyet.com.tr

Sosyal medyayı aktif kullanan Esra Dermancıoğlu, son paylaşımında 19 yaşına basan kızı Refia ve eski eşi Mehmet Esen’le birlikte videosuna yer verdi. Öykü Karayel, Esra Ruşan️, Ece Yörenç, Demet Evgar, Belçim Bilgin, Dilara Gönder, Gökçe Akyıldız ve Songül Öden gibi birçok ünlü isim, başarılı oyuncunun binlerce beğeni alan gönderisine emojili yorum bıraktı.

“YALANDAN UZAK MİS GİBİ BİR ZAMAN DİLİMİ”

‘Bir Küçük Gün Işığı’ dizisiyle ekranlarda olan Esra Dermancıoğlu, ihanet nedeniyle boşandığı Mehmet Esen’in de yer aldığı, kızı Refia’nın bebeklik görüntüsüne şu mesajı yazdı:

Refoşum 19 yaşında oldu artık bebekliğini paylaşabilirim. Memoşum, ben ve Refoşumuz ne tatlı bir dönemdi benim için. Şimdi dönüp baktığımda ne korunaklı ve kötülüklerden, yalandan, sahtekarlıklardan uzak, mis gibi bir zaman dilimindeymişim. Ne mutlu bana.

KIZINI BALONLARLA KARŞILADI

Geçtiğimiz aylarda Berlin’den kızı Refia’nın geldiğini duyuran Esra Dermancıoğlu, evladını balonlarla karşılamış, paylaşımına da kalp emojileriyle birlikte “Kızım geldi. Refia’m geldi” notunu düşmüştü. Oyuncu ve kızının pozuna; Beren Saat, Belçim Bilgin, Hülya Avşar ve Demet Evgar olmak üzere birçok ünlü isimden yorum gelmişti.

“SEN BENİ Mİ ALDATIYOR MUSUN?”

Esra Dermancıoğlu, Nisan 2021’de Armağan Çağlayan’ın Youtube kanalında yayınlanan ‘Gör Beni’ programına katılmış, eski eşi Mehmet Esen’den ihanet nedeniyle ayrıldığını anlatmıştı:

Bir seyahate gideceğiz. O gece arkadaşlarımız gitti, berjerde oturuyoruz. Birden, ‘Bir şey mi oldu, sen beni mi aldatıyor musun?’ dedim, ‘evet’ dedi. Sonra konuştuk, çok konuştuk. Sonra da boşandık. Şimdi çok tatlıyız. Benim kızımın babası, çok da şeker bir adam. Ama yani sıkılmış. Bir erkeğin beni aldatması bana asla bir sorun değil. Bunu adalet sistemine de sokmuyorum. Bir erkeğin ya da bir Güzellikın birbirini aldatma konusunu asla adalet içine sokmuyorum. Bu başka bir güdü, istemiyordur başka bir şeydir.

“MEMO ARADA BİR GEL, SANA MAKARNA YAPAYIM”

Çılgın videoları ve pozlarıyla her zaman gündemde kalmayı başaran 56 yaşıundaki oyuncu, Ağustos 2021’de de kızı ve eski eşiyle birlikte fotoğrafını paylaşmış, “Çok hoşça kal Refoşumuz 🙂 Memo arada bir gel, sana makarna yapayım” notunu düşmüştü.

0 0 oylar
Article Rating

İlgili Makaleler

0 0 oylar
Article Rating
Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi çok isterim, lütfen yorum yapın.x